Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zabiele

Działki 425, 478- przetarg ustny nieograniczony

3. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Zabiele jako działki
nr 425, 478 dla których jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00027605/5

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0800 ha w tym:

Grunty rolne zadrzewione i zakrzewione – 0,8600 ha, w klasie: Lzr-ŁV- 0,0700 ha, Lzr-RIVb- 0,0100 ha,

Nieruchomości mają dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z studium uwarunkowań i ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 600 zł

4,50 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zabiele

Cena wywoławcza:

3 600 zł

4,50 zł/m²

800 m²

Działki 425, 478- przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomości mają dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z studium uwarunkowań i ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stanin, Kosuty

Działka 3/34- przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Kosuty jako działka
nr 3/34 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00065368/9

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0326 ha w tym:

Grunty rolne zabudowane- 0,0326 ha, w klasie: Br-IIIb- 0,0326 ha

Nieruchomości ma dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gm. Stanin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 200 zł

19,02 zł/m²

326 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stanin, Kosuty

Cena wywoławcza:

6 200 zł

19,02 zł/m²

326 m²

Działka 3/34- przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomości ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Działki 67, 68- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Zgórznica jako działki
nr 67, 68 dla których jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/000699503/6

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,2400 ha w tym:

Łąki trwałe – 0,2300 ha, w klasie: ŁIV- 0,1200 ha, ŁV- 0,1100 ha

Grunty rolne zadrzewione i zakrzewione- 0,0100 ha, w klasie: Lzr-ŁV- 0,0100 ha

Nieruchomości mają dostęp do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 700 zł

3,63 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

8 700 zł

3,63 zł/m²

2 400 m²

Działki 67, 68- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomości mają dostęp do ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Wólka Orłowska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

działka nr *** udział 1/3 – nr 4

Adres nieruchomości
22-375 Wólka Orłowska, poczta Izbica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania
472,50 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
5,00 zł

Suma oszacowania
630,00 zł

Wysokość rękojmi
63,00 zł

2

działka nr *** udz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

472,50 zł

0,32 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Wólka Orłowska

Cena wywoławcza:

472,50 zł

0,32 zł/m²

1 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

działka nr *** udział 1/3 – nr 4

Adres nieruchomości
22-375 Wólka Orłowska, poczta Izbica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
472,50 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
5,00 zł

Suma oszacowania
630,00 zł

Wysokość rękojmi
63,00 zł

2

działka nr *** udz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Wólka Orłowska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1
działka nr *** udział 1/3 – nr 4

Adres nieruchomości
22-375 Wólka Orłowska, poczta Izbica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
*** ***

Cena wywołania
472,50 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
5,00 zł

Suma oszacowania
630,00 zł

Wysokość rękojmi
63,00 zł

2
działka nr *** u...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

472,50 zł

0,32 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Wólka Orłowska

Cena wywoławcza:

472,50 zł

0,32 zł/m²

1 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1
działka nr *** udział 1/3 – nr 4

Adres nieruchomości
22-375 Wólka Orłowska, poczta Izbica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
*** ***

Cena wywołania
472,50 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
5,00 zł

Suma oszacowania
630,00 zł

Wysokość rękojmi
63,00 zł

2
działka nr *** u...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Janów Lubelski

...odbędzie się w dniu 7 maja 2026 roku o godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim przy ul. Jana
Zamoyskiego 59 w sali 303

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 38 300,00 należy wpłacić wyłącznie w pieniądzu, na rachunek bankowy Starostwa
Powiatowego w Janowie Lubelskim: BANK PEKAO S.A. O/ Janów Lubelski nr: 24 1240 5497 1111 0010 5520 9637 do dnia 4 maja
2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

383 000 zł

240 zł/m²

1 594 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim
Przetarg na działkę

Janów Lubelski

Cena wywoławcza:

383 000 zł

240 zł/m²

1 594 m²

Zamoyskiego 59 w sali 303

2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Gościeradów, obręb Szczecyn działki nr: 539 o pow. ewid. 0.2403, nr: 482 o pow. ewid. 0.1613, nr: 798 o pow. ewid. 0.2509, nr: 518 o pow. ewid. 0.2759, nr: 680 o pow. ewid. 0.3675. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2959 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0299 ha; RIVb/R - 0,6769 ha; RV/R - 0,3677 ha; RVI/R - 0,2214 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1K/00032990/9, LU1K/0005...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 200 zł

3,33 zł/m²

12 959 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

43 200 zł

3,33 zł/m²

12 959 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Wąwolnica, Celejów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Wąwolnica, obręb Celejów działka nr: 355/2 o pow. ewid. 0.5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,5000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00066530/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 886 zł

22,58 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Wąwolnica, Celejów

Cena wywoławcza:

112 886 zł

22,58 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Annopol, Grabówka Ukazowa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Annopol, obręb Grabówka Ukazowa działki nr: 263/1 o pow. ewid. 0.1388, nr: 259 o pow. ewid. 0.2700, nr: 263/2 o pow. ewid. 0.0212, nr: 261 o pow. ewid. 0.1300, nr: 260 o pow. ewid. 0.1300, nr: 375 o pow. ewid. 0.2900, nr: 262 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.1300 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0500 ha; RIIIb/R - 0,6400 ha; RIVa/R - 0,2600 ha; RV/R - 0,1800 ha). Nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 523 zł

6,68 zł/m²

11 300 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Annopol, Grabówka Ukazowa

Cena wywoławcza:

75 523 zł

6,68 zł/m²

11 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat janowski, gmina Modliborzyce, obręb Wierzchowiska I działka nr: 65 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0800 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0700 ha; RIIIb/R - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1J/00052554/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 747 zł

3,43 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Cena wywoławcza:

2 747 zł

3,43 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Chodel, Chodel, 07 Godów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat opolski, gmina Chodel, obręb 07-Godów działka nr: 549/2 o pow. ewid. 1.6076. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.6076 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0044 ha; RIVb/Lzr - 0,0269 ha; RV/R - 0,0344 ha; RV/Lzr - 1,5419 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1O/00079047/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 546 zł

3,77 zł/m²

16 076 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Chodel, Chodel, 07 Godów

Cena wywoławcza:

60 546 zł

3,77 zł/m²

16 076 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat janowski, gmina Modliborzyce, obręb Wierzchowiska I działki nr: 264/1 o pow. ewid. 0.0600, nr: 267 o pow. ewid. 0.3100, nr: 264/2 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6000 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,1800 ha; RIIIb/R - 0,1500 ha; RIVa/R - 0,1000 ha; RIVb/R - 0,0100 ha; LsIV/Ls - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1J/00052554/0. Pełna treść ogłoszenia znajduj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 939 zł

2,32 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Cena wywoławcza:

13 939 zł

2,32 zł/m²

6 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Annopol, Wymysłów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Annopol, obręb Wymysłów działka nr: 326 o pow. ewid. 0.1541. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1541 ha, w tym w użytkach (RIIIb/Lzr - 0,0354 ha; RIVa/Lzr - 0,0976 ha; RIVb/Lzr - 0,0211 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1K/00066281/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 559 zł

28,27 zł/m²

1 541 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Annopol, Wymysłów

Cena wywoławcza:

43 559 zł

28,27 zł/m²

1 541 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat janowski, gmina Modliborzyce, obręb Wierzchowiska I działka nr: 2987 o pow. ewid. 0.3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0300 ha; RIIIb/R - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1J/00052554/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 281 zł

2,90 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Cena wywoławcza:

9 281 zł

2,90 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

janowski, gm. Modliborzyce, Antolin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat janowski, gmina Modliborzyce, obręb Antolin działka nr: 192/3 o pow. ewid. 0.2200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2200 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1J/00042969/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 950 zł

3,16 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

janowski, gm. Modliborzyce, Antolin

Cena wywoławcza:

6 950 zł

3,16 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości