Syndyk sprzeda: komercyjne Włocławek, Śródmieście

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Włocławek, Reja

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI I UDZIAŁÓW

W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM

Syndyk masy upadłości***zaprasza zainteresowanych na zakup w sprzedaży z wolnej ręki:

1. prawa własności nieruchomości lokalowej (lokalu usługowego) numer ***położonego we Włocławku przy ul. Reja ***, dla którego Sąd Rejonowy we Włocławku prowadzi księgę wieczystą numer ***, o cenie wywoławczej 445 982,00 zł (czterysta czterdzieści pięć tysięcy dziewięćset osiemdziesiąt dwa złote) – nieruchomość jest oddana ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

445 982 zł

4 646 zł/m²

96 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Włocławek, Reja

Cena wywoławcza:

445 982 zł

4 646 zł/m²

96 m² 3 pokoje

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI I UDZIAŁÓW

W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk