Przetargi: komercyjne lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Puławy

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Puławach przy Al. Królewskiej 19 w Sali Nr 102.
Przetarg prowadzi Komisja powołana Zarządzeniem Starosty Puławskiego.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Numer oferty: NET-GS-1918...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

286 000 zł

425 zł/m²

673 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Puławach
Przetarg na obiekt / lokal

Puławy

Cena wywoławcza:

286 000 zł

425 zł/m²

673 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Numer oferty: NET-GS-1918...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Puławach
Przetarg na obiekt / lokal

zamojski, gm. Radecznica, Gorajec-Stara Wieś

...odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Zamościu ul. Przemysłowa 4,
pokoj 10l w dniu 7 maja2026 r, o godz. 10:00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

273 944 zł

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zamościu
Przetarg na obiekt / lokal

zamojski, gm. Radecznica, Gorajec-Stara Wieś

Cena wywoławcza:

273 944 zł

pokoj 10l w dniu 7 maja2026 r, o godz. 10:00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zamościu
Przetarg na obiekt / lokal

rycki, gm. Ułęż, Sarny

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem nadającym się do rozbiórki, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym***o powierzchni 1.213 m² znajdującej się we wsi Sarny, gmina Ułęż, powiat rycki, województwo lubelskie, obręb 0008 Sarny, dla której Sąd Rejonowy w Rykach, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr KW ***;
prawo własności niezabudowanej nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 152 zł

15,68 zł/m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

rycki, gm. Ułęż, Sarny

Cena wywoławcza:

221 152 zł

15,68 zł/m²

prawo własności niezabudowanej nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Dęblin

LOKALIZACJA

Nieruchomość gruntowa stanowi działkę nr 4080/60 o powierzchni 0,9387 ha położona jest w rejonie ulic Gen. Pil. Józefa Kowalskiego i Płk Pil. Jerzego Rogowskiego w Dęblinie w odległości ok. 4 km od centralnej części miasta, na Osiedlu Dęblin Lotnisko, we wschodniej części miasta. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej - wjazd bezpośrednio z ulicy Gen. Pil. Józefa Kowalskiego oraz ul. Płk. Pil. Jerzego Rogowskiego (ulice miejskie dojazdowe) - skomunikowane z ulicą S...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

1 247 zł/m²

4 009 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na obiekt / lokal

Dęblin

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

1 247 zł/m²

4 009 m²

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na obiekt / lokal

Biała Podlaska, bialski Wólka Plebańska

 Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Plebańska jako działka
nr 241/1 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00108686/0

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,5267 ha w tym:

Użytki kopalne – 0,0245 ha, w klasie: K

Grunty orne – 0,5022 ha w klasie : RV-0,2513, RVI-0,2509 ha

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z miejscowym planem gm. Biała Podlaska ww działka położona jest na terenie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 200 zł

3,27 zł/m²

5 267 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Biała Podlaska, bialski Wólka Plebańska

Cena wywoławcza:

17 200 zł

3,27 zł/m²

5 267 m²

Użytki kopalne – 0,0245 ha, w klasie: K

Grunty orne – 0,5022 ha w klasie : RV-0,2513, RVI-0,2509 ha

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Burmistrz Miasta Biłgoraja ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego Nr II położonego w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 12 w Biłgoraju o łącznej pow. użytkowej 180,00 m2, wraz z udziałem wynoszącym 18000/157029 części w nieruchomości wspólnej, stanowiącej grunt oznaczony działkami nr: 13/1, 13/2, 13/3, 14/5, 14/9 ark. 39 o łącznej pow. 1182 m2 oraz częściach budynku i urządzeniach, które nie służą w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

865 000 zł

4 806 zł/m²

180 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

865 000 zł

4 806 zł/m²

180 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biała Podlaska, bialski Wólka Plebańska

nr 240/2 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00108686/0

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,2446 ha w tym:

Grunty orne – 0,2446 ha, w klasie: RV-0,2446 ha

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie z miejscowym planem gm. Biała Podlaska ww działka położona jest na terenie usług publicznych 394 UT

 

Cena wywoławcza nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 600 zł

3,52 zł/m²

2 446 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Biała Podlaska, bialski Wólka Plebańska

Cena wywoławcza:

8 600 zł

3,52 zł/m²

2 446 m²

Grunty orne – 0,2446 ha, w klasie: RV-0,2446 ha

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

 

Cena wywoławcza nieruchom...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Lublin, 1 Maja

...odbędzie się w dniu: 21 kwietnia 2026 roku o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2, II piętro, pokój 252.

Wysokość wadium: 12 000,00 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych 00/100).

Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w Wydziale Gospodarowania Mieniem
i Energią Urzędu Miasta Lublin przy ul. Wieniawskiej 14, VIII piętro, pokój 814 lub telefonicznie pod nr tel. 81 466 27 20, 81 466 27 16....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

4 489 zł/m²

27 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lublin
Przetarg na obiekt / lokal

Lublin, 1 Maja

Cena wywoławcza:

120 000 zł

4 489 zł/m²

27 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lublin
Przetarg na obiekt / lokal

Lublin, Lubartowska

Uniwersytet Medyczny w Lublinie, 20-059 Lublin, Al. Racławickie 1

OGŁASZA

pisemny przetarg nieograniczony na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej – działki ewidencyjnej nr. 46 o pow. 0,1402 ha zabudowanej budynkiem kamienicy o funkcji użytkowej – służby zdrowia położonej przy ul. Lubartowskiej 58 w Lublinie, obręb 7 – Czwartek wpisanej do Księgi Wieczystej LU1I/__001pokaż telefon.

Nieruchomość położona przy ul. Lubartowskiej 58 w Lublinie zabudowana jest podpiwniczonym budynki...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 978 950 zł

4 482 zł/m²

1 111 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przetarg na obiekt / lokal

Lublin, Lubartowska

Cena wywoławcza:

4 978 950 zł

4 482 zł/m²

1 111 m²

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przetarg na obiekt / lokal

Zamość, Starowiejska

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Zamość - Ratusz, sala Consulatus, w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 1000.
*** Cena nieruchomości, którą będzie zobowiązany zapłacić jej nabywca, zostanie ustalona w wysokości ceny uzyskanej w wyniku przetargu i wymagalna będzie w terminie do dnia zawarcia aktu notarialnego umowy sprzedaży.
*** Wadium wpłacone przez osobę, która wygra przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości. Pozostałym osobom wadia zostaną zwrócone w terminie 3 dni ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

535 000 zł

841 zł/m²

636 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zamość
Przetarg na obiekt / lokal

Zamość, Starowiejska

Cena wywoławcza:

535 000 zł

841 zł/m²

636 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zamość
Przetarg na obiekt / lokal

opolski, gm. Chodel, Osiny

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***, oferuje do sprzedaży z wolnej ręki na podstawie postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 7 stycznia 2026 r. oraz postanowienia z dnia 10 marca 2026 r. w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp/22/2025, w oparciu o Regulamin sprzedaży z dnia 12 marca 2026 r., w trybie przetargu wraz z ewentualną aukcją, składniki majątkowe wchodzące w skład masy upadłości sprzedawane łącznie, tj.:

Nieruchomości:
prawo użytkowania wieczystego na nieruchomości zabudowanej, obejmują...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 156 099 zł

623 zł/m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

opolski, gm. Chodel, Osiny

Cena wywoławcza:

8 156 099 zł

623 zł/m²

OPIS OFERTY

Nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Siedliszcze, Chojno Nowe I

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 314 zł

25,92 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Siedliszcze, Chojno Nowe I

Cena wywoławcza:

93 314 zł

25,92 zł/m²

3 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/702/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

1) Prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem gospodarczym konstrukcji lekkiej położonej w miejscowości Dołhobyczów obejmuje działkę gruntu oznaczoną nr ew. ***/1 o powierzchni 0,2921 ha, dla których Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer *...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

373 000 zł

769 zł/m²

485 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

373 000 zł

769 zł/m²

485 m² 1 pokój

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

puławski, gm. Żyrzyn, Kośmin

...odbędzie się w dniu 20 marca 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Puławach przy Al. Królewskiej 19 w Sali Nr 102.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Zarządzania Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Puławach, al. Królewska 19, pok. 132, tel. (81) XXXXX-09.

Treść ogłoszenia znajduje się na stronie Adres www ukryty oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Puławac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

286 000 zł

425 zł/m²

673 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Puławach
Przetarg na obiekt / lokal

puławski, gm. Żyrzyn, Kośmin

Cena wywoławcza:

286 000 zł

425 zł/m²

673 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Puławach
Przetarg na obiekt / lokal

Krasnystaw, Poniatowskiego

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***8 zaprasza do składania ofert na zakup:
1. Prawa własności zabudowanych działek gruntu numer ***/1 i ***/2 położonych w Krasnymstawie przy ul. Poniatowskiego ***, dla której to nieruchomości IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Krasnymstawie prowadzi Księgę Wieczystą nr ***; prawa własności zabudowanych działek gruntu numer ***/1 i ***/2 położonych w Krasnymstawie przy ul. Poniatowskiego ***, dla której to nieruchomości IV Wydział Ksiąg Wieczyst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

660 zł/m²

1 060 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Krasnystaw, Poniatowskiego

Cena wywoławcza:

700 000 zł

660 zł/m²

1 060 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
1                          37
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości