Przetargi i licytacje: komercyjne warmińsko-mazurskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

nidzicki, gm. Nidzica, Kanigowo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA ***

nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną o numerze ***/*** o powierzchni 0,3808 ha zabudowanej jednokondygnacyjnym budynkiem niemieszkalnym o powierzchni zabudowy 457 m2 oraz niezwiązanym trwale z gruntem budynkiem drewnianym o powierzchni użytkowej 45,36 m2 położonej pod adresem 13-100 Kanigowo ***. Zgodnie z informacją uzyskaną w Urzędzie Miejskim w Nidzicy działka znajduje się na t...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

322 500 zł

7 110 zł/m²

45 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

nidzicki, gm. Nidzica, Kanigowo

Cena wywoławcza:

322 500 zł

7 110 zł/m²

45 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Orneta, ul. Przemysłowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA***

nieruchomości gruntowej składającej się z działek gruntu o nr ewidencyjnych ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/*** o łącznej powierzchni 2,2699 ha zabudowana budynkami administracyjno – socjalnymi, produkcyjno – magazynowymi, garażami, budynkiem trafostacji i portierni o łącznej powierzchni zabudowy 5881 m2...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 408 500 zł

127 zł/m²

11 052 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Orneta, ul. Przemysłowa

Cena wywoławcza:

1 408 500 zł

127 zł/m²

11 052 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Giżycko

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Giżycku Agata Kowalewska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 10-04-2026r. o godz. 12:00 odbędzie się pierwsza e-licytacja nieruchomości stanowiącej cztery lokale użytkowe połączone w jeden o łącznej pow. 544,66 m kw. należącej do dłużnika: ***
położonej: 11-500 Giżycko, ul. Nowowiejska ***, dla której Sąd Rejonowy w Giżycku VI Wydział Ksiąg Wieczystyc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

904 875 zł

1 661 zł/m²

545 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Giżycko

Cena wywoławcza:

904 875 zł

1 661 zł/m²

545 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 r.
o godz. 1000 w obecności oferentów – sala konferencyjna nr 218 Urząd Gminy w Iławie ul. Andersa 2A ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

950 000 zł

2 598 zł/m²

366 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

950 000 zł

2 598 zł/m²

366 m²

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na obiekt / lokal

bartoszycki, gm. Bartoszyce, Trutnowo

...odbędzie się w dniu 08.04.2026r. o godz. 11
00 w siedzibie Urzędu
Gminy Bartoszyce Plac Zwycięstwa 2 pokój nr 4.
Osoby przystępujące do przetargu zobowiązane są wpłacić wadium
w wysokości 2 000,00zł na konto Urzędu Gminy Bartoszyce, Bank Millennium
S.A. Oddział w Bartoszycach nr 43116022020000000061909989 najpóźniej do
dnia 30.03.2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

345 zł/m²

52 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bartoszyce
Przetarg na obiekt / lokal

bartoszycki, gm. Bartoszyce, Trutnowo

Cena wywoławcza:

18 000 zł

345 zł/m²

52 m²

...odbędzie się w dniu 08.04.2026r. o godz. 11
00 w siedzibie Urzędu
Gminy Bartoszyce Plac Zwycięstwa 2 pokój nr 4.
dnia 30.03.2026r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bartoszyce
Przetarg na obiekt / lokal

Bisztynek, Słoneczna

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej sprzeda

nieruchomość gruntową zabudowaną boksem garażowym o powierzchni zabudowy 21 m² stanowiącą działkę nr ***/8 o pow. 0,0018 HA położoną w Bisztynku powiat bartoszycki w kompleksie garażowym przy ul. Słonecznej nr KW nr OL1B/+48... pokaż numer/3 - za cenę nie niższą niż 2/3 jego wartości oszacowania: 15.333,00 zł (wartość oszacowania: 23.000,00 zł).

Nieruchomość odzyskana do masy upadłości na podstawie prawomoc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 333 zł

730 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bisztynek, Słoneczna

Cena wywoławcza:

15 333 zł

730 zł/m²

21 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda, Czarnieckiego

OPIS OFERTY

Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej w Ostródzie
Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. 311 ust.1 ustawy z dnia 28.02.2003 r. Prawo upadłościowe, ogłasza pisemny nieograniczony konkurs na sprzedaż majątku masy upadłości z wolnej ręki obejmujący sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej, usytuowanej w woj. warmińsko-mazurskim, mieście Os...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 700 zł

2 633 zł/m²

110 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

290 700 zł

2 633 zł/m²

110 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda

Syndyk masy upadłości *** na podstawie art. 206 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach określonych Regulaminem Konkursu zatwierdzonym przez sędziego-komisarza postanowieniem z dnia 2 września 2025 roku zapadłym w sprawie EL1E/GUp/34/2023 (dalej zwany Regulaminem) ogłasza pisemny nieograniczony konkurs na sprzedaż nieruchomości obejmujących:

· nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym w trakcie budowy położonej w Ostródzie w rejonie ulic Letniej i Pa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 419 930 zł

1 452 zł/m²

978 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda

Cena wywoławcza:

1 419 930 zł

1 452 zł/m²

978 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda

Syndyk masy upadłości ***na podstawie art. 206 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach określonych Regulaminem Konkursu zatwierdzonym przez sędziego-komisarza postanowieniem z dnia 2 września 2025 roku zapadłym w sprawie EL1E/GUp/34/2023 (dalej zwany Regulaminem) ogłasza pisemny nieograniczony konkurs na sprzedaż nieruchomości obejmującej:

nieruchomości zabudowanej budynkiem zakwaterowania turystycznego położonej w Ostródzie w rejonie ulic Letniej i Pauzeńskiej (woj. war...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 431 270 zł

5 484 zł/m²

261 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda

Cena wywoławcza:

1 431 270 zł

5 484 zł/m²

261 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na obiekt / lokal

Ruciane-Nida, Dworcowa

Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane-Nida ogłasza VI publiczny przetarg ustny nieograniczony w sprawie sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Ruciane -Nida, niżej wymienionej:

Nieruchomości ozn. nr geod. 106/3 o powierzchni 51 m2 i 106/7 o powierzchni 12 m2 zabudowane budynkiem użytkowym, położone przy ul. Dworcowej w Rucianem-Nidzie, gm. Ruciane-Nida.

cena wywoławcza netto 400 000,00 zł, wadium 40 000,00 zł.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość składa się z działki ozn. nr geod. 106/3 o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

5 155 zł/m²

78 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na obiekt / lokal

Ruciane-Nida, Dworcowa

Cena wywoławcza:

400 000 zł

5 155 zł/m²

78 m²

cena wywoławcza netto 400 000,00 zł, wadium 40 000,00 zł.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość składa się z działki ozn. nr geod. 106/3 o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na obiekt / lokal

Elbląg

...odbędzie się w siedzibie Spółki w Trzebini przy ul. Fabrycznej 22. Pisemne oferty wraz z kompletem
wymaganych dokumentów, w zamkniętych kopertach należy składać za pośrednictwem poczty lub osobiście nie
później niż do dnia 31.03.2026 r.
ORLEN Południe Spółka Akcyjna, ul. Fabryczna 22, 32-540 Trzebinia
Dział: Zarządzanie Majątkiem Nieprodukcyjnym
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia oferty uznawana będzie data doręczenia oferty
pod wyżej wskazanym adresem...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 438 960 zł

1 060 zł/m²

1 358 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na obiekt / lokal

Elbląg

Cena wywoławcza:

1 438 960 zł

1 060 zł/m²

1 358 m²

później niż do dnia 31.03.2026 r.
Dział: Zarządzanie Majątkiem Nieprodukcyjnym
pod wyżej wskazanym adresem...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na obiekt / lokal

Bartoszyce, Kętrzyńska

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej, położonej w m. Bartoszyce, przy ul. Kętrzyńskiej ***, składającej się z działki nr ***o pow. 196 m2, dla której prowadzona jest KW o numerze *** oraz prawa własności budynku usługowo-mieszkalnego znajdującego się pod wskazanym adresem, wycenionych na kwotę 1018000 zł netto.

Sprzedaż odbywa się z wolnej ręki w trybie nieograniczonego pisemnego ko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

671 880 zł

3 659 zł/m²

184 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bartoszyce, Kętrzyńska

Cena wywoławcza:

671 880 zł

3 659 zł/m²

184 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Olsztyn, Jaroty

OPIS OFERTY

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza sprzedaż należącego do Upadłego lokalu niemieszkalnego (lokalu użytkowego) oznaczonego nr ***, o pow. 31,30 m2, położonego na 1 kondygnacji (niski parter) w m. Olsztyn, gm. Olsztyn, pow. olsztyński, woj. warm.-maz., objętego KW nr *** wraz z udziałem 5/1000 w nieruchomości wspólnej objętej KW nr ***, wycenionego na kwotę 215 500 zł netto.

Sprzedaż odbywa się z wolnej ręki w trybie nieograniczone...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 798 zł

6 351 zł/m²

31 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Olsztyn, Jaroty

Cena wywoławcza:

198 798 zł

6 351 zł/m²

31 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ostródzki, gm. Łukta, Tabórz

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM NIEMIESZKALNYM

nieruchomość gruntowa położona w województwie warmińsko-mazurskim, powiat ostródzki, gmina Łukta, Tabórz ***, stanowiąca działkę nr: ***/***, o powierzchni 0,0709 ha, zabudowaną budynkiem pensjonatowym o powierzchni zabudowy 228 m2 i powierzchni użytkowej 537,41 m2, dla której Sąd Rejonowy w Ostródzie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr ***, stanowiącej własność dłużników: ***, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 017 200 zł

3 754 zł/m²

537 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ostródzki, gm. Łukta, Tabórz

Cena wywoławcza:

2 017 200 zł

3 754 zł/m²

537 m²

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM NIEMIESZKALNYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

braniewski, gm. Pieniężno, Piotrowiec

...odbędzie się w siedzibie UM w Pieniężnie ul. Generalska 8 pokój nr 12,
dnia 27 marca 2026 roku o godzinie 10.00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

573 750 zł

1 486 zł/m²

386 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pieniężno
Przetarg na obiekt / lokal

braniewski, gm. Pieniężno, Piotrowiec

Cena wywoławcza:

573 750 zł

1 486 zł/m²

386 m²

dnia 27 marca 2026 roku o godzinie 10.00....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pieniężno
1                         99
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości