Przetargi: mieszkania

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

żarski, gm. Lubsko, Mierków

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2, który znajduje się w budynku o numerze porządkowym 64 w Mierkowie. Jest całkowicie podpiwniczony i posiada dwie kondygnacje nadziemne w postaci parteru i poddasza. Lokal usytuowany na parterze oraz częściowo na poddaszu. Mierków – niewielka wieś położona w zachodniej części województwa lubuskiego w odległości około 20 km od granicy Państwa. W otoczeniu działki ewidencyjnej nr 114 występuje zab...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 189 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

żarski, gm. Lubsko, Mierków

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 189 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Gryfino, Drzewiarzy

Nieruchomość o nr ew. 396, obręb 0009, Krzywin zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, w zabudowie wolnostojącej oraz budynkiem gospodarczym, w którym zlokalizowane są pomieszczenia przynależne do lokali. Nieruchomość położona w centralnej części wsi Krzywin przy ul Drzewiarzy. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny czynnej linii kolejowej nr 273 Szczecin Gł – Wrocław („magistrala nadodrzańska”), przystanek osobowy PKP Krzywin Gryfiński, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz grunty użytkowane...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 119 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Gryfino, Drzewiarzy

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 119 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

wągrowiecki, gm. Damasławek, Damasławek, Kolejowa

Lokal mieszkalny nr 4 zlokalizowany jest na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Damasławku przy ul. Kolejowej 10. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje: dwa pokoje o powierzchni użytkowej 26,9 m2 i 10,7 m2; oraz kuchnia o powierzchni użytkowej 10,6 m2. Do lokalu przynależą: pokój o powierzchni użytkowej 10,8 m2, pomieszczenie gospodarcze w budynku gospodarczym o powierzchni użytkowej 11,4 m2, piwnica o powierzchni użytkowej 30,1 m2, wc o powierzchni użytkowej 1,2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 660 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

wągrowiecki, gm. Damasławek, Damasławek, Kolejowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 660 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Międzyrzecz, Plac Powstańców Wielkopolskich

Lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Międzyrzeczu przy Placu Powstańców Wielkopolskich 7. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje: pokój o powierzchni użytkowej 10,80 m2, przedpokój o powierzchni użytkowej 2,91 m2, kuchnia o powierzchni użytkowej 10,06 m2 oraz łazienka o powierzchni użytkowej 3,36 m2 (łazienka wydzielona jest poza lokalem).

Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym 2,5 kondygnacyjnym, wybudowanych w technologi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 580 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Międzyrzecz, Plac Powstańców Wielkopolskich

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 580 zł/m²

27 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Bierutów, Świętego Jana

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni użytkowej 44,81 m2, na które składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo oo lokalu przynależą:
−wc o powierzchni 2,75 m2 usytuowane na parterze na lewo od wejścia do budynku,
−dwie piwnice o powierzchniach 5,65 m2, 0,95 m2 usytuowane w kondygnacji piwnicznej,
−strych o powierzchni 5,57 m2,
−komórka w przyległym budynku gospodarczym o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 800 zł

2 517 zł/m²

45 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Bierutów, Świętego Jana

Cena wywoławcza:

112 800 zł

2 517 zł/m²

45 m² 3 pokoje

−strych o powierzchni 5,57 m2,
−komórka w przyległym budynku gospodarczym o po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Mościsko, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w Mościsko przy ul. Kolejowej 28 o powierzchni użytkowej 68,92 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze (1 kondygnacji) budynku mieszkalnego.
Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,50 m2.
Instalacje w lokalu:
•Instalacja wodno-kanalizacyjna,
•Instalacja elektryczna,
•Wentylacja grawitacyjna....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

1 422 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Mościsko, Kolejowa

Cena wywoławcza:

98 000 zł

1 422 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Instalacje w lokalu:
•Instalacja wodno-kanalizacyjna,
•Instalacja elektryczna,
•Wentylacja grawitacyjna....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Posada

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. 55,77 m2, położony w budynku mieszkalnym w Posadzie nr 67, składającego się z:
- pokoju I o pow. 18,08 m2,
- pokoju II i 17,77 m2,
- kuchni o pow. 13,80 m2,
- przedpokoju o pow. 6,12 m2,
oraz pomieszczenia przynależnego położonego w piwnicy o pow. 16,29 m2.

Mieszkanie położone na I piętrze budynku, do kapitalnego remontu.

Nieruchomość położona w otoczeniu ter...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 000 zł

1 542 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Posada

Cena wywoławcza:

86 000 zł

1 542 zł/m²

56 m² 2 pokoje

- pokoju I o pow. 18,08 m2,
- pokoju II i 17,77 m2,
- kuchni o pow. 13,80 m2,
- przedpokoju o pow. 6,12 m2,

Nieruchomość położona w otoczeniu ter...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Widzew, Przędzalniana

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: LD1M/GUp-s/879/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości położonej w miejscowości Łódź województwo Łódzkie ul. Przędzalniana ***dla której prowadzona jest księga wieczysta nr *** – za cenę nie niższą niż 237 900,00 zł (dwieście trzydzieści siedem tysięcy dziewięćset złotych ).
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr *** pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

237 900 zł

5 639 zł/m²

42 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Widzew, Przędzalniana

Cena wywoławcza:

237 900 zł

5 639 zł/m²

42 m² 2 pokoje

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Smolec, Wrzosowa

...odbędzie się we Wrocławiu w Kancelarii Syndyka Adama Ciesielczuka w dniu 11.03.2026 r. o godzinie 14.00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

628 000 zł

9 235 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Syndyk Adam Ciesielczuk
Przetarg na mieszkanie

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Smolec, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

628 000 zł

9 235 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Syndyk Adam Ciesielczuk
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Massalskiego

1. Syndyk masy upadłości *** której postępowanie upadłościowe prowadzi Sąd Rejonowy w Kielcach pod sygn. akt KI1L/GUp/43/2025, ogłasza o możliwości sprzedaży z wolnej ręki stanowiącego odrębną własność lokalu oznaczonego nr ***, w budynku położonym w Kielcach przy ul. Massalskiego ***, dla którego prowadzona jest księga wieczysta Kw Nr *** (zwanego dalej jako „Lokal”), składającego się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju i strychu (sypialnia), zlokalizowanego na 4 kondygn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

367 200 zł

7 829 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Massalskiego

Cena wywoławcza:

367 200 zł

7 829 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Niemcza, Piastowska

OGŁOSZENIE
Uniwersytet Wrocławski ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku położonym przy ul. Piastowskiej 13 w Niemczy, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski

1. Informacje o przetargu

Tytuł postępowania:
Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku położonym przy ul. Piastowskiej 13 w Niemczy. Numer postępowania: DGN.220.1.2026.

Rodzaj postępowania w sprawie sprzedaży Nieruchomości:
przetarg ustny nieograniczony.

Prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 613 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Uniwersytet Wrocławski
Przetarg na mieszkanie

Niemcza, Piastowska

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 613 zł/m²

46 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE

1. Informacje o przetargu

Tytuł postępowania:

Rodzaj postępowania w sprawie sprzedaży Nieruchomości:
przetarg ustny nieograniczony.

Prze...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Uniwersytet Wrocławski
Przetarg na mieszkanie

Choszczno, Rycerska

...odbędzie się w ww. terminie, w sali narad Urzędu Miejskiego w Choszcznie, ul. Wolności 24. Ogłoszenie o przetargu wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Choszcznie oraz zamieszczono na stronie internetowej www.bip.choszczno.pl. Dodatkowych informacji udziela Wydział Nieruchomości i Administracji Lokalami Urzędu Miejskiego w Choszcznie: ul. Wolności 24, tel. 95 765 9341.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

4 281 zł/m²

54 m²

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Choszcznie
Przetarg na mieszkanie

Choszczno, Rycerska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

4 281 zł/m²

54 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Choszcznie
Przetarg na mieszkanie

Namysłów, Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 6 marca 2026 r. o godz. 12:00, w siedzibie Zakładu Administracji
Nieruchomości „ZAN” Sp. z o.o. w Namysłowie ul. Dubois 5, 46-100 Namysłów....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

2 545 zł/m²

19 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Zarząd Zakładu Administracji „ZAN” Sp. z o. o. Namysłów
Przetarg na mieszkanie

Namysłów, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

49 000 zł

2 545 zł/m²

19 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Zarząd Zakładu Administracji „ZAN” Sp. z o. o. Namysłów
Przetarg na mieszkanie

Namysłów

...odbędzie się w dniu 6 marca 2026r. o godz. 13:00, w siedzibie Zakładu Administracji
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 000 zł

3 044 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Zarząd Zakładu Administracji „ZAN” Sp. z o. o. Namysłów
Przetarg na mieszkanie

Namysłów

Cena wywoławcza:

183 000 zł

3 044 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Zarząd Zakładu Administracji „ZAN” Sp. z o. o. Namysłów
Przetarg na mieszkanie

Namysłów, Obrońców Pokoju

...odbędzie się w dniu 6 marca 2026 r. o godz. 11:00, w siedzibie Zakładu Administracji
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 000 zł

1 654 zł/m²

120 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Zarząd Zakładu Administracji „ZAN” Sp. z o. o. Namysłów
Przetarg na mieszkanie

Namysłów, Obrońców Pokoju

Cena wywoławcza:

199 000 zł

1 654 zł/m²

120 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Zarząd Zakładu Administracji „ZAN” Sp. z o. o. Namysłów
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości