Przetargi i licytacje: grunty wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

słupecki, gm. Orchowo, Bielsko

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. ***, Bielsko, 62-436 Orchowo, dla której Sąd Rejonowy w Słupcy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 2, Słupca, 62-400 Słupca) prowadzi księgę wieczystą o numerze KN1S/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z niezabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym ***/1 o powierzchni 0,1700 ha. Działka o kształcie regularnym, o niekorzystnym stosunku boków oraz płas...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 000 zł

17,65 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

słupecki, gm. Orchowo, Bielsko

Cena wywoławcza:

30 000 zł

17,65 zł/m²

1 700 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pobiedziska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ***, Polska Wieś, 62-010 Pobiedziska, dla której Sąd Rejonowy w Gnieźnie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka nr *** i ***/*** - grunty rolne klasy IVa i VI o pow. 1,9800 ha

Suma oszacowania wynosi 159 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 119 400,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

119 400 zł

6,03 zł/m²

19 800 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pobiedziska

Cena wywoławcza:

119 400 zł

6,03 zł/m²

19 800 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gniezno, Łabiszynek

...pierwsza licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników: *** ***, *** ***, położonej przy Łabiszynek ***, Goślinowo, 62-200 Gniezno, dla której Sąd Rejonowy w Gnieźnie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka nr *** (grunty orne R II) o pow. 0,0301 ha usytuowana w kompleksie Ogrodów Działkowych w miejscowości Łabiszynek

Suma oszacowania wynosi 9 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 425 zł

24,67 zł/m²

301 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gniezno, Łabiszynek

Cena wywoławcza:

7 425 zł

24,67 zł/m²

301 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrzesiński, gm. Nekla, Opatówko

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy dz. ***/***, Opatówko, 62-330 Nekla, dla której Sąd Rejonowy we Wrześni IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Jana Pawła II ***, Września, 62-300 Września) prowadzi księgę wieczystą o numerze PO1F/***/0.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa stanowiąca niezabudowaną działkę obręb – Opatówko, ark. – 1, działka nr ***/*** o pow. 8.546 m2. Działka ma kształt nieregularny. Teren działki jest pochyły. Dzia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

159 244 zł

18,63 zł/m²

8 546 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrzesiński, gm. Nekla, Opatówko

Cena wywoławcza:

159 244 zł

18,63 zł/m²

8 546 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

koniński, gm. Krzymów, Drążeń

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Drążeń, 62-513 Krzymów, dla której Sąd Rejonowy w Koninie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Chopina 28, Konin, 62-510 Konin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka oznaczona numerem *** o powierzchni 0,8000 ha. jest położona w odległości około 1 kilometra od wsi Drążeń i prowadzi do niej droga utwardzona należąca do Gminy Krzymów. Działka ma kształt wydłużonego pr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 000 zł

5,25 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

koniński, gm. Krzymów, Drążeń

Cena wywoławcza:

42 000 zł

5,25 zł/m²

8 000 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Czarnków, Góra

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki, gmina Czarnków, obręb Góra, nr działki: 150 o pow. ewid. 0,6600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6600 w tym w użytkach rolnych (0,5400 o symbolu R, 0,1200 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO2T/00037532/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

4,55 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czarnków, Góra

Cena wywoławcza:

30 000 zł

4,55 zł/m²

6 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Łobżenica, Trzeboń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Łobżenica, obręb Trzeboń, nr działki: 145/1 o pow. ewid. 0,6069. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6069. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00016957/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 100 zł

6,44 zł/m²

6 069 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Łobżenica, Trzeboń

Cena wywoławcza:

39 100 zł

6,44 zł/m²

6 069 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

...odbędzie się w dniu 11 września 2025 roku o godz. 10.00 w budynku Urzędu Miejskiego
w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Wadium w podanej wysokości należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego
w Gnieźnie, nr: 07 9065 0006 0000 0000 6956 0009, w Banku Spółdzielczym w Gnieźnie z takim
wyprzedzeniem, aby w dniu 8 września 2025 roku środki znajdowały się na tym rachunku.
Na przelewie należy wpisać „Wadium - sprzedaż ul. Ugory, działka nr …”. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 643 zł

138 zł/m²

1 241 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

171 643 zł

138 zł/m²

1 241 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Na przelewie należy wpisać „Wadium - sprzedaż ul. Ugory, działka nr …”....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 076 zł

152 zł/m²

1 048 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

159 076 zł

152 zł/m²

1 048 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 049 zł

152 zł/m²

949 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

144 049 zł

152 zł/m²

949 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 537 zł

164 zł/m²

819 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

134 537 zł

164 zł/m²

819 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 625 zł

118 zł/m²

1 013 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

119 625 zł

118 zł/m²

1 013 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 186 zł

118 zł/m²

950 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

112 186 zł

118 zł/m²

950 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 679 zł

131 zł/m²

840 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

109 679 zł

131 zł/m²

840 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 871 zł

118 zł/m²

905 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Ugory

Cena wywoławcza:

106 871 zł

118 zł/m²

905 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości