Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wola Mysłowska, Germanicha

...druga licytacja nieruchomości:

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA OZNACZONA NR DZIAŁKI *** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI WANDÓW, GM. WOLA MYSŁOWSKA O POW. 0,08 HA, DLA KTÓREJ SĄD REJONOWY W ŁUKOWIE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KW O NUMERZE ***.

Działka nr *** o pow. 0,08 ha jest niezabudowana i stanowi zadrzewione i zakrzewione nieużytki. Działka położona jest w miejscowości Wandów, gm. Wola Mysłowska i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Adres nieruchomości
21-426 Wandów, poczta Wola...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 250 zł

1,32 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Wola Mysłowska, Germanicha

Cena wywoławcza:

2 250 zł

1,32 zł/m²

1 700 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
21-426 Wandów, poczta Wola...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Jabłoń, Gęś

...odbędzie się w kancelarii syndyka w dniu 28.04.2026 r. o godzinie 11:00.

Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu, syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów. Rozpoczęcie licytacji planowane jest na dzień 28.04.2026 r. godzinę 13:00. Licytacja zostanie przeprowadzona on-line, przy pomocy platformy do wideokonferencji.

Kwota postąpienia wynosi 1000 zł.

Z operatem szacunkowym oraz regulaminem konkursu można ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 500 zł

6,85 zł/m²

42 700 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Jabłoń, Gęś

Cena wywoławcza:

292 500 zł

6,85 zł/m²

42 700 m²

Kwota postąpienia wynosi 1000 zł.

Z operatem szacunkowym oraz regulaminem konkursu można ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Puławy, Zarzecze

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026r. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej (parter) w Urzędzie Miasta Puławy przy ul. Lubelskiej 5....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

242 zł/m²

1 444 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puławy
Przetarg na działkę

Puławy, Zarzecze

Cena wywoławcza:

350 000 zł

242 zł/m²

1 444 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puławy
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Chyże

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Chyże, gmina Bełżec, powiat tomaszowski, województwo lubelskie. Przedmiotowa nieruchomość obejmuje działki gruntu oznaczone numerem ewidencyjnym ***o łącznej powierzchni 1.4577 ha, Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi dla nieruchomości księgę wieczystą nr ***, dalej jako "Nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 320 zł

2,56 zł/m²

14 577 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Chyże

Cena wywoławcza:

37 320 zł

2,56 zł/m²

14 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Podwysokie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA SKŁADAJĄCA SIĘ Z DZIAŁEK NR ***,*** O ŁĄCZNEJ POW. 2,8790 HA***

Nieruchomość gruntowa składająca się z działek nr ***,*** o łącznej pow. 2,8790 HA, położona w msc. Podwysokie gm. Skierbieszów, posiadająca założoną księgę wieczystą o nr *** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamość. Wartość szacunkowa 252.000,00 zł, cena wywołania 189.000,00 zł, rękojmia 25.200,00 zł, w tym:
- działka gruntu nr *** o pow. 0,4144 HA, wart...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

189 000 zł

6,56 zł/m²

28 790 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Podwysokie

Cena wywoławcza:

189 000 zł

6,56 zł/m²

28 790 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- działka gruntu nr *** o pow. 0,4144 HA, wart...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Puchaczów, Ciechanki

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA W MIEJSCOWOŚCI CIECHANKI

Działka nr ***/*** o pow. 0,3132ha, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym parterowym z użytkowym poddaszem z ozdobnym wykuszem o pow. użytkowej 127,56m2, wybudowany z pustaka, belitu w technologii tradycyjnej, w latach 2008-2011. Poziom parteru o pow. użytkowej 76,19m2, wys. 2,50-2,72m, w skład którego wschodzą następujące pomieszczenia: wiatrołap, hall, kuchnia, pokój dzienny, pokój, łazienka z WC zmod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

734 557,50 zł

235 zł/m²

3 132 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Puchaczów, Ciechanki

Cena wywoławcza:

734 557,50 zł

235 zł/m²

3 132 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA W MIEJSCOWOŚCI CIECHANKI

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Ryki, Swaty

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy -, Swaty, 08-500 Ryki, dla której Sąd Rejonowy w Rykach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki ***, Ryki, 08-500 Ryki) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1Y/***/8.

Opis nieruchomości:

prawo własności nieruchomości składającej się z działki gruntu nr ***/4 o powierzchni 0,79 ha położona w miejscowości Swaty gm. Ryki, dla której to nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 114,50 zł

3,18 zł/m²

7 900 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Ryki, Swaty

Cena wywoławcza:

25 114,50 zł

3,18 zł/m²

7 900 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radzyński, gm. Kąkolewnica, Brzozowica Duża

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DZIAŁKI GRUNTOWE NR ***/***, ***/***, ***/*** O POW. 0,38 HA***

działki gruntowe nr ***/***, ***/***, ***/*** o pow. 0,38 ha (łąki trwałe ŁIV i pastwiska PsV)

***Adres nieruchomości***
21-302 Brzozowica Duża, poczta Brzozowica Duża

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Łąki trwałe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 706,67 zł

0,98 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radzyński, gm. Kąkolewnica, Brzozowica Duża

Cena wywoławcza:

3 706,67 zł

0,98 zł/m²

3 800 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
21-302 Brzozowica Duża, poczta Brzozowica Duża

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Łąki trwałe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Markuszów, Markuszów

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKI ROLNE W ŁANY I KALEŃ

Nieruchomość gruntowa oznaczona nr działek nr ***/*** i ***/*** o łącznej pow. 1,0709 ha położonej: 24-173 Markuszów, Łany, Kaleń, dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW: ***].

1. niezabudowana działka gruntu nr ewidencyjny ***/*** z obrębu 0005 Łany o powierzchni 0,2471 ha. Nieruchomość posiada kształt zbliżony do trapezu i położona jest w większym kompleksie gr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 300 zł

2,83 zł/m²

10 709 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Markuszów, Markuszów

Cena wywoławcza:

30 300 zł

2,83 zł/m²

10 709 m²

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKI ROLNE W ŁANY I KALEŃ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Janowiec, Janowiec

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNTY W JANOWCU

Nieruchomość gruntowa oznaczona nr działek nr *** i *** o łącznej powierzchni 1,3091 ha, położonej: 24-123 Janowiec, Janowiec, dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

*** Niezabudowana działka gruntu nr ewidencyjny *** z obrębu 0003 Janowiec (grunt wraz z drzewostanem) o powierzchni 0,6460 ha. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta i położona jest w większym kompleksi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 333,33 zł

3,16 zł/m²

13 091 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Janowiec, Janowiec

Cena wywoławcza:

41 333,33 zł

3,16 zł/m²

13 091 m²

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNTY W JANOWCU

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Elizówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Niemce, obręb Elizówka działki nr: 51/5 o pow. ewid. 0.2464, nr: 51/9 o pow. ewid. 0.1526, nr: 51/11 o pow. ewid. 0.1554. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5544 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,5325 ha; RIIIa/R - 0,0219 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1S/00056970/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

234 576 zł

42,31 zł/m²

5 544 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Elizówka

Cena wywoławcza:

234 576 zł

42,31 zł/m²

5 544 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Jabłoń, Gęś

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat parczewski, gmina Jabłoń, obręb Gęś działka nr: 1041/3 o pow. ewid. 1.7804. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7804 ha, w tym w użytkach (RIVb/Lzr - 0,5307 ha; RV/R - 0,2458 ha; RV/W - 0,0190 ha; RV/Lzr - 0,2709 ha; N/N - 0,7140 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1B/00102411/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 736 zł

1,73 zł/m²

17 804 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Jabłoń, Gęś

Cena wywoławcza:

30 736 zł

1,73 zł/m²

17 804 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Zakrzew, Ponikwy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Zakrzew, obręb Ponikwy działka nr: 2519 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0200 ha; RIIIb/R - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1S/00000127/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 768 zł

2,52 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Zakrzew, Ponikwy

Cena wywoławcza:

2 768 zł

2,52 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Zakrzew, Ponikwy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Zakrzew, obręb Ponikwy działka nr: 1294/1 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1900 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0100 ha; RIIIb/R - 0,0700 ha; RIVa/R - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1S/00012072/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 720 zł

2,48 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Zakrzew, Ponikwy

Cena wywoławcza:

4 720 zł

2,48 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Zakrzew, Ponikwy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Zakrzew, obręb Ponikwy działka nr: 1693 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0600 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1S/00012072/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 936 zł

3,23 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Zakrzew, Ponikwy

Cena wywoławcza:

1 936 zł

3,23 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości