***Działki:***

*** o pow. 0,03Ha
***/*** o pow. 0,93 Ha
*** o pow. 0,04Ha

tworzące jeden kompleks o pow. łącznej 1,00Ha

***Adres nieruchomości***
63-430 Boników, poczta Odolanów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

27 375 zł

2,74 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Odolanów, Boników

Cena wywoławcza:

27 375 zł

2,74 zł/m²

10 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## GRUNTY

***Działki:***

*** o pow. 0,03Ha
***/*** o pow. 0,93 Ha
*** o pow. 0,04Ha

tworzące jeden kompleks o pow. łącznej 1,00Ha

***Adres nieruchomości***
63-430 Boników, poczta Odolanów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Odolanów, Boników

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Boników, 63-430 Odolanów , dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. Sądowa 2, Ostrów Wlkp., 63-400 Ostrów Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 22 533,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 16 899,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 253,30 zł. ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 899,75 zł

1,67 zł/m²

10 100 m²

Termin: 2023-01-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Odolanów, Boników

Cena wywoławcza:

16 899,75 zł

1,67 zł/m²

10 100 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Odolanów, Boników

...pierwsza licytacja

Suma oszacowania wynosi 22 310,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 16 732,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 231,00 zł. ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 732,50 zł

1,67 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2023-01-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Odolanów, Boników

Cena wywoławcza:

16 732,50 zł

1,67 zł/m²

10 000 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości