Przetargi i licytacje: grunty wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Tarnowo Podgórne, obręb Ceradz Kościelny, nr działki: 223 o pow. ewid. 0,8800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8800 w tym w użytkach rolnych (0,8800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1P/00059682/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 100 zł

10,35 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Cena wywoławcza:

91 100 zł

10,35 zł/m²

8 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Dolsk, Rusocin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat śremski, gmina Dolsk, obręb Rusocin, nr działki: 37/4 o pow. ewid. 0,0940. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0940. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1M/00000572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 200 zł

71,49 zł/m²

940 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Dolsk, Rusocin

Cena wywoławcza:

67 200 zł

71,49 zł/m²

940 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Krzywiń, Rąbiń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kościański, gmina Krzywiń, obręb Rąbiń, nr działki: 99 o pow. ewid. 0,5400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5400 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu W, 0,4900 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1K/00003621/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,44 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Krzywiń, Rąbiń

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,44 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

poznański, gm. Kostrzyn, Brzeźno

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI - *** I ***

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Brzeźno, ul. Kostrzyńska (droga asfaltowa), gmina Kostrzyn, powiat Poznański, województwo Wielkopolskie, działki nr ***/*** (pow. 3500 m2), ***/*** (pow. 400 m2), dla której Sąd Rejonowy we Wrześni IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW: [NKW ***].

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 314 335 zł

155 zł/m²

14 912 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

poznański, gm. Kostrzyn, Brzeźno

Cena wywoławcza:

2 314 335 zł

155 zł/m²

14 912 m²

NIERUCHOMOŚCI - *** I ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Morzewo

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - ŁĄKA

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Morzewo, gm. Kaczory i składa się z niezabudowanej działki ewidencyjnej nr ***/***, o pow. 2,8600 ha, stanowiacej użytki zielone. W najbliższym otoczeniu znajdują się tereny tereny użytków zielonych, las oraz rzeka Noteć (ok 400 m w linii prostej od granicy działki). Kształt działki jest regularny, wydłużony, zbliżony do prostokąta, uksztalt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 850 zł

1,25 zł/m²

28 600 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Morzewo

Cena wywoławcza:

35 850 zł

1,25 zł/m²

28 600 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - ŁĄKA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Brodna

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - GRUNTY ORNE

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Brodna, gm. Kaczory i składa się z niezabudowanej działki ewidencyjnej nr ***/***, użytkowanej rolniczo, o pow. 3,4400 ha. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa zagrodowa, tereny rolne i leśne. Kształt działki jest regularny, wydłużony, zbliżony do trapezu, uksztaltowanie terenu płaskie. Przez teren przebiega napowietrzna l...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

328 575 zł

9,55 zł/m²

34 400 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Brodna

Cena wywoławcza:

328 575 zł

9,55 zł/m²

34 400 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - GRUNTY ORNE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Śmiłowo, ul. Pilska

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - GRUNTU ORNE, W TYM DZIAŁKA ZABUDOWANA

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Śmiłowo, ul. Pilska, numer nieruchomości ***\***\***, gm. Kaczory i składa się z pięciu działek gruntu:

a) działek niezabudowanych, użytkowanych rolniczo, rozpatrywanych jako kompleks w kształcie wieloboku, o numerach:

- nr ***\***\*** o pow. 0,8000 ha,
- nr ***\***\*** o pow. 0,3900 ha,
- nr ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 799 250 zł

22,95 zł/m²

78 385 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Śmiłowo, ul. Pilska

Cena wywoławcza:

1 799 250 zł

22,95 zł/m²

78 385 m²

- nr ***\***\*** o pow. 0,8000 ha,
- nr ***\***\*** o pow. 0,3900 ha,
- nr ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Morzewo

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - ŁĄKA

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Morzewo, gm. Kaczory i składa się z niezabudowanej działki ewidencyjnej nr ***/***, o pow. 1,8000 ha, stanowiacej użytki zielone. W najbliższym otoczeniu znajdują się tereny tereny użytków zielonych oraz rzeka Noteć (w bezpośredni sąsiedztwie działki). Kształt działki jest regularny, wydłużony, zbliżony do prostokąta, uksztaltowanie terenu p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

22 575 zł

1,25 zł/m²

18 000 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Morzewo

Cena wywoławcza:

22 575 zł

1,25 zł/m²

18 000 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - ŁĄKA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Brodna

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - GRUNT ORNY

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Brodna, gm. Kaczory i składa się z z dwóch niezabudowanych działek:
- działki nr *** - kształt regularny, wydłużony, zbliżony do prostokąta, uksztaltowanie terenu płaskie; przez teren działki przebiega sieć kanalizacyjna i wodociągowa, fragment sieci gazowej (przy granicy działki) oraz napowietrzna linia elektroenergetycza niskiego n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

197 775 zł

4,07 zł/m²

48 600 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Kaczory, Brodna

Cena wywoławcza:

197 775 zł

4,07 zł/m²

48 600 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - GRUNT ORNY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Pniewy, Zamorze

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat szamotulski, gmina Pniewy, obręb Zamorze, nr działki: 156 o pow. ewid. 0,1009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1009 w tym w użytkach rolnych (0,1009 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1A/00029364/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

7,43 zł/m²

1 009 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Pniewy, Zamorze

Cena wywoławcza:

7 500 zł

7,43 zł/m²

1 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Śmigiel, Czacz

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kościański, gmina Śmigiel, obręb Czacz, nr działki: 72/9 o pow. ewid. 0,0095. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0095 w tym w użytkach rolnych (0,0095 o symbolu W). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1K/00056203/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 zł

20,00 zł/m²

95 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Śmigiel, Czacz

Cena wywoławcza:

1 900 zł

20,00 zł/m²

95 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 18/19 o pow. ewid. 0,0032. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0032. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033305/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

278 zł/m²

32 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

8 900 zł

278 zł/m²

32 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Września, Chwalibogowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Września, obręb Chwalibogowo, nr działki: 149 o pow. ewid. 0,0702. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0702 w tym w użytkach rolnych (0,0702 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1F/00019655/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 800 zł

92,31 zł/m²

702 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Września, Chwalibogowo

Cena wywoławcza:

64 800 zł

92,31 zł/m²

702 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 18/116 o pow. ewid. 0,0030. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0030. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033305/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

230 zł/m²

30 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

6 900 zł

230 zł/m²

30 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Lasocice, Słoneczna

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość rolna zabudowana w skład, której wchodzą:

- działka oznaczona w ewidencji gruntów nr *** o powierzchni 1,5485 ha;
- działka oznaczona w ewidencji gruntów nr *** o powierzchni 0,2785 ha;
- nr budynku *** działka *** pow zabudowy 173 m2;
- nr budynku *** działka *** pow zabudowy 187 m2;
- nr budynku *** działka *** pow zabudowy 183 m2;
- nr budynku *** działka ***/*** pow zabudowy 759 m2;
- ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 482 000 zł

81,12 zł/m²

18 270 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Lasocice, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 482 000 zł

81,12 zł/m²

18 270 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość rolna zabudowana w skład, której wchodzą:

- nr budynku *** działka *** pow zabudowy 173 m2;
- nr budynku *** działka *** pow zabudowy 187 m2;
- nr budynku *** działka *** pow zabudowy 183 m2;
- nr budynku *** działka ***/*** pow zabudowy 759 m2;
- ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości