BURMISTRZA ZIĘBIC
z dnia 2 kwietnia 2026 r.
W SPRAWIE PIERWSZEGO PUBLICZNEGO PRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGO NA
SPRZEDAŻ LOKALU UŻYTKOWEGO POŁOŻONEGO PRZY UL.GRUNWALDZKIEJ 15
W ZIĘBICACH
Burmistrz Ziębic na podstawie art. 38 ust.1, 2 i 4, art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku
o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2024 roku poz.1145 z późn.zm.) oraz § 3 ust. 1, § 4 ust.1-8, § 6 ust.
1,6,7,§ 13, § 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 ro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

168 000 zł

2 875 zł/m²

58 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, GRUNWALDZKA

Cena wywoławcza:

168 000 zł

2 875 zł/m²

58 m²

OGŁOSZENIE
BURMISTRZA ZIĘBIC
z dnia 2 kwietnia 2026 r.
W ZIĘBICACH
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Kolejowa

Burmistrz Ziębic
organizuje w dniu 14 kwietnia 2026
roku o godz. 10:00 w Ziębickim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Ziębicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 15a – pok. nr
201, I piętro.
PIERWSZY PUBLICZNY PRZETARG USTYNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż samodzielnego lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 21,13 m2 położonego na parterze budynku
przy ul. Kolejowej 21-23-23a (klatka schodowa nr 21) w Ziębicach składający się zjednego pomieszczenia z udziałem
wynoszącym 280/10000 w nieruchomości ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

710 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Kolejowa

Cena wywoławcza:

15 000 zł

710 zł/m²

21 m²

Burmistrz Ziębic
organizuje w dniu 14 kwietnia 2026
201, I piętro.
PIERWSZY PUBLICZNY PRZETARG USTYNY NIEOGRANICZONY
wynoszącym 280/10000 w nieruchomości ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu użytkowego w budynku byłej wieży ciśnień przy ul. Bolesława Chrobrego w Ziębicach. Wskazany lokal użytkowy o powierzchni 89,30 m2, zlokalizowany jest na 1 i 2 kondygnacji budynku. Wejścia do lokalu z poziomu gruntu. Instalacje w lokalu:
•Instalacja wodno-kanalizacyjna
•Instalacja elektryczna.

Lokal wymaga generalnego remontu.

Budynek byłej wieży ciśnień, wybudowany w I połowie XX wieku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

•Instalacja wodno-kanalizacyjna
•Instalacja elektryczna.

Lokal wymaga generalnego remontu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

•Instalacja wodno-kanalizacyjna
•Instalacja elektryczna.

Lokal wymaga generalnego remontu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

•Instalacja wodno-kanalizacyjna
•Instalacja elektryczna.

Lokal wymaga generalnego remontu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Nieruchomość gruntowa posiada dostęp do drogi publicznej poprzez działkę nr 41/2 i 41/4.
Budynek byłej wieży ciśnień, wybudowany w I połowie XX wieku. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, o 2 kondygnacjach nadziemnych. W budynku w przewadze otwory okienne lub drzwiowe zabite płytą wirową na parterze. Na piętrze brak stolarki okiennej lub pozostałości po stolarce okiennej przemysłowej w ramach stalowych. Drzwi wejściowe stalowe, dach płaski z lekkim spadkiem, kryty papą.
Lo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-07-10

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

55 000 zł

616 zł/m²

89 m²

Lo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-10

Cena wywoławcza:

62 000 zł

694 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-05-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

62 000 zł

694 zł/m²

89 m²

Lo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-13

Cena wywoławcza:

62 000 zł

694 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

62 000 zł

694 zł/m²

89 m²

Lo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Cena wywoławcza:

62 000 zł

694 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-01-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ziębice, Chrobrego

Cena wywoławcza:

62 000 zł

694 zł/m²

89 m²

Lo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-02

Organizator przetargu:
PKP
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości