Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Niemce

...odbędzie się pod warunkiem uzyskania szczególnego pełnomocnictwa udzielonego przez Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Pełna treść ogłoszeniaznajduje się w załączniku

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

703 560 zł

258 zł/m²

2 725 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Niemce

Cena wywoławcza:

703 560 zł

258 zł/m²

2 725 m²

Pełna treść ogłoszeniaznajduje się w załączniku

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Niemce

Pęłna treść ogłoszeni znajduje się w załączniku
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 575 620 zł

258 zł/m²

9 986 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Niemce

Cena wywoławcza:

2 575 620 zł

258 zł/m²

9 986 m²

Pęłna treść ogłoszeni znajduje się w załączniku
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Piotrowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Piotrowice działki nr: 370 o pow. ewid. 0.1339, nr: 381 o pow. ewid. 0.1121. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2460 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0847 ha; RV/R - 0,0274 ha; PsVI/Ps - 0,0956 ha; PsVI/Lzr - 0,0383 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031826/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 666 zł

20,60 zł/m²

2 460 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Piotrowice

Cena wywoławcza:

50 666 zł

20,60 zł/m²

2 460 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdnik, Kolonia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat świdnicki, gmina Świdnik, obręb Kolonia Biskupie działka nr: 122/7 o pow. ewid. 0.1962. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1962 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,0941 ha; PsV/Ps - 0,0777 ha; PsVI/Ps - 0,0244 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1I/00039709/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 843 zł

60,06 zł/m²

1 962 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

117 843 zł

60,06 zł/m²

1 962 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Żyrzyn, Wilczanka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Żyrzyn, obręb Wilczanka działki nr: 397 o pow. ewid. 0.0127, nr: 395 o pow. ewid. 0.0892. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1019 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0127 ha; PsVI/Ps - 0,0892 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00104547/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 629 zł

27,11 zł/m²

1 019 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Żyrzyn, Wilczanka

Cena wywoławcza:

27 629 zł

27,11 zł/m²

1 019 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Pawłowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Pawłowice działki nr: 692/1 o pow. ewid. 0.0387, nr: 1699/2 o pow. ewid. 0.0071, nr: 836 o pow. ewid. 0.0387. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0845 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0122 ha; RVI/R - 0,0265 ha; PsV/Ps - 0,0387 ha; LsVI/Ls - 0,0071 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 409 zł

18,24 zł/m²

845 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Pawłowice

Cena wywoławcza:

15 409 zł

18,24 zł/m²

845 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Tuczępy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Grabowiec, obręb Tuczępy działka nr: 1160 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (RII/Br - 0,0800 ha; RIIIa/Br - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074899/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 600 zł

31,14 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Tuczępy

Cena wywoławcza:

43 600 zł

31,14 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Grabowiec, obręb Grabowiec działki nr: 2771 o pow. ewid. 0.3700, nr: 2781 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,4400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00026139/2, ZA1H/00064668/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 317 zł

4,16 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec

Cena wywoławcza:

18 317 zł

4,16 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Łabunie, Bródek

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/451/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

1) Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Bródek obejmuje działkę gruntu oznaczoną nr ew. ***/7 (las) o powierzchni 0,56 ha, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą nr ***,

w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 763 zł

3,52 zł/m²

16 700 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Łabunie, Bródek

Cena wywoławcza:

58 763 zł

3,52 zł/m²

16 700 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Łabunie, Dąbrowa

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Barchaczów obejmuje działkę gruntu oznaczoną nr ew. ***(łąki trwałe) o powierzchni 0,20 ha, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą nr ***,

w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 425 zł

2,05 zł/m²

12 400 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Łabunie, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

25 425 zł

2,05 zł/m²

12 400 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Łabunie, Mocówka

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Mocówka obejmuje działkę gruntu leśnego oznaczoną nr ew. ***o powierzchni 0,57 ha, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą ***,

W trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 600 zł

2,71 zł/m²

11 300 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Łabunie, Mocówka

Cena wywoławcza:

30 600 zł

2,71 zł/m²

11 300 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8, w dniu 18 listopada 2025 r. o godzinie 10:00

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- dokument potwierdzający tożsamość osoby przystępującej do przetargu,

- pisemną zgodę współmałżonka na nabycie nieruchomości w przypadku, gdy ma ona zostać nabyta do małżeńskiego majątku wspólnego, a do przetargu przystępuje tylko jeden ze współmałżonków,

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 205 000 zł

211 zł/m²

10 452 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

2 205 000 zł

211 zł/m²

10 452 m²

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika u...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...druga licytacja nieruchomości opisanej jako niezabudowana działka ewidencyjna nr *** o pow. 0,6428 ha (łąki trwałe ŁIV – 0,5550 ha, łąki trwałe ŁV – 0,0491 ha, rowy W-ŁIV – 0,0387 ha) położona Cicibór Duży gm. Biała Podlaska stanowiąca własność dłużnika *** i posiadająca założoną księgę wieczystą w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o KW Nr ***. Dla terenu, na którym jest położona szacowana nieruchomość obowiązuje plan miejscowy zatwierdzony Uchwałą Nr XLIV/461...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 333,33 zł

19,50 zł/m²

6 428 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

125 333,33 zł

19,50 zł/m²

6 428 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Konopnica, Motycz-Józefin

...odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie w dniu 18.11.2025 r. o godz.
9.00 w sali konferencyjnej na parterze.
III. Funkcja nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy
Konopnica :
Działki nr 357/2, 358/2, 359/2, 360/2 znajdują się na obszarze, który nie posiada planu zagospodarowania
przestrzennego. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopnica
w/w działki znajdują się w obszarze o projektowanym przeznaczeniu ORA...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 000 zł

47,53 zł/m²

4 082 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lublinie
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Konopnica, Motycz-Józefin

Cena wywoławcza:

194 000 zł

47,53 zł/m²

4 082 m²

9.00 w sali konferencyjnej na parterze.
Konopnica :
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lublinie
Przetarg na działkę

puławski, gm. Nałęczów, Drzewce-Kolonia

...odbędzie się w dniu 18.11.2025 r. o godz. 11.00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój nr 401.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane
w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/871/2025 w terminie do dnia 14.11.2025 r., oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał licytację zaliczone zostanie na po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

42,23 zł/m²

1 184 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

puławski, gm. Nałęczów, Drzewce-Kolonia

Cena wywoławcza:

50 000 zł

42,23 zł/m²

1 184 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
PKP
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości