Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska II

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat janowski, gmina Modliborzyce, obręb Wierzchowiska II działki nr: 116 o pow. ewid. 0.1800, nr: 19 o pow. ewid. 1.3400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.5200 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,5400 ha; RIIIb/R - 0,3500 ha; RIVa/R - 0,2100 ha; RIVb/R - 0,2800 ha; RV/R - 0,1200 ha; LsIII/Ls - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1J/00068110/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 560 zł

3,26 zł/m²

15 200 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska II

Cena wywoławcza:

49 560 zł

3,26 zł/m²

15 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat janowski, gmina Modliborzyce, obręb Wierzchowiska I działki nr: 301 o pow. ewid. 0.2700, nr: 305 o pow. ewid. 0.2100, nr: 644 o pow. ewid. 0.2700, nr: 304 o pow. ewid. 0.3700, nr: 300 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4100 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1200 ha; RIVa/R - 0,1400 ha; RIVb/R - 0,1400 ha; LsIV/Ls - 1,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1J/00052554/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 202 zł

2,28 zł/m²

14 100 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Modliborzyce, Wierzchowiska I

Cena wywoławcza:

32 202 zł

2,28 zł/m²

14 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Konwaliowa

...odbędzie się w siedzibie SM „Energetyk” przy ul. Sikorskiego 23/1 w Zamościu

w dniu 07 maja 2026 r. o godz. 11.00

Warunki przetargu:

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne. Osoby fizyczne biorące udział w przetargu powinny posiadać dokument potwierdzający tożsamość.

Osoby prawne, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą biorące udział w przetargu powinny posiadać w dniu licytacji aktualny wypis z rejestru przedsiębiorców KRS lub ewidencji podmiotó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

140 zł/m²

1 001 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyk" w Zamościu
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Konwaliowa

Cena wywoławcza:

140 000 zł

140 zł/m²

1 001 m²

w dniu 07 maja 2026 r. o godz. 11.00

Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyk" w Zamościu
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Jarczów, Jurów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa

***Adres nieruchomości***
22-664 Jurów, poczta Jarczów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywołania***
42 750,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
428,00 zł

***Suma oszaco...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 750 zł

4,15 zł/m²

10 300 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Jarczów, Jurów

Cena wywoławcza:

42 750 zł

4,15 zł/m²

10 300 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa

***Adres nieruchomości***
22-664 Jurów, poczta Jarczów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
42 750,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
428,00 zł

***Suma oszaco...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Typin

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

niezabudowana nieruchomość gruntowa, obszar całej nieruchomości: 1.2802 ha

***Adres nieruchomości***
22-600 Typin, poczta Typin

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
13 093,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 093,33 zł

1,02 zł/m²

12 802 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Typin

Cena wywoławcza:

13 093,33 zł

1,02 zł/m²

12 802 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

***Adres nieruchomości***
22-600 Typin, poczta Typin

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
13 093,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Natalin

## GRUNTY

Licytowana jest działka o nr ewid. ***, o powierzchni 1,0500 ha położona jest w obrębie 0014 Natalin, gmina Annopol, powiat kraśnicki, wg wypisu z rejestru gruntów działka stanowi grunty orne. Licytowana działka ma kształt wydłużony prostokątny o wymiarach około 53 m/198 m. Zlokalizowana w północnej części gminy w bezpośrednim otoczeniu podobnych gruntów ornych oraz rozproszonej zabudowy zagrodowej. Jest to działka o chara...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

94 785 zł

9,03 zł/m²

10 500 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Natalin

Cena wywoławcza:

94 785 zł

9,03 zł/m²

10 500 m²

## GRUNTY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Podwysokie

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA GRUNTU NR *** O POW. 0,3521HA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM DREWNIANYM PARTEROWYM OBCIĄŻONA BEZPŁATNĄ DOŻYWOTNIĄ SŁUŻEBNOŚCIĄ NA RZECZ *** *** *** POLEGAJĄCA NA PRAWIE ZAMIESZKIWANIA W 1/4 CZĘŚCI BUDYNKU MIESZKALNEGO

działka gruntu nr *** o pow. 0,3521HA zabudowana budynkiem mieszkalnym drewnianym parterowym obciążona bezpłatną dożywotnią służebnością na rzecz *** *** *** polegająca na prawie zamieszkiwania w 1/4 części budy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

70 666,67 zł

20,07 zł/m²

3 521 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Podwysokie

Cena wywoławcza:

70 666,67 zł

20,07 zł/m²

3 521 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Anusin

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 920 zł

3,28 zł/m²

5 459 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Anusin

Cena wywoławcza:

17 920 zł

3,28 zł/m²

5 459 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Brzeziny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 100 zł

5,18 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Brzeziny

Cena wywoławcza:

17 100 zł

5,18 zł/m²

3 300 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe I

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 314 zł

25,92 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe I

Cena wywoławcza:

93 314 zł

25,92 zł/m²

3 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Sawin, Bukowa Wielka, Cz.II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 560 zł

5,25 zł/m²

6 959 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Sawin, Bukowa Wielka, Cz.II

Cena wywoławcza:

36 560 zł

5,25 zł/m²

6 959 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Sawin, Podpakule

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 716 zł

5,80 zł/m²

8 910 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Sawin, Podpakule

Cena wywoławcza:

51 716 zł

5,80 zł/m²

8 910 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dęblin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Dęblin, obręb Mierzwiączka działki nr: 869/2 o pow. ewid. 0.3113, nr: 931 o pow. ewid. 0.0148. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3261 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2212 ha; RV/R - 0,0901 ha; ŁIV/Ł - 0,0148 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031814/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

335 989 zł

103 zł/m²

3 261 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dęblin

Cena wywoławcza:

335 989 zł

103 zł/m²

3 261 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dęblin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Dęblin, obręb Żdżary działki nr: 224 o pow. ewid. 0.2042, nr: 301 o pow. ewid. 0.0212. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2254 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1457 ha; ŁIV/Ł - 0,0075 ha; ŁV/Ł - 0,0657 ha; ŁVI/Ł - 0,0065 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031812/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 880 zł

22,13 zł/m²

2 254 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dęblin

Cena wywoławcza:

49 880 zł

22,13 zł/m²

2 254 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Kurów, Dęba

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Kurów, obręb Dęba działki nr: 428 o pow. ewid. 0.6000, nr: 433 o pow. ewid. 1.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.6200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1100 ha; RIVa/Lzr - 0,1200 ha; RIVb/R - 0,1800 ha; RIVb/Lzr - 0,1600 ha; RV/R - 0,5100 ha; RV/Lzr - 0,1600 ha; RVI/R - 0,0600 ha; RVI/Lzr - 0,2800 ha; PsIV/Ps - 0,0300 ha; PsIV/W - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 549 zł

2,75 zł/m²

16 200 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Kurów, Dęba

Cena wywoławcza:

44 549 zł

2,75 zł/m²

16 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości