Cena wywoławcza:

4 500 zł

4,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

4 500 zł

4,50 zł/m²

1 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 200 zł

4,15 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

11 200 zł

4,15 zł/m²

2 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 700 zł

3,70 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

13 700 zł

3,70 zł/m²

3 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Siedliszcze

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Chojno Stare, 22-133 Siedliszcze, dla której Sąd Rejonowy w Chełmie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Al. Żołnierzy I AWP 16, Chełm, 22-100 Chełm) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1C/***/2.

Opis nieruchomości:
Działka o nr ***/1 o kształcie nieregularnym, ze spadkiem, podmokła, zachwaszczona. Działka o powierzchni 0,44 ha stanowi grunty orne w przewadze klasy RIV o średniej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 533,33 zł

3,30 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Siedliszcze

Cena wywoławcza:

14 533,33 zł

3,30 zł/m²

4 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Stryjów

...druga licytacja :

- lokalu użytkowego, którego właścicielem jest *** położonego przy ***, Stryjów, 22-375 Izbica, dla którego Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ***/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/3.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa opisana jako działka nr *** o pow. 0,39 ha położona w miejscowości Stryjów, gm. Izbica i posiadającą założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 000 zł

2,67 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Stryjów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

2,67 zł/m²

4 500 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Kamionka, Kamionka

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ., 21-132 Kamionka, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 57, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1A/***/0.
Opis nieruchomości:
Działka ***/*** o powierzchni 0,3321ha jest niezabudowana, nieogrodzona, stanowi grunty orne. Kształt działki jest regularny, zbliżony do prostokąta. Teren działki bez znacznych deniwelacji mogących utrudnić uży...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

58 800 zł

17,71 zł/m²

3 321 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Kamionka, Kamionka

Cena wywoławcza:

58 800 zł

17,71 zł/m²

3 321 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Kraśnik, Karpiówka

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 23-206 Karpiówka, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 81, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 267 138,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 178 092,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 26...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

178 092 zł

35,83 zł/m²

4 970 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Kraśnik, Karpiówka

Cena wywoławcza:

178 092 zł

35,83 zł/m²

4 970 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zamość

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ***/***, Antoniówka gm. Gorzków, 22-315 Gorzków, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
działki gruntu nr ***/*** i ***/*** o łącznej pow. 1,2700 HA położona w msc. Antoniówka gm. Gorzków, posiadająca założoną księgę wieczystą o nr *** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamościu, stanowiącej własność dłużnika *** Nieruchomość oszacowana jest na kwotę ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 250 zł

3,25 zł/m²

12 700 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zamość

Cena wywoławcza:

41 250 zł

3,25 zł/m²

12 700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Świdnik, Krańcowa

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik

przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 w Świdniku, w sali plenarnej nr 016 (na parterze)

w dniu 24 listopada 2025 r. o godzinie 11:00.

Informacje dodatkowe:

1. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który przetarg wygra zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia nieruchomości, w dniu zapłaty pozostałej części ceny sprzedaży,

2. Pozostałym uczestnikom wadium zostanie zwrócone w ciągu 3 dni od dnia zamknięcia przetargu na konto przez nich ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 170 000 zł

317 zł/m²

3 688 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na działkę

Świdnik, Krańcowa

Cena wywoławcza:

1 170 000 zł

317 zł/m²

3 688 m²

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik

w dniu 24 listopada 2025 r. o godzinie 11:00.

Informacje dodatkowe:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Żyrzyn, Osiny, Centralna

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Centralna ***, Osiny, 24-103 Żyrzyn, dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 7, Puławy, 24-100 Puławy) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1P/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości, tj. przysługujący dłużnikowi udział w wysokości 19/32 w prawie własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek o nr ***/1, ***/2...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

220 925,33 zł

5,98 zł/m²

36 973 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Żyrzyn, Osiny, Centralna

Cena wywoławcza:

220 925,33 zł

5,98 zł/m²

36 973 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Łuków, Gołąbki

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Gołąbki ***, 21-400 Łuków, dla której Sąd Rejonowy w Łukowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Staropijarska 1, Łuków, 21-400 Łuków) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1U/***/0.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** o pow. 0,22 ha położona jest w kompleksie terenów rolnych - gruntów ornych, gruntów leśnych. Kształt działki jest korzystny i regularny - szerokość około 40 m, długość około 58 m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 500 zł

25,68 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Łuków, Gołąbki

Cena wywoławcza:

56 500 zł

25,68 zł/m²

2 200 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Wierzchowiska, Drugie

Sprzedaż dz. nr 106/6 o pow. 0,1302 ha, obręb Wierzchowiska Drugie, gmina Piaski. Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 790 zł

92,00 zł/m²

1 302 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Wierzchowiska, Drugie

Cena wywoławcza:

119 790 zł

92,00 zł/m²

1 302 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Wola Piasecka

Sprzedaż dz. nr 845 o pow. 0,4842 ha, obręb Wola Piasecka, gmina Piaski....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 100 zł

7,46 zł/m²

4 842 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Wola Piasecka

Cena wywoławcza:

36 100 zł

7,46 zł/m²

4 842 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Młodziejów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 900 zł

43,63 zł/m²

800 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Młodziejów

Cena wywoławcza:

34 900 zł

43,63 zł/m²

800 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Młodziejów

Działka nr 37 nie posiada geodezyjnie wydzielonej i fizycznie urządzonej drogi dojazdowej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 900 zł

7,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Piaski, Młodziejów

Cena wywoławcza:

2 900 zł

7,25 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości