Przetargi i licytacje: grunty wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

wolsztyński, gm. Wolsztyn, Gościeszyn

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNTY ROLNE

W skład nieruchomości wchodzą dwie działki gruntowe: Działka nr *** o powierzchni 0,2900 ha oraz działka nr *** o powierzchni 0,2500 ha, Kształt działek regularny. Ukształtowanie terenu płaskie. Rozłóg niekorzystne, zwarty. Nieruchomość użytkowana rolniczo z przewagą klasy ŁV. Droga dojazdowa gruntowa, fizycznie nie wydzielona. Bezpośrednie sąsiedztwo: tereny rolnicze, leśne, Kanał Obry.

Adres nieruchomości
Gościeszyn ., 64-200 Gościeszy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

19 500 zł

3,61 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wolsztyński, gm. Wolsztyn, Gościeszyn

Cena wywoławcza:

19 500 zł

3,61 zł/m²

5 400 m²

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNTY ROLNE

Adres nieruchomości
Gościeszyn ., 64-200 Gościeszy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Margonin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR *** O POWIERZCHNI 1,3900 HA, ZLOKALIZOWANA W MIEJSCOWOŚCI MARGONIN ŁĘG, W GMINIE SZAMOCIN

Niezabudowana działka gruntu nr *** o powierzchni 1,3900 ha, zlokalizowana w miejscowości Margonin Łęg, w gminie Szamocin. Zgodnie z ewidencją gruntów działka oznaczona jest jako teren łąk trwałych (użytków zielonych), zlokalizowanych w Dolinie Noteci. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

34 725 zł

2,50 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Margonin

Cena wywoławcza:

34 725 zł

2,50 zł/m²

13 900 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026r., (piątek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy w Kazimierzu
Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
Wcześniejsze przetargi odbyły się w dniu 17.03.2025r., oraz 7.11.2025r, i zakończyły się wynikiem
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Kobyla Góra, Rybin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Kobyla Góra, obręb Rybin, nr działki: 115/4 o pow. ewid. 0,0903. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0903 w tym w użytkach rolnych (0,0903 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KZ1O/00012160/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 300 zł

49,06 zł/m²

903 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Kobyla Góra, Rybin

Cena wywoławcza:

44 300 zł

49,06 zł/m²

903 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Poniec, Drzewce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat gostyński, gmina Poniec, obręb Drzewce, nr działki: 244/9 o pow. ewid. 0,0947. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0947. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Y/00022668. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 600 zł

30,20 zł/m²

947 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Poniec, Drzewce

Cena wywoławcza:

28 600 zł

30,20 zł/m²

947 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Wielkopolska, Brodowo, ul. Owocowa

DZIAŁKI NR ***/***, ***/***, ***/*** ORAZ ***/*** (KW ***) WRAZ Z ***/*** NIEWYDZIELONEJ CZĘŚCI DZIAŁKI NR ***/*** (KW ***)

Przedmiotowe nieruchomości zlokalizowane są w miejscowości Brodowo, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzki, województwo wielkopolskie. Dz. nr ***/***: Działka stanowi drogę wewnętrzną ul. Owocową o nawierzchni gruntowej, kształt regularny zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie, działka uzbr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

779 885,56 zł

108 zł/m²

7 222 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Wielkopolska, Brodowo, ul. Owocowa

Cena wywoławcza:

779 885,56 zł

108 zł/m²

7 222 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Wielkopolska, Brodowo, Owocowa

DZIAŁKI NR ***/***, ***/***, ***/*** ORAZ ***/*** (KW ***) WRAZ Z 84/100 NIEWYDZIELONEJ CZĘŚCI DZIAŁKI NR ***/*** (KW ***)

Łączna powierzchnia licytowanych działek wynosi 8 433,2 m2. Przedmiotowe nieruchomości zlokalizowane są w miejscowości Brodowo, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzki, województwo wielkopolskie. Dz. nr ***/*** (o powierzchni 2980 m2, udział 84/100 ma powierzchnie 2 503,2 m2): Działka stanowi drogę wewnętrz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

779 885,56 zł

92,48 zł/m²

8 433 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Wielkopolska, Brodowo, Owocowa

Cena wywoławcza:

779 885,56 zł

92,48 zł/m²

8 433 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Chojniki

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA ***

Nieruchomość stanowiąca nieruchomość rolną położoną w województwie wielkopolskim, powiecie nowotomyskim, gminie Nowy Tomyśl, miejscowości Chojniki; grunty orne; obszar całej nieruchomości wynosi 0,0539 ha; działka nr ***/***; przedmiotowa działka nie jest objęta decyzją o warunkach zabudowy, określona jest jako tereny rolnicze (R), dla której Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 004 zł

3,72 zł/m²

539 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Chojniki

Cena wywoławcza:

2 004 zł

3,72 zł/m²

539 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Chojniki

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA ***

Nieruchomość stanowiąca nieruchomość rolną położoną w województwie wielkopolskim, powiecie nowotomyskim, gminie Nowy Tomyśl, miejscowości Chojniki; grunty orne; obszar całej nieruchomości wynosi 3,9987 ha; działka nr ***; przedmiotowa działka nie jest objęta decyzją o warunkach zabudowy, określona jest jako teren rolniczy (R), dla której Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

148 679,25 zł

3,72 zł/m²

39 987 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Chojniki

Cena wywoławcza:

148 679,25 zł

3,72 zł/m²

39 987 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Ujście, Byszki

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Byszki, gm. Ujście (64-850). Składa się z działki o nr ew. *** o pow. 0,7249 ha. Posiada ona kształt regularny, prostokątny, ukształtowanie terenu płaskie. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, utwardzonej asfaltem. Zgodnie z ewidencją gruntów działka oznaczona jest jako łąki trwałe i grunty orne (ŁVI - 0,552...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

180 750 zł

24,93 zł/m²

7 249 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pilski, gm. Ujście, Byszki

Cena wywoławcza:

180 750 zł

24,93 zł/m²

7 249 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gnieźnieński, gm. Trzemeszno, Trzemżal

DZIAŁKA NR ***/*** - *** - NIERUCHOMOŚĆ ROLNA

Nieruchomości stanowiąca niezabudowaną działkę gruntu zapisaną nr ew. ***/*** o obszarze 4,4500 ha; w tym:
- pow. 0.6800 ha – grunty orne – R III b
- pow. 3.1400 ha – grunty orne – R IV a
- pow. 0.6300 ha – grunty orne – R IV b

Działka w kształcie regularnego czworokąta. Nieruchomość zlokalizowana jest w Trzemżalu gmina Trzemeszno. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogami o n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

331 500 zł

7,45 zł/m²

44 500 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gnieźnieński, gm. Trzemeszno, Trzemżal

Cena wywoławcza:

331 500 zł

7,45 zł/m²

44 500 m²

DZIAŁKA NR ***/*** - *** - NIERUCHOMOŚĆ ROLNA

- pow. 0.6800 ha – grunty orne – R III b
- pow. 3.1400 ha – grunty orne – R IV a
- pow. 0.6300 ha – grunty orne – R IV b

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kościański, gm. Kościan, Darnowo

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa zabudowana oznaczona jako działka nr *** o powierzchni 0,4200 ha położona w miejscowości Darnowo, gmina Kościan, dla której Sąd Rejonowy w Kościanie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Dla przedmiotowego terenu brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z ustaleniami studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

269 866,67 zł

64,25 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kościański, gm. Kościan, Darnowo

Cena wywoławcza:

269 866,67 zł

64,25 zł/m²

4 200 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szamotulski, gm. Szamotuły, Ludwikowo

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ORNA O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 2,1168 HA

Nieruchomość składa się z czterech ksiąg wieczystych:

1) nieruchomość gruntowa niezabudowana w postaci działek:

- nr ***/*** o pow. 0,3005 ha,
- nr ***/*** o pow. 0,3022 ha,
- nr ***/*** o pow. 0,3020 ha

tj. nieruchomości o łącznej powierzchni 0,9047 ha, położona w obrębie Ludwikowo gmina Joniec i posiadająca założoną Księgę Wieczystą nr *** w Wydziale IV ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

335 100 zł

15,83 zł/m²

21 168 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szamotulski, gm. Szamotuły, Ludwikowo

Cena wywoławcza:

335 100 zł

15,83 zł/m²

21 168 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ORNA O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 2,1168 HA

Nieruchomość składa się z czterech ksiąg wieczystych:

1) nieruchomość gruntowa niezabudowana w postaci działek:

- nr ***/*** o pow. 0,3005 ha,
- nr ***/*** o pow. 0,3022 ha,
- nr ***/*** o pow. 0,3020 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Września, Bierzglinek

...odbędzie się w pok. nr 112, I piętro budynku Starostwa Powiatowego we Wrześni przy ulicy Fryderyka Chopina 10.
W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne niebędące osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną - które wniosą wadium w pieniądzu w wyznaczonym terminie.
W przetargu mogą wziąć udział ww. osoby osobiście albo poprzez pełnomocnika legitymującego się pełnomocnictwem z podpisem notarialnie poświadczonym.
Wadium należy wpłac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 162 494 zł

301 zł/m²

13 849 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe We Wrześni
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Września, Bierzglinek

Cena wywoławcza:

4 162 494 zł

301 zł/m²

13 849 m²

Wadium należy wpłac...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe We Wrześni
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości