Przetargi: grunty gm. Trzcianka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski
_
_ _
_Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance_

_Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance_
_
_
_Działka nr 215 w Rychliku_

_Działka nr 886/2 w Białej_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

_
_Działka nr 215 w Rychliku_

_Działka nr 886/2 w Białej_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Siedlisko

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_ _
_ _
_Działka nr 20 w Siedlisku_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 800 zł

6,00 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Siedlisko

Cena wywoławcza:

34 800 zł

6,00 zł/m²

5 800 m²

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_ _
_ _
_Działka nr 20 w Siedlisku_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.
Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_

_
_
_Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance_

_Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_

_
_
_Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance_

_Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 19 lutego 2026 r. do dnia 22 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 72/6 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

446 320 zł

140 zł/m²

3 188 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

446 320 zł

140 zł/m²

3 188 m²

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 72/6 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 19 lutego 2026 r. do dnia 25 marca 2026 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 11:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 30 grudnia 2025 r. do dnia 4 lutego 2026 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 72/5 w Trzciance

Działka nr 72/6 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Numer oferty: 43681/3186/OGS Email oferenta: ratusz@trzcianka.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

537 040 zł

140 zł/m²

3 836 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

537 040 zł

140 zł/m²

3 836 m²

...rozpocznie się od godz. 11:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 72/5 w Trzciance

Działka nr 72/6 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 2710/3 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Numer oferty: 43683/3186/OGS Email oferenta: ratusz@t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 2710/3 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Numer oferty: 43683/3186/OGS Email oferenta: ratusz@t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Numer oferty: 43680/3186/OGS Email oferenta: ratusz@trzcianka.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Numer oferty: 43682/3186/OGS Email oferenta: ratusz@trzcianka.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: __67 3pokaż telefon
ratuszskontaktuj się

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 17 listopada 2025 r. do dnia 17 grudnia 2025 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 3032 ul. gen. W. Sikorskiego w Trzciance

Działka nr 2710/3 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Ofe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 3032 ul. gen. W. Sikorskiego w Trzciance

Działka nr 2710/3 w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Ofe...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:45 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 5 listopada 2025 r. do dnia 10 grudnia 2025 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

...rozpocznie się od godz. 9:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki
/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działki nr 94 i 95 we Wrzącej

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działki nr 94 i 95 we Wrzącej

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 10 października 2025 r. do dnia 14 listopada 2025 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 333/3 i 337/3 ul. Dąbrówki w Trzciance

Działka nr 3032 ul. gen. W. Sikorskiego w Trzciance

Działka nr 290 w Łomnicy

Kontakt:
Urząd Miasta Trz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Działka nr 333/3 i 337/3 ul. Dąbrówki w Trzciance

Działka nr 3032 ul. gen. W. Sikorskiego w Trzciance

Działka nr 290 w Łomnicy

Kontakt:
Urząd Miasta Trz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości