Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

chełmski, Rejowiec Fabryczny Toruń

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Rejowiec Fabryczny, obręb Toruń działka nr: 746 o pow. ewid. 1.0778. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0778 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4678 ha; RV/R - 0,6100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1K/00015540/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

147 679 zł

13,70 zł/m²

10 778 m²

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, Rejowiec Fabryczny Toruń

Cena wywoławcza:

147 679 zł

13,70 zł/m²

10 778 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Ogłoszenie na przetarg

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Dobryńska jako działka
nr 134/3 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107324/8

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0461 ha w tym:

Grunty orne – 0,0444 ha, w klasie: RIVb- 0,0074 ha, RV- 0,0370 ha,

Grunty pod rowami - 0,0017 ha, w klasie: W- RIVb- 0,0017 ha.

Nieruchomość nie ma dostępu do drogi publicznej.

Przeznaczenie przedmioto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 100 zł

30,59 zł/m²

461 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Cena wywoławcza:

14 100 zł

30,59 zł/m²

461 m²

Ogłoszenie na przetarg

Nieruchomość nie ma dostępu do drogi publicznej.

Przeznaczenie przedmioto...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Hańsk, Dubeczno

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,50 zł/m²

15 532 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Hańsk, Dubeczno

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,50 zł/m²

15 532 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Ogłoszenie na sprzedaż

3. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Dobryńska jako działka
nr 545/1 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107324/8

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,1647 ha w tym:

Grunty orne – 0,1647 ha, w klasie: RIVb- 0,0456 ha, RV- 0,1113 ha, RVI- 0,0078 ha

Nieruchomość nie ma dostępu do drogi publicznej.

Przeznaczenie przedmiotowej nieruchomości zgodnie z zaświadczeniem gmin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

21,25 zł/m²

1 647 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Cena wywoławcza:

35 000 zł

21,25 zł/m²

1 647 m²

Ogłoszenie na sprzedaż

Nieruchomość nie ma dostępu do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Ogłoszenie na sprzedaż

2. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Dobryńska jako działka
nr 495 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107324/8

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,4153 ha w tym:

Lasy – 0,3709 ha, w klasie: LsV- 0,3709 ha,

Łąki trwałe – 0,0418 ha, w klasie: ŁIV -0,0418 ha,

Grunty pod rowami - 0,0026 ha, w klasie: W- ŁV- 0,0026 ha.

Nieruchomość nie ma dostępu do drogi publicznej.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 400 zł

2,26 zł/m²

4 153 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Cena wywoławcza:

9 400 zł

2,26 zł/m²

4 153 m²

Ogłoszenie na sprzedaż

Lasy – 0,3709 ha, w klasie: LsV- 0,3709 ha,

Łąki trwałe – 0,0418 ha, w klasie: ŁIV -0,0418 ha,

Grunty pod rowami - 0,0026 ha, w klasie: W- ŁV- 0,0026 ha.

Nieruchomość nie ma dostępu do drogi publicznej.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Łomazy, Huszcza, II

Ogłoszenie na sprzedaż.

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Huszcza II jako działka
nr 56 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107299/3

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,3829 ha w tym:

Łąki trwałe – 0,2258 ha, w klasie : ŁV- 0,2258 ha,

Pastwiska trwałe- 0,1517 ha, w klasie : PsVI- 0,1571 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium Gminy Łomazy nieruchomość znajduje się na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 800 zł

2,30 zł/m²

3 829 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Łomazy, Huszcza, II

Cena wywoławcza:

8 800 zł

2,30 zł/m²

3 829 m²

Ogłoszenie na sprzedaż.

Łąki trwałe – 0,2258 ha, w klasie : ŁV- 0,2258 ha,

Pastwiska trwałe- 0,1517 ha, w klasie : PsVI- 0,1571 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium Gminy Łomazy nieruchomość znajduje się na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Ogłoszenie na sprzedaż

4. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Dobryńska jako działka
nr 832 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107324/8

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,9843 ha w tym:

Lasy – 0,8872 ha, w klasie: LsIV- 0,1949 ha, LsV- 0,6923 ha,

Łąki trwałe – 0,0849 ha, w klasie: ŁV -0,0849 ha,

Grunty pod rowami - 0,0122 ha, w klasie: W- ŁV- 0,0122 ha.

Nieruchomość posiada dojazd drogą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

530 655 zł

53,91 zł/m²

9 843 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Cena wywoławcza:

530 655 zł

53,91 zł/m²

9 843 m²

Ogłoszenie na sprzedaż

Łąki trwałe – 0,0849 ha, w klasie: ŁV -0,0849 ha,

Grunty pod rowami - 0,0122 ha, w klasie: W- ŁV- 0,0122 ha.

Nieruchomość posiada dojazd drogą...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 8 Struża Kolonia

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 160 zł

1,49 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 8 Struża Kolonia

Cena wywoławcza:

4 160 zł

1,49 zł/m²

2 800 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 720 zł

4,51 zł/m²

1 490 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

Cena wywoławcza:

6 720 zł

4,51 zł/m²

1 490 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 8 Struża Kolonia

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 680 zł

1,42 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 8 Struża Kolonia

Cena wywoławcza:

5 680 zł

1,42 zł/m²

4 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 640 zł

5,50 zł/m²

480 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

Cena wywoławcza:

2 640 zł

5,50 zł/m²

480 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 240 zł

4,85 zł/m²

1 286 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

Cena wywoławcza:

6 240 zł

4,85 zł/m²

1 286 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 080 zł

2,31 zł/m²

6 967 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 6 Pełczyn

Cena wywoławcza:

16 080 zł

2,31 zł/m²

6 967 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubartów, Strefowa

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Lubartów przy ul. Jana Pawła II 12 w sali nr 10 (parter) w dniu - 30.10.2025 r. o godz.1000.

4. Wadium wynosi – 800 000 zł.

5. Ogłoszenie o przetargu podlega publikacji na stronie internetowej Urzędu Miasta www.lubartow.pl i w BIP oraz wywieszeniu na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu. Ponadto informację o ogłoszeniu przetargu podaje się do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

6. Bliższych informacji można uzyskać w Wydziale Nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 000 zł

269 zł/m²

29 757 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubartów
Przetarg na działkę

Lubartów, Strefowa

Cena wywoławcza:

8 000 000 zł

269 zł/m²

29 757 m²

4. Wadium wynosi – 800 000 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubartów
Licytacja komornicza działki

Puławy

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, Niebrzegów, 24-100 Puławy, dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 7, Puławy, 24-100 Puławy) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1P/***/6.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niebrzegów, gmina Puławy, na którą składają się działki o nr: ***, ***, ***, ***, ***, ***/***, ***/***, ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 575 zł

1,19 zł/m²

11 387 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Puławy

Cena wywoławcza:

13 575 zł

1,19 zł/m²

11 387 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości