Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec, Góra

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Grabowiec, obręb Góra Grabowiec działka nr: 574 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0600 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074543/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 zł

4,33 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec, Góra

Cena wywoławcza:

2 600 zł

4,33 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Karczmiska, Głusko Duże

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZ. NR EWID. ***, ***, ***, ***/***, ***, ***, ***, ***, ***/***, ***/***, ***

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 13-05-2026r. o godz.08:50 w budynku Sądu Rejonowego w Opolu Lubelskim mającego siedzibę przy Ul. Przemysłowa ***B w sali nr IV, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości w postaci dz. nr ewid. *** o pow. 0,3600ha, stanowiącej łą...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

39 091,50 zł

2,77 zł/m²

14 133 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Karczmiska, Głusko Duże

Cena wywoławcza:

39 091,50 zł

2,77 zł/m²

14 133 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Łuków, Stodolna

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 1000 w Urzędzie Miasta Łuków przy ul. Piłsudskiego 17, w Sali Konferencyjnej.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu z podaniem imienia, nazwiska
i adresu zamieszkania lub nazwy i siedziby firmy oraz numeru działki, w wysokości: 60 000 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych) do dnia 6 maja 2026 r. na konto Miasta Łuków Nr 17 9204 0001 0025 8746 2000 0040 Bank Spółdzielczy w Łukowie.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

342 700 zł

230 zł/m²

1 490 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łuków
Przetarg na działkę

Łuków, Stodolna

Cena wywoławcza:

342 700 zł

230 zł/m²

1 490 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łuków
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8, w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 8:30
Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:
- dokument potwierdzający tożsamość osoby przystępującej do przetargu,
- pisemną zgodę współmałżonka na nabycie nieruchomości w przypadku, gdy ma ona zostać nabyta do małżeńskiego majątku wspólnego, a do przetargu przystępuje tylko jeden ze współmałżonków,
- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika upoważnieni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

328 000 zł

120 zł/m²

2 728 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

328 000 zł

120 zł/m²

2 728 m²

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

BURMISTRZ MIASTA
Międzyrzec Podlaski

ogłasza trzecie ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych oznaczonych w ewidencji gruntów jako:
- działka nr 389/9 o pow. 0,1510 ha
- działka nr 389/10 o pow. 0,1505 ha
- działka nr 389/11 o pow. 0,1501 ha
- działka nr 389/24 o pow. 0,1623 ha
- działka nr 389/25 o pow. 0,1616 ha

położonych w obrębie 5 m. Międzyrzeca Podlaskiego przy ul. Grzybowej, będących własnością Gminy Miejskiej Międzyrzec Podlaski, dla których Sąd Rejonow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 200 zł

103 zł/m²

1 510 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

155 200 zł

103 zł/m²

1 510 m²

BURMISTRZ MIASTA
Międzyrzec Podlaski

- działka nr 389/9 o pow. 0,1510 ha
- działka nr 389/10 o pow. 0,1505 ha
- działka nr 389/11 o pow. 0,1501 ha
- działka nr 389/24 o pow. 0,1623 ha
- działka nr 389/25 o pow. 0,1616 ha

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8, w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 12:00
Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:
- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika upoważnien...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 000 zł

97,29 zł/m²

884 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

86 000 zł

97,29 zł/m²

884 m²

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wojcieszków, Wólka Domaszewska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA O NR DZIAŁKI ***/*** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI WÓLKA DOMASZEWSKA, GM. WOJCIESZKÓW, O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 0,49 HA, DLA KTÓREJ SĄD REJONOWY W ŁUKOWIE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KW O NUMERZE ***.

Działka o nr ***/*** jest niezabudowana, użytkowana rolniczo, położona w kompleksie terenów rolnych - gruntów ornych. Działka od strony północnej posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - gminnej drogi asfaltowej.

Adres nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

19 500 zł

3,98 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wojcieszków, Wólka Domaszewska

Cena wywoławcza:

19 500 zł

3,98 zł/m²

4 900 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Adres nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Wola Uhruska, Majdan Stuleński

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 900 zł

12,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Wola Uhruska, Majdan Stuleński

Cena wywoławcza:

4 900 zł

12,25 zł/m²

400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zabiele

Działki 440, 493- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Zabiele jako działki
nr 440, 493 dla których jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00027605/5

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0900 ha w tym:

Łąki trwałe- 0,0300 ha, w klasie: ŁV- 0,0300 ha

Grunty rolne zadrzewione i zakrzewione- 0,0600 ha, w klasie: Lzr-RIIIb- 0,0100 ha, Lzr-RIVa- 0,0400 ha, Lzr-ŁV-0,0100 ha

Nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 170 zł

4,63 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zabiele

Cena wywoławcza:

4 170 zł

4,63 zł/m²

900 m²

Działki 440, 493- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Łąki trwałe- 0,0300 ha, w klasie: ŁV- 0,0300 ha

Nie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Rybczewice, Pilaszkowice I

Sprzedaż dz. nr 483/1 o pow. 0,0294 ha, obręb Pilaszkowice I, gm. Rybczewice....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

40,82 zł/m²

294 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Rybczewice, Pilaszkowice I

Cena wywoławcza:

12 000 zł

40,82 zł/m²

294 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zabiele

Działki 425, 478- przetarg ustny nieograniczony

3. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Zabiele jako działki
nr 425, 478 dla których jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00027605/5

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0800 ha w tym:

Grunty rolne zadrzewione i zakrzewione – 0,8600 ha, w klasie: Lzr-ŁV- 0,0700 ha, Lzr-RIVb- 0,0100 ha,

Nieruchomości mają dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z studium uwarunkowań i ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 600 zł

4,50 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zabiele

Cena wywoławcza:

3 600 zł

4,50 zł/m²

800 m²

Działki 425, 478- przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomości mają dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z studium uwarunkowań i ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stanin, Kosuty

Działka 3/34- przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Kosuty jako działka
nr 3/34 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00065368/9

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0326 ha w tym:

Grunty rolne zabudowane- 0,0326 ha, w klasie: Br-IIIb- 0,0326 ha

Nieruchomości ma dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gm. Stanin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 200 zł

19,02 zł/m²

326 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stanin, Kosuty

Cena wywoławcza:

6 200 zł

19,02 zł/m²

326 m²

Działka 3/34- przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomości ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Działki 67, 68- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Zgórznica jako działki
nr 67, 68 dla których jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/000699503/6

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,2400 ha w tym:

Łąki trwałe – 0,2300 ha, w klasie: ŁIV- 0,1200 ha, ŁV- 0,1100 ha

Grunty rolne zadrzewione i zakrzewione- 0,0100 ha, w klasie: Lzr-ŁV- 0,0100 ha

Nieruchomości mają dostęp do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 700 zł

3,63 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

8 700 zł

3,63 zł/m²

2 400 m²

Działki 67, 68- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomości mają dostęp do ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Wólka Orłowska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

działka nr *** udział 1/3 – nr 4

Adres nieruchomości
22-375 Wólka Orłowska, poczta Izbica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania
472,50 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
5,00 zł

Suma oszacowania
630,00 zł

Wysokość rękojmi
63,00 zł

2

działka nr *** udz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

472,50 zł

0,32 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Wólka Orłowska

Cena wywoławcza:

472,50 zł

0,32 zł/m²

1 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

działka nr *** udział 1/3 – nr 4