Licytacje komornicze: komercyjne gm. Ełk

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Oracze

...pierwsza licytacja :

- użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** położonego przy Oracze , 19-300 Ełk, dla której Sąd Rejonowy w Ełku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konopnickiej 4, Ełk, 19-300 Ełk) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana należąca do Karola Jacka Plesiewicza, zlokalizowana w woj. warmińsko-mazurskim, powiecie ełckim, miejscowości Oracze, opisana w księdze wieczystej nr KW ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

769 043,97 zł

1 282 zł/m²

Termin: 2024-07-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Oracze

Cena wywoławcza:

769 043,97 zł

1 282 zł/m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Oracze

...druga licytacja

użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** przy Oracze , 19-300 Ełk , dla której Sąd Rejonowy w Ełku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Konopnickiej 4, Ełk, 19-300 Ełk) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w woj. warmińsko-mazurskim, powiecie ełckim, miejscowości Oracze, opisanej w KW *** w zakresie prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 55/4 o pow. 0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

683 595 zł

Termin: 2023-01-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Oracze

Cena wywoławcza:

683 595 zł

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Oracze

...pierwsza licytacja

użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** przy Oracze , 19-300 Ełk , dla której Sąd Rejonowy w Ełku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konopnickiej 4, Ełk, 19-300 Ełk) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w woj. warmińsko-mazurskim, powiecie ełckim, miejscowości Oracze, opisana w KW *** w zakresie prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 55/4 o pow. 0,0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

769 044 zł

Termin: 2022-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Oracze

Cena wywoławcza:

769 044 zł

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Nowa Wieś Ełcka

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy , 19-321 Nowa Wieś Ełcka, dla której Sąd Rejonowy w Ełku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Konopnickiej 4, Ełk, 19-300 Ełk) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa opisana w KW ***, jako przedmiot prawa własności, położona w powiecie ełckim, jednostce ewidencyjnej 280502_2 Ełk-gm, obrębie 0031 Nowa Wieś Ełcka, jako działka nr 276/1 o pow. 1,0700 ha, zabudowana budynkami usługo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 030 867 zł

1 107 zł/m²

1 835 m²

Termin: 2022-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ełcki, gm. Ełk, Nowa Wieś Ełcka

Cena wywoławcza:

2 030 867 zł

1 107 zł/m²

1 835 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości