Przetargi i licytacje: komercyjne warmińsko-mazurskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Nidzica

Syndyk Masy Upadłości

INS-BUD OKNA Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Nidzicy

sprzeda

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej składającej się z działki nr 313 o powierzchni 0,3526 ha, zabudowanej halą produkcyjna z zapleczem socjalno-administracyjnym o powierzchni użytkowej 802,67 m², położonej w Nidzicy przy ul. Bocznej 37B dla której Sąd Rejonowy w Nidzicy prowadzi księgę wieczystą o numerze KW OL1N/00021091/9,

Cena z operatu szacunkowego wynosi netto 1.359.700,00 zł

Sędzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 019 775 zł

1 270 zł/m²

803 m²

Termin: 2021-07-20

Organizator przetargu:
Syndyk Zygmunt Wichrowski
Przetarg na obiekt / lokal

Nidzica

Cena wywoławcza:

1 019 775 zł

1 270 zł/m²

803 m²

Syndyk Masy Upadłości

INS-BUD OKNA Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Nidzicy

sprzeda

Cena z operatu szacunkowego wynosi netto 1.359.700,00 zł

Sędzi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-07-20

Organizator przetargu:
Syndyk Zygmunt Wichrowski
Przetarg na obiekt / lokal

Frombork, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Ronina

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 050 zł

8,00 zł/m²

5 831 m²

Termin: 2021-07-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Frombork, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Ronina

Cena wywoławcza:

48 050 zł

8,00 zł/m²

5 831 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-07-09

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

piski, gm. Pisz, Maldanin

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** sp. z o.o. w Warszawie, położonej przy ,Maldanin, 12-200 Pisz, dla której Sąd Rejonowy w Piszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Piszu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 2 567 010,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 925 257,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 256 701,00 zł. Rękojmia powin...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 925 257,50 zł

Termin: 2021-07-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

piski, gm. Pisz, Maldanin

Cena wywoławcza:

1 925 257,50 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Mrągowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Szestno

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 100 zł

15,00 zł/m²

3 869 m²

Termin: 2021-07-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mrągowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Szestno

Cena wywoławcza:

59 100 zł

15,00 zł/m²

3 869 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-07-05

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

nowomiejski, gm. Kurzętnik, Kurzętnik, Betoniarska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Betoniarska , 13-306 Kurzętnik , dla której Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 252 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 189 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 25 200,00 zł. Rękojmia powinna być złożon...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

189 000 zł

Termin: 2021-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

nowomiejski, gm. Kurzętnik, Kurzętnik, Betoniarska

Cena wywoławcza:

189 000 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

kętrzyński, gm. Korsze, Babieniec, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

6,00 zł/m²

4 127 m²

Termin: 2021-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kętrzyński, gm. Korsze, Babieniec, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

26 000 zł

6,00 zł/m²

4 127 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kętrzyński, gm. Korsze, Babieniec, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 100 zł

20,00 zł/m²

1 525 m²

Termin: 2021-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kętrzyński, gm. Korsze, Babieniec, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

30 100 zł

20,00 zł/m²

1 525 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Rudno

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 200 zł

10,00 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2021-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ostróda, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Rudno

Cena wywoławcza:

16 200 zł

10,00 zł/m²

1 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                        99
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości