Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Werbkowice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

PRAWO WIECZYSTEGO UŻYTKOWANIA DZIAŁKI GRUNTU NR ***/***

Prawo wieczystego użytkowania działki gruntu - nr ***/*** o łącznej powierzchni 0,1565 ha zabudowanej - nie stanowiącym odrębnej od gruntu przedmiotem własności - murowanym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni zabudowy według wypisu z rejestru budynków wynoszącej 84 m2 oraz niestanowiącymi odrębnych od gruntu przedmiotów własności budowlami i urządzeniami budowlanymi w postaci zadaszenia nad pol...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

300 000 zł

192 zł/m²

1 565 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Werbkowice

Cena wywoławcza:

300 000 zł

192 zł/m²

1 565 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

PRAWO WIECZYSTEGO UŻYTKOWANIA DZIAŁKI GRUNTU NR ***/***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Sawin, Łowcza-Kolonia

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 100 zł

4,15 zł/m²

5 326 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Sawin, Łowcza-Kolonia

Cena wywoławcza:

22 100 zł

4,15 zł/m²

5 326 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Łuszczacz działka nr: 54/3 o pow. ewid. 0.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3000 ha; RV/R - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00072802/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

1,86 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Łuszczacz

Cena wywoławcza:

8 200 zł

1,86 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 800 zł

4,34 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

17 800 zł

4,34 zł/m²

4 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Tomaszów Lubelski, obręb Majdan Górny działki nr: 551/2 o pow. ewid. 0.1300, nr: 548 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; RIVa/R - 0,0900 ha; LsIV/Ls - 0,1800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00073277/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 800 zł

7,13 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Majdan Górny

Cena wywoławcza:

22 800 zł

7,13 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8, w dniu 29 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- dokument potwierdzający tożsamość osoby przystępującej do przetargu,

- pisemną zgodę współmałżonka na nabycie nieruchomości w przypadku, gdy ma ona zostać nabyta do małżeńskiego majątku wspólnego, a do przetargu przystępuje tylko jeden ze współmałżonków,

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika up...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 475 000 zł

114 zł/m²

12 934 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

1 475 000 zł

114 zł/m²

12 934 m²

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika up...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Łomazy, Kopytnik

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - NUMERY EWIDENCYJNE DZIAŁEK:

***/*** o powierzchni 0,7056 ha (grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych, grunty pod rowami) oszacowana jest na kwotę: 19.450,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 12.966,67 zł.

Wadium wynosi: 1.945,00 zł.

***/*** o powierzchni 0,2482 ha (grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych, grunty pod rowami - brak bezpośredniego dostępu do drogi) oszacowana jest na kwotę: 6.1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 086,67 zł

1,79 zł/m²

9 538 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Łomazy, Kopytnik

Cena wywoławcza:

17 086,67 zł

1,79 zł/m²

9 538 m²

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - NUMERY EWIDENCYJNE DZIAŁEK:

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 12.966,67 zł.

Wadium wynosi: 1.945,00 zł.

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Biszcza, Bukowina

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***

działka nr ***, pow. 1,30 ha, orna, położona w Bukowinie gm. Biszcza, w części rolna, w części przeznaczona pod zabudowę, w kształcie wydłużonego prostokąta, położona pomiędzy drogami asfaltowymi - dojazd z 2 stron

Adres nieruchomości
Bukowina, 23-425 Bukowina, poczta Biszcza

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Biłgoraju V Wydz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

119 333,33 zł

9,18 zł/m²

13 000 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Biszcza, Bukowina

Cena wywoławcza:

119 333,33 zł

9,18 zł/m²

13 000 m²

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***

Adres nieruchomości
Bukowina, 23-425 Bukowina, poczta Biszcza

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

3,43 zł/m²

14 127 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Cena wywoławcza:

48 500 zł

3,43 zł/m²

14 127 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Drelów, Dołha

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKI GRUNTOWE NIEZABUDOWANE NR ***/*** O POW. 1,7344 HA, NR ***/*** O POW. 2,1639 HA, NR ***/*** O POW. 0,5011 HA I NR ***/*** O POW. 0,0988 HA POŁOŻONYCH W MSC. DOŁHA GM. MIĘDZYRZEC PODLASKI

działki gruntowe niezabudowane nr ***/*** o pow. 1,7344 ha cena oszacowania 52.810,00 zł, nr ***/*** o pow. 2,1639 ha cena oszacowania 114.290,00 zł, nr ***/*** o pow. 0,5011 ha cena oszacowania 9.660,00 zł i nr ***/*** o pow. 0,0988 ha cena oszacowania 1.900,00 zł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

133 995 zł

2,98 zł/m²

44 982 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Drelów, Dołha

Cena wywoławcza:

133 995 zł

2,98 zł/m²

44 982 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Marynin

...odbędzie się dnia 28 kwietnia 2026 roku o godzinie 1200 w Urzędzie Gminy Ruda-Huta. Wadium
w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości (tj. 5 000,00 zł) należy wpłacić na konto Urzędu Gminy Ruda-Huta nr 02 8192 0002 2002
0020 0035 0007 Spółdzielczy Bank Powiatowy Piaski oddział Ruda-Huta do dnia 24 kwietnia 2026 roku (decyduje data wpływu na konto
Urzędu Gminy Ruda-Huta). Wadium może być wnoszone w pieniądzu, obligacjach Skarbu Państwa lub papierach wartościowych
dopuszczonych do obrotu p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

7,58 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ruda-Huta
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Marynin

Cena wywoławcza:

50 000 zł

7,58 zł/m²

6 600 m²

dopuszczonych do obrotu p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ruda-Huta
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Piaski, Majdan Kawęczyński

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKI GRUNTU ORNEGO NR ***

Niezabudowana działka gruntu ornego nr *** o powierzchni 0,1300 ha położonej w miejscowości Majdan Kawęczyński, gm. Piaski, pow. świdnicki, woj. lubelskie, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, stanowiąca własność dłużnika ***.

***Adres nieruchomości***
21-050 Majdan Kawęczyński, poczta Majdan Kawęczyński

***Przezn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 550 zł

1,96 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Piaski, Majdan Kawęczyński

Cena wywoławcza:

2 550 zł

1,96 zł/m²

1 300 m²

DZIAŁKI GRUNTU ORNEGO NR ***

***Adres nieruchomości***
21-050 Majdan Kawęczyński, poczta Majdan Kawęczyński

***Przezn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wola Mysłowska, Germanicha

...druga licytacja nieruchomości:

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA OZNACZONA NR DZIAŁKI *** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI WANDÓW, GM. WOLA MYSŁOWSKA O POW. 0,08 HA, DLA KTÓREJ SĄD REJONOWY W ŁUKOWIE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KW O NUMERZE ***.

Działka nr *** o pow. 0,08 ha jest niezabudowana i stanowi zadrzewione i zakrzewione nieużytki. Działka położona jest w miejscowości Wandów, gm. Wola Mysłowska i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Adres nieruchomości
21-426 Wandów, poczta Wola...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 200 zł

1,69 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wola Mysłowska, Germanicha

Cena wywoławcza:

2 200 zł

1,69 zł/m²

1 300 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
21-426 Wandów, poczta Wola...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wola Mysłowska, Wandów

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
21-426 Wandów, poczta Wola...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 350 zł

1,69 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wola Mysłowska, Wandów

Cena wywoławcza:

1 350 zł

1,69 zł/m²

800 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
21-426 Wandów, poczta Wola...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości