Przetargi i licytacje: grunty wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Poznań, Golęcin, Olgi Sławskiej‑Lipczyńskiej

Prezydent Miasta Poznania ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości, stanowiących własność Miasta Poznania, położonych w Poznaniu przy:

- ul. Olgi Sławskiej‑Lipczyńskiej - obręb Golęcin arkusz 14 działka 1/177 (RIVb) pow. 297 m2 KW PO1P/00318233/8,

Cena wywoławcza: 460 000,– zł (w tym 23% podatku VAT)
Wadium: 47 000,– zł

- ul. Olgi Sławskiej‑Lipczyńskiej - obręb Golęcin arkusz 14 działka 1/178 (RIVb) pow. 297 m2 KW PO1P/00318233/8.

Cena wywoławcza: 46...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

460 000 zł

1 549 zł/m²

297 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Poznań, Golęcin, Olgi Sławskiej‑Lipczyńskiej

Cena wywoławcza:

460 000 zł

1 549 zł/m²

297 m²

Cena wywoławcza: 460 000,– zł (w tym 23% podatku VAT)
Wadium: 47 000,– zł

Cena wywoławcza: 46...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Ostrzeszów, Rojów

...odbędzie się dnia 2 października 2025 r. o godz. 10.00 w lokalu Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie przy
ul. Zamkowej 31, pokój nr 104, I piętro.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest uiszczenie wadium w pieniądzu w wysokości 26.525,00 zł, nie później niż do dnia
26 września 2025 r. (piątek) do godz. 2400.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium na wskazany rachunek bankowy. Wymagane wadium
w kwocie: 26.525,00 zł (słownie: dwadzieścia sześć tysięcy pięćset dwadzie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

265 249,50 zł

159 zł/m²

1 669 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Ostrzeszów, Rojów

Cena wywoławcza:

265 249,50 zł

159 zł/m²

1 669 m²

ul. Zamkowej 31, pokój nr 104, I piętro.
26 września 2025 r. (piątek) do godz. 2400.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Lipno, Gronówko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat leszczyński, gmina Lipno, obręb Gronówko, nr działki: 124/5 o pow. ewid. 0,1522. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1522. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1L/00001002/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 400 zł

51,51 zł/m²

1 522 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Lipno, Gronówko

Cena wywoławcza:

78 400 zł

51,51 zł/m²

1 522 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Rawicz

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, Folwark, 63-900 Rawicz, dla której Sąd Rejonowy w Rawiczu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ignacego Buszy 1, Rawicz, 63-900 Rawicz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:

prawo własności do działki nr ***/2 o pow. 0,0787 ha stanowiąca łąki i grunt zabudowany. Teren zagospodarowany budynkiem w budowie. Zabudowę s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

47 601,73 zł

60,49 zł/m²

787 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Rawicz

Cena wywoławcza:

47 601,73 zł

60,49 zł/m²

787 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

poznański, gm. Stęszew, Zamysłowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Stęszew, obręb Zamysłowo, nr działek: 87/6 o pow. ewid. 6,2695, 128 o pow. ewid. 2,1070, 127 o pow. ewid. 0,1249. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 8,5014 w tym w użytkach rolnych (8,5014 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO1S/00057989/6, PO1S/00057989/6, PO1S/00057989/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 789 600 zł

91,63 zł/m²

85 014 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Stęszew, Zamysłowo

Cena wywoławcza:

7 789 600 zł

91,63 zł/m²

85 014 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Stęszew, Słupia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Stęszew, obręb Słupia, nr działki: 193 o pow. ewid. 0,0157. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0157 w tym w użytkach rolnych (0,0157 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr bez ozn.art.55. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 zł

11,46 zł/m²

157 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Stęszew, Słupia

Cena wywoławcza:

1 800 zł

11,46 zł/m²

157 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Budzyń, Budzyń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Budzyń, obręb Budzyń, nr działki: 544/5 o pow. ewid. 0,0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0400 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00057133/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 600 zł

94,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Budzyń, Budzyń

Cena wywoławcza:

37 600 zł

94,00 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Wieleń, Kuźniczka

...pierwsza licytacja w trybie licytacji elektronicznej następujących nieruchomości:

gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę gruntową nr ***/*** o obszarze 0,3432ha jako teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej, położona w Kuźniczce gmina Wieleń, zapisana w księdze wieczystej Kw Nr PO2T/***/9 Sądu Rejonowego Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Czarnkowie.
UWAGA: DO KWOTY ZAOFEROWANEJ PRZEZ LICYTANTA BEDZIE DOLICZANY PODATEK VAT W WYSOKOŚCI 23%.

Przetarg odbywa się w drodze elek...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 225 zł

14,05 zł/m²

3 432 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Wieleń, Kuźniczka

Cena wywoławcza:

48 225 zł

14,05 zł/m²

3 432 m²

Przetarg odbywa się w drodze elek...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Wieleń, Kuźniczka

działki gruntowej nr ***/*** o obszarze 0,8551ha jako teren zabudowy letniskowej i w części wyłączony z zabudowy, położonej w Kuźniczce gmina Wieleń, zapisanej w księdze wieczystej Kw Nr PO2T/***/6 Sądu Rejonowego Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Czarnkowie.

UWAGA: DO KWOTY ZAOFEROWANEJ PRZEZ LICYTANTA BĘDZIE DOLICZANY PODATEK VAT W WYSOKOŚCI 23%.

Przetarg odbywa się w drodze elektroniczne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 625 zł

8,73 zł/m²

8 551 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Wieleń, Kuźniczka

Cena wywoławcza:

74 625 zł

8,73 zł/m²

8 551 m²

Przetarg odbywa się w drodze elektroniczne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Stary Tomyśl

...odbędzie się w dniu 1 października 2025 r. o godz. 1000 w Starostwie Powiatowym w Nowym Tomyślu, ul. Poznańska 42,
konferencyjna /I piętro/.
sala
Powiatu Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 25 września 2025 r. do godziny 2400 na rachunek
Nowotomyskiego: Bank Spółdzielczy w Nowym Tomyślu nr 92 90580000 0000 0000 7272 0010. Za wadium wniesione w terminie uważa się
uwidocznienie dokonanej wpłaty na wymienionym wyżej rachunku w dniu 25 września 2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

608 100 zł

93,00 zł/m²

6 539 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Stary Tomyśl

Cena wywoławcza:

608 100 zł

93,00 zł/m²

6 539 m²

konferencyjna /I piętro/.
sala
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Rydzyna, Kłoda

...odbędzie się w dniu 01 października 2025r., godz. 10:00 w sali narad nr 10 Urzędu Miasta i Gminy w Rydzynie, Rynek nr 1.

w zł

766/5

a.m. 4

Kloda

PO1L/00044445/1

0,5981

642.700,00

65.000,00

Opis i przeznaczenie nieruchomości:

*** _Położenie nieruchomości_

Przedmiotowa nieruchomość...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

642 700 zł

107 zł/m²

5 981 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Rydzyna
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Rydzyna, Kłoda

Cena wywoławcza:

642 700 zł

107 zł/m²

5 981 m²

w zł

766/5

a.m. 4

Kloda

PO1L/00044445/1

0,5981

642.700,00

65.000,00

Opis i przeznaczenie nieruchomości:

*** _Położenie nieruchomości_

Przedmiotowa nieruchomość...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Rydzyna
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 29 sierpnia 2025 r. do dnia 8 października 2025 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 3020/16 w Trzciance

Działka nr 3020/17 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

321 600 zł

98,62 zł/m²

3 261 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

321 600 zł

98,62 zł/m²

3 261 m²

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 3020/16 w Trzciance

Działka nr 3020/17 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Licytacja komornicza działki

międzychodzki, gm. Sieraków, Chalin

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy BRAK, CHALIN, 64-410 SIERAKÓW, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Szamotułach (adres: ul. ALEJA 1 MAJA 5, SZAMOTUŁY, 64-500 SZAMOTUŁY) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowiąca niezbudowaną działkę o numerze ewidencyjnym *** o powierzchni 2,2392 ha, położonej w miejscowości Chalin, gmina Sieraków, dla której Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 660 zł

1,91 zł/m²

22 392 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

międzychodzki, gm. Sieraków, Chalin

Cena wywoławcza:

42 660 zł

1,91 zł/m²

22 392 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

międzychodzki, gm. Sieraków, Chalin

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowiąca niezbudowaną działkę o numerze ewidencyjnym *** o powierzchni 3,2252 ha, położonej w miejscowości Chalin, gmina Sieraków, dla której Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 618,75 zł

2,07 zł/m²

32 252 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

międzychodzki, gm. Sieraków, Chalin

Cena wywoławcza:

66 618,75 zł

2,07 zł/m²

32 252 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Prezydent Miasta Leszna ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

2. Oznaczenie ewidencyjne nieruchomości, ceny wywoławcze i kwoty wadium:

Nieruchomości zapisane w KW nr PO1L/00030661/0 na arkuszu mapy nr 66, stanowią działki ewidencyjne numer:

Nr dz.
1/50
Powierzchnia (w m2)
6 486

Cena wywoławcza(w tym 23% podatku VAT)
3 302 000,00
Wadium(w zł)
166 000,00

3. Opis ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 302 000 zł

509 zł/m²

6 486 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

3 302 000 zł

509 zł/m²

6 486 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/50
Powierzchnia (w m2)
6 486

Cena wywoławcza(w tym 23% podatku VAT)
3 302 000,00
Wadium(w zł)
166 000,00

3. Opis ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości