Licytacje komornicze: komercyjne Wojcieszów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Miedziana

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Wojcieszowie przy ul. Miedzianej *** - działki nr *** i ***, obręb nr 4, gm. Wojcieszów, powiat złotoryjski, województwo dolnośląskie. Powierzchnia łączna działek 291 i 292 AM-2, obręb 4, położonych w Wojcieszowie wynosi 1,7697ha. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest budynkiem hali produkcyjno-magazynowej z częścia biurową. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 4550,60m2, w tym powierzchni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 578 347,50 zł

1 446 zł/m²

4 551 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Miedziana

Cena wywoławcza:

6 578 347,50 zł

1 446 zł/m²

4 551 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Bolesława Chrobrego ***, 59-550 Wojcieszów, dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kolejowa 3, Złotoryja, 59-500 Złotoryja) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1Z/***/5.

Suma oszacowania wynosi 134 346,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 89 564,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

89 564 zł

Termin: 2025-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

89 564 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, B. Chrobrego

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy B. Chrobrego ***, 59-550 Wojcieszów, dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kolejowa 3, Złotoryja, 59-500 Złotoryja) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1Z/***/5.

Suma oszacowania wynosi 134 346,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 100 760,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 760 zł

Termin: 2024-12-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, B. Chrobrego

Cena wywoławcza:

100 760 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-12-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. B. Chrobrego 98 B, 59-550 Wojcieszów, dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kolejowa 3, Złotoryja, 59-500 Złotoryja) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej nr 174/3 o powierzchni 0,0203ha i zabudowana jest budynkiem magazynowym o powierzchni 145,5m2. Zgodnie z Uchwałą Rady Miej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

83 333,33 zł

573 zł/m²

146 m²

Termin: 2024-04-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

83 333,33 zł

573 zł/m²

146 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Bolesława Chrobrego 98B, 59-550 Wojcieszów , dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kolejowa 3, Złotoryja, 59-500 Złotoryja) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomości położonej jest w miejscowości Wojcieszów ul. Bolesława Chrobrego nr 98B, gm.Wojcieszów, powiat złotoryjski, województwo Dolnośląskie i opisana jest jako nieruchomość gruntowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

93 750 zł

644 zł/m²

146 m²

Termin: 2023-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

93 750 zł

644 zł/m²

146 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości