Przetargi: mieszkania

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Nieruchomość położona w zachodniej części miasta, sąsiaduje z kompleksem leśnym, linią kolejową, ogródkami działkowymi oraz terenami przemysłowymi, dojazd z ul. Słonecznej.
Lokal nr 1 zlokalizowany w budynku dwulokalowym przy ulicy Niepodległości 29. Budynek posiada przyłącze elektryczne, wodne.

Pokój nr 1 pow. 16,40 m2, pokój nr 2 pow. 15,66 m2, pokój nr 3 pow. 6,00 m2, schowek pow. 1,42 m2.

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU = 342,40 kWh/(m2-rok), na energię końco...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 824 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 824 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Nysa, W. Pawlik

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Nysie przy ul. W. Pawlik 12/10. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze budynku mieszkalnego, czteropiętrowego, o pow. 48,59 m2.

Mieszkanie składa się z:
- pokoju o pow.10,15 m2
- pokoju o pow. 24,85 m2
- kuchni o pow. 5,45 m2
- łazienki o pow. 2,74 m2
- przedpokoju o pow. 5,4 m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3 m2.
Instalacje w lokalu: woda, kanalizacja, gaz, ene...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 000 zł

4 836 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Nysa, W. Pawlik

Cena wywoławcza:

235 000 zł

4 836 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Mieszkanie składa się z:
- pokoju o pow.10,15 m2
- pokoju o pow. 24,85 m2
- kuchni o pow. 5,45 m2
- łazienki o pow. 2,74 m2
- przedpokoju o pow. 5,4 m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3 m2.
Instalacje w lokalu: woda, kanalizacja, gaz, ene...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Huby, Gajowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych usytuowanych na III kondygnacji (drugim piętrze) budynku. Mieszkania dwustronne.

Przedmiotem jednego przetargu będą przyległe do siebie samodzielne lokale:
Lokal nr 32/6 składający się z:
• pokój nr 1 o pow. 29,87 m2
• kuchnia o pow. 8,20 m2
oraz przynależnych:
• pokój nr 2 o pow. 19,38 m2
• piwnica o pow. 25,16 m2

Lokal nr 32/6B składający się z:
• pokoju nr 1 o pow. 29...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

945 000 zł

8 173 zł/m²

116 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Huby, Gajowa

Cena wywoławcza:

945 000 zł

8 173 zł/m²

116 m² 4 pokoje

Lokal nr 32/6 składający się z:
• pokój nr 1 o pow. 29,87 m2
• kuchnia o pow. 8,20 m2
oraz przynależnych:
• pokój nr 2 o pow. 19,38 m2
• piwnica o pow. 25,16 m2

Lokal nr 32/6B składający się z:
• pokoju nr 1 o pow. 29...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Gaj, Jabłeczna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Jabłecznej 17. Lokal mieszkalny nr 15 o powierzchni 71,60m2 zlokalizowany jest na 8 kondygnacji budynku mieszkalnego, jest dwustronny (północ-południe) i składa się z:
- pokoju nr 1 o pow. 19,7m2
- pokoju nr 2o pow. 11,1 m2
- pokoju nr 3o pow. 8,9 m2
- pokoju nr 4 o pow. 8,6 m2
- kuchni o pow. 8,1 m2
- schowka o pow. 2,3 m2
- przedpokoju o pow. 9,1 m2
-...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

659 000 zł

9 204 zł/m²

72 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Gaj, Jabłeczna

Cena wywoławcza:

659 000 zł

9 204 zł/m²

72 m² 4 pokoje

- pokoju nr 1 o pow. 19,7m2
- pokoju nr 2o pow. 11,1 m2
- pokoju nr 3o pow. 8,9 m2
- pokoju nr 4 o pow. 8,6 m2
- kuchni o pow. 8,1 m2
- schowka o pow. 2,3 m2
- przedpokoju o pow. 9,1 m2
-...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dworska

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 19.03.2026r. o godz. 10:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 17.03.2026r., po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Sosnowcu przy ul. Dmowskiego 80A tel. 519 529 643.
Uwaga: obowiązuje nowy Regulamin postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)
Warunkiem przystąpieni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

4 442 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dworska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

4 442 zł/m²

32 m² 2 pokoje

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)
Warunkiem przystąpieni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Dąbrowa Górnicza, Pogoria, Pogoria

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 19.03.2026r. o godz. 13:00 na portalu aukcyjnym

Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 17.03.2026r., po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Sosnowcu przy ul. Dmowskiego 80A tel. .

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie (zakładka Oferta Przetargi mieszkania ) oraz Regulaminu post...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

206 000 zł

4 524 zł/m²

46 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Dąbrowa Górnicza, Pogoria, Pogoria

Cena wywoławcza:

206 000 zł

4 524 zł/m²

46 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Ząbki, Krucza

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu mieszkalnego położonego w Ząbkach, powiecie wołomińskim, przy ulicy Kruczej ***. Lokal oznaczony nr ***usytuowany jest na ostatniej, piątej kondygnacji i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 34,25 m2. Dla prawa własności lokalu mieszkalnego założona jest księga wieczysta nr ***, prowadzona przez IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

346 500 zł

10 117 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Ząbki, Krucza

Cena wywoławcza:

346 500 zł

10 117 zł/m²

34 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Stalowa Wola, Okulickiego

SYNDYK SPRZEDA MIESZKANIE W STALOWEJ WOLI

(przetarg po raz 4)

Wchodzące w skład masy upadłości

***- osoba fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

sygn. akt RZ1Z/GUp-s/676/2024

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego wraz z przynależną piwnicą

ul. Okulickiego***, 37-450 Stalowa Wola

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,90 m2

Cena wywoławcza wynosi 204120,00 zł

Opis nieruchomości:

Mieszkanie usytuowane na IV...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

204 120 zł

4 352 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Stalowa Wola, Okulickiego

Cena wywoławcza:

204 120 zł

4 352 zł/m²

47 m² 2 pokoje

SYNDYK SPRZEDA MIESZKANIE W STALOWEJ WOLI

(przetarg po raz 4)

Wchodzące w skład masy upadłości

sygn. akt RZ1Z/GUp-s/676/2024

ul. Okulickiego***, 37-450 Stalowa Wola

Cena wywoławcza wynosi 204120,00 zł

Opis nieruchomości:

Mieszkanie usytuowane na IV...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Pułaskiego

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze V Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt JG1J/GUp-s/191/2024, ogłasza pisemny konkurs ofert na zakup prawa własności lokalu mieszkalnego nr ***mieszczącego się w budynku nr ***położonym przy ul. Pułaskiego w Jeleniej Górze, o pow. użytkowej 131,90 m2 wraz z udziałem w wysokości 5517/10000 w działce g...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

583 100 zł

4 417 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

583 100 zł

4 417 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Łazarz, Antoniego Małeckiego

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności lokalu mieszkalnego nr ***położonego przy ul. Antoniego Małeckiego ***w Poznaniu o powierzchni użytkowej 168,88 m2, dla którego Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** b) udział w wysokości 16888/191212 udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

914 988 zł

5 446 zł/m²

168 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Łazarz, Antoniego Małeckiego

Cena wywoławcza:

914 988 zł

5 446 zł/m²

168 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Jugosłowiańska

Gmina - Miasto Stargard zaprasza do udziału w przetargu na zbycie

nieruchomości oznaczonej wg księgi wieczystej jako:

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej 46,00 m2, położony w budynku przy ulicy Jugosłowiańskiej 29 w Stargardzie wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicy o powierzchni 19,74 m2 i pomieszczeniem gospodarczym (na poddaszu) o powierzchni 9,95 m2 oraz sprzedażą w udziale 273/1000 części gruntu działki nr 753/1 o pow. 356 m2 (obręb 5).

Cena wywoławcza nieruchomości w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

5 217 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Jugosłowiańska

Cena wywoławcza:

240 000 zł

5 217 zł/m²

46 m² 2 pokoje

nieruchomości oznaczonej wg księgi wieczystej jako:

Cena wywoławcza nieruchomości w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Bydgoska

nieruchomości oznaczonej wg księgi wieczystej jako:

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni użytkowej 18,44 m2 wraz przynależnym pomieszczeniem piwnicy o pow. 12,48 m2, położony w budynku przy ul. Bydgoskiej 22

w Stargardzie (obręb ewidencyjny nr 12) i sprzedażą w udziale 30/1000 części gruntu działki

nr 508 o pow. 859 m2.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 90 000,00 zł

(dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100)

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

4 881 zł/m²

18 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Bydgoska

Cena wywoławcza:

90 000 zł

4 881 zł/m²

18 m² 1 pokój

nieruchomości oznaczonej wg księgi wieczystej jako:

nr 508 o pow. 859 m2.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 90 000,00 zł

(dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100)

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Góra Kalwaria, Armii Krajowej

...odbędzie się dnia 19.03.2026 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze
Kalwarii ul. 3-Maja 10, sala nr 1.11 (I piętro).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 16.03.2026 r. (data zaksięgowania na rachunku bankowym gminy).
Wadium należy wpłacić przelewem na konto Gminy prowadzone przez MAZOVIA Bank Spółdzielczy
w Górze Kalwarii nr 46 8003 0003 2001 0000 0635 0005.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

6 320 zł/m²

36 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Przetarg na mieszkanie

Góra Kalwaria, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

230 000 zł

6 320 zł/m²

36 m²

Kalwarii ul. 3-Maja 10, sala nr 1.11 (I piętro).
w Górze Kalwarii nr 46 8003 0003 2001 0000 0635 0005.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Przetarg na mieszkanie

Czerwieńsk, Graniczna

...odbędzie się w dniu 19.03.2026 r., w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Czerwieńsku ul. Rynek 25. Warunkiem przystąpienia do przetargu
jest wpłacenie wadium w pieniądzu z określeniem adresu nieruchomości, której wpłata dotyczy najpóźniej do dnia 16.03.2026 r., na konto Gminy
Czerwieńsk 74 1020 5402 0000 0602 0027 8861. Uwaga ! data dokonania wpłaty wadium jest datą uznania rachunku bankowego Gminy. Wadium
powinno być wniesione z takim wyprzedzeniem, aby środki pieniężne znalazły się na kon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 924 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku
Przetarg na mieszkanie

Czerwieńsk, Graniczna

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 924 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku
Przetarg na mieszkanie

Sobótka, Romana Zmorskiego

...odbędzie się w dniu 19 marca 2026 r. o godzinie 10.00 w sali narad (I piętro)
Urzędzie Gminy w Mietkowie, ul. Kolejowa 35....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 500 zł

4 403 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mietków
Przetarg na mieszkanie

Sobótka, Romana Zmorskiego

Cena wywoławcza:

256 500 zł

4 403 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Urzędzie Gminy w Mietkowie, ul. Kolejowa 35....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mietków
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości