Cena wywoławcza:

35 200 zł

2,96 zł/m²

11 900 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

Cena wywoławcza:

35 200 zł

2,96 zł/m²

11 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 440 zł

1,77 zł/m²

8 700 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

Cena wywoławcza:

15 440 zł

1,77 zł/m²

8 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 486 zł

19,16 zł/m²

6 812 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

130 486 zł

19,16 zł/m²

6 812 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 240 zł

2,41 zł/m²

4 242 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

10 240 zł

2,41 zł/m²

4 242 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 400 zł

2,22 zł/m²

9 208 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

20 400 zł

2,22 zł/m²

9 208 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 320 zł

1,60 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

Cena wywoławcza:

4 320 zł

1,60 zł/m²

2 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 280 zł

1,45 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

Cena wywoławcza:

11 280 zł

1,45 zł/m²

7 800 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 240 zł

3,20 zł/m²

15 700 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe II

Cena wywoławcza:

50 240 zł

3,20 zł/m²

15 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Kraśniczyn, Surhów

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy -, Surhów, 22-310 Kraśniczyn, dla której Sąd Rejonowy w Krasnymstawie (adres: ul. Poniatowskiego ***, Krasnystaw, 22-300 Krasnystaw) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna położona w miejscowości Surhów gm. Kraśniczyn składająca się z działki: nr *** łąki klasa ŁI, WŁIV o pow. 0,41 ha oszacowanej na kwotę 3 960,00 zł oraz działki *** grunty klasa RIIIa, RIIIb o pow. 0,49 ha...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 440 zł

1,83 zł/m²

9 000 m²

Termin: 2025-09-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Kraśniczyn, Surhów

Cena wywoławcza:

16 440 zł

1,83 zł/m²

9 000 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm, Szkolna

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Szkolna ***, 22-130 Siedliszcze, dla której Sąd Rejonowy w Chełmie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. al. Żołnierzy I AWP ***, Chełm, 22-100 Chełm) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1C/***/4.
Opis nieruchomości:
działka gruntu rolne nr ***, *** o pow. łącznej 1,3028 i rolna zabudowana nr *** o pow. 0,5778 ha

Suma oszacowania wynosi 139 210,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wyn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

92 807 zł

4,93 zł/m²

18 806 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm, Szkolna

Cena wywoławcza:

92 807 zł

4,93 zł/m²

18 806 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Biała Podlaska, Grabanów

...rozpocznie się

D R U G A L I C Y T A C J A N I E R U C H O M O Ś C I W D R O D Z E L I C Y T A C J I E L E K T R O N I C Z N E J

opisanej jako niezabudowana działka nr ***/*** o pow. 0,1588 ha (grunty rolne RIVb-0,1588 ha) stanowiąca własność dłużnika *** położona: Grabanów gm. Biała Podlaska i posiadająca założoną księgę wieczystą w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o KW Nr ***. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy B...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

130 880 zł

82,42 zł/m²

1 588 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Biała Podlaska, Grabanów

Cena wywoławcza:

130 880 zł

82,42 zł/m²

1 588 m²

...rozpocznie się

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Kraśnik

...odbędzie się w dniu 16.09.2025 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta Kraśnik przy ul. Lubelskiej 84, III piętro pokój nr 316 (sala konferencyjna).

8. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w ustalonej wyżej wysokości najpóźniej do dnia 09.09.2025 r.

9. Wadium powinno być wpłacone przelewem na konto Urzędu Miasta Kraśnik Nr 46XXXXX111XXXXX424 z adnotacją „Przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Podleskiej”. Za zachowanie terminu wniesienia wadium uważa się d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 575 zł

162 zł/m²

399 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Przetarg na działkę

Kraśnik

Cena wywoławcza:

64 575 zł

162 zł/m²

399 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Gózd Lipiński

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat biłgorajski, gmina Biszcza, obręb Gózd Lipiński działka nr: 2214 o pow. ewid. 0.3800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3800 ha, w tym w użytkach (PsVI/Ps - 0,0600 ha; PsVI/Lzr - 0,0500 ha; LsV/Ls - 0,2700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1B/00077868/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

2,76 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Gózd Lipiński

Cena wywoławcza:

10 500 zł

2,76 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Gózd Lipiński

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat biłgorajski, gmina Biszcza, obręb Gózd Lipiński działka nr: 2205 o pow. ewid. 0.2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2800 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0500 ha; PsVI/Ps - 0,1700 ha; LsV/Ls - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1B/00078186/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 800 zł

2,79 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Gózd Lipiński

Cena wywoławcza:

7 800 zł

2,79 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Gózd Lipiński

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat biłgorajski, gmina Biszcza, obręb Gózd Lipiński działka nr: 1291 o pow. ewid. 0.3500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3500 ha, w tym w użytkach (LsV/Ls - 0,3000 ha; N/N - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1B/00077868/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 660 zł

2,76 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Gózd Lipiński

Cena wywoławcza:

9 660 zł

2,76 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości