Przetargi: komercyjne gm. Nakło nad Notecią

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Nakło nad Notecią, Kościelna

...odbędzie się 16-17 kwietnia 2026 r. od godz. 11:00 przy ul. Toruńskiej 304.

Syndyk zastrzega sobie prawo do odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 626 100 zł

796 zł/m²

5 811 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Nakło nad Notecią, Kościelna

Cena wywoławcza:

4 626 100 zł

796 zł/m²

5 811 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Nakło nad Notecią, Hallera

Syndyk masy upadłości ***
nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki:

Prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem produkcyjno-magazynowym z wydzieloną częścią socjalno-biurową oraz budynkiem gospodarczym oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 2092/5 o powierzchni 0,0200 ha położoną przy ul. Hallera w Nakle nad Notecią, dla której Sąd Rejonowy w Nakle IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** za cenę nie niższą niż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 508 zł

Termin: 2022-02-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Nakło nad Notecią, Hallera

Cena wywoławcza:

173 508 zł

Syndyk masy upadłości ***