Przetargi i licytacje: komercyjne warmińsko-mazurskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

mrągowski, gm. Piecki, Piecki, Przemysłowa

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej w Pieckach przy ul. Przemysłowej ***, obejmującej prawo użytkowania wieczystego działek gruntu do dnia 5 grudnia 2089 r. oznaczonych numerami ewidencyjnymi 844/17, 844/11 i 844/12 o łącznej powierzchni 3,4027 ha, zabudowanych budynkami administracyjnymi i przemysłowymi, stanowiącymi odrebny od gruntu przedmiot własności, należącej do dłużniczki *** dla której Sąd Rejonowy w Mrągowie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Suma oszacowania wynos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 471 500 zł

Termin: 2021-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

mrągowski, gm. Piecki, Piecki, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

1 471 500 zł

Suma oszacowania wynos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Ełk

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 19-321 Nowa Wieś Ełcka , dla której Sąd Rejonowy w Ełku Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa opisana w KW ***, jako przedmiot prawa własności, położona w powiecie ełckim, jednostce ewidencyjnej 280502_2 Ełk-gm, obrębie 0031 Nowa Wieś Ełcka, jako działka nr 276/1 o pow. 1,0700 ha, zabudowana budynkami usługowo-handlowymi. Część nieruchomości objęta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 284 725 zł

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Ełk

Cena wywoławcza:

2 284 725 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

...odbędzie się w dniu 13.09.2021.2021 r o godzinie 14,30 w drodze konkursu ofert powiązanego z aukcją na bazie złożonych ofert, stosownie do przepisów Prawa upadłościowego, Kodeksu Cywilnego oraz warunków określonych w Postanowieniu Sądu w Kancelarii syndyka ul. Jowisza 27, Nowa Wieś, 14-200 Iława .

Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru ofert a także zamknięcia konkursu ofert powiązanego z aukcją bez dokonania wyboru.
Ze szczegółowym wykazem przedmiotów ofert oraz operatami szacunkow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 000 zł

1 183 zł/m²

115 m²

Termin: 2021-09-10

Organizator przetargu:
Klient anonimowy serwisu
Przetarg na obiekt / lokal

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

Cena wywoławcza:

136 000 zł

1 183 zł/m²

115 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-10

Organizator przetargu:
Klient anonimowy serwisu
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Ostróda, Stare Jabłonki

Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 24/4 o powierzchni 2100 m2, wraz z posadowionym na niej stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 494,22 m2 położonej w miejscowości Stare Jabłonki, przy ul. Pocztowej 4, gminie Ostróda, powiecie ostródzkim, województwie warmińsko-mazurskim, objętej księgą wieczystą Nr EL1O/0011979/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Ostródzie, V Wydział Ksiąg Wieczystych.

P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

675 000 zł

1 366 zł/m²

494 m²

Termin: 2021-09-08

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Ostróda, Stare Jabłonki

Cena wywoławcza:

675 000 zł

1 366 zł/m²

494 m²

P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-08

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

piski, gm. Ruciane-Nida, Ukta

IGK.6840.5.2020

Ruciane -Nida, 02.08.2021 r.

Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego

Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j.: Dz. U. z 2020 r., poz. 65 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j.: Dz.U. z 2014 r., poz. 1490 ze zm.) Burmistrz Miasta i Gmi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

808 zł/m²

99 m²

Termin: 2021-09-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na obiekt / lokal

piski, gm. Ruciane-Nida, Ukta

Cena wywoławcza:

80 000 zł

808 zł/m²

99 m²

IGK.6840.5.2020

Ruciane -Nida, 02.08.2021 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Mrągowo, Giżycka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Giżycka, Mrągowo, 11-700, dla której prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Tereny przemysłowe, działka gruntu nr 219/9 o pow. 0,3388ha zabudowana halą warsztatową, murowaną, parterową o pow. 1521 m2 należącej do dłużnika: *** położonej: 11-700 Mrągowo, ul. Giżycka, Mrągowo, : dla której Sąd Rejonowy w Mrągowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** Suma oszacowania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

752 502,75 zł

495 zł/m²

1 521 m²

Termin: 2021-09-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Mrągowo, Giżycka

Cena wywoławcza:

752 502,75 zł

495 zł/m²

1 521 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Braniewo, Przemysłowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Przemysłowa , 14-500 Braniewo , dla której Sąd Rejonowy w Braniewie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka gruntu Nr 104/7 o pow. 28m2 jest działką zabudowaną, nieogrodzoną o foremnym kształcie wynikającym z podziału geodezyjnego. Działka nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej - przylega do działki nr 104/11, która to działka stanowi odrębną nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

37 200 zł

1 550 zł/m²

24 m²

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Braniewo, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

37 200 zł

1 550 zł/m²

24 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

olecki, gm. Wieliczki, Cimochy

...druga licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy Cimochy , 19-404 Wieliczki , dla której Sąd Rejonowy w Olecku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami magazynowymi, związanymi z budynkami produkcyjnymi (inwentarskimi) dla trzody chlewnej, położona w obrębie miejscowości Cimochy gmina Wieliczki na działce o nr geodezyjnym: 146 i 147, o łącznej pow. 3,4800ha stanowią...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

902 667 zł

365 zł/m²

2 476 m²

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

olecki, gm. Wieliczki, Cimochy

Cena wywoławcza:

902 667 zł

365 zł/m²

2 476 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

olecki, gm. Kowale Oleckie, Kowale Oleckie, Filipowska

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy działka nr 272/3 , 19-420 gmina Kowale Oleckie , dla której Sąd Rejonowy w Olecku Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa, składająca się z działki nr 272/3 o powierzchni 10,5100 ha, znajdująca się przy drodze wojewódzkiej nr 652, zabudowana murowanym, parterowym budynkiem inwentarskim w stanie dobrym o powierzchni zabudowy 512m2, pokrytym blachą, należąc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

383 333 zł

749 zł/m²

512 m²

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

olecki, gm. Kowale Oleckie, Kowale Oleckie, Filipowska

Cena wywoławcza:

383 333 zł

749 zł/m²

512 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Łukta, Łukta, Warmińska

...odbędzie się w dniu 03.09.2021 r o godzinie 14,00 w drodze konkursu ofert powiązanego z aukcją na bazie złożonych ofert, stosownie do przepisów Prawa upadłościowego, Kodeksu Cywilnego oraz warunków określonych w Postanowieniem Sądu w Kancelarii syndyka ul. Jowisza 27, Nowa Wieś, 14-200 Iława .

Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty a także zamknięcia konkursu ofert powiązanego z aukcją bez dokonania wyboru.

Ze szczegółowym wykazem przedmiotowej ofert oraz operatem szacunkowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

306 zł/m²

458 m²

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk Antoni Paciorkowski
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Łukta, Łukta, Warmińska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

306 zł/m²

458 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk Antoni Paciorkowski
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Łukta, Łukta, Warmińska

Ze szczegółowym wykazem przedmiotowej ofert oraz operatem szacunkowym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

392 zł/m²

357 m²

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Łukta, Łukta, Warmińska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

392 zł/m²

357 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-01

Cena wywoławcza:

136 000 zł

504 zł/m²

270 m²

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

Cena wywoławcza:

136 000 zł

504 zł/m²

270 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Ostróda, Spokojna

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Spokojna, Samborowo, 14-100 Ostróda, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Ostródzie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr 454/3 o powierzchni 5000 m2 zabudowana budynkiem kurnika z częścią mieszkalną, oraz budynku garażowego. Część mieszkalna o powierzchni użytkowej 106,11m2 ( 4 pokoje, kuchnia łazienka, przedpokój, sień ), Kurnik z zapleczem i przybudówką o powierzchn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

452 666,67 zł

350 zł/m²

1 293 m²

Termin: 2021-08-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Ostróda, Spokojna

Cena wywoławcza:

452 666,67 zł

350 zł/m²

1 293 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Miłomłyn, Malinnik, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 100 zł

8,00 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2021-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Miłomłyn, Malinnik, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

23 100 zł

8,00 zł/m²

2 900 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Miłomłyn, Malinnik, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 200 zł

9,00 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2021-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

ostródzki, gm. Miłomłyn, Malinnik, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

10 200 zł

9,00 zł/m²

1 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
1                         99