Przetargi: mieszkania

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Białystok, Zagórna

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości:

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

1.1 Położenie i opis: lokal mieszkalny nr 34, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Zagórnej 4 w Białymstoku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju o pow. użytkowej 48,27 m2 (4 izby), położony na IV piętrze budynku, zbywany wraz ze sprzedażą udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

337 100 zł

6 984 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Zagórna

Cena wywoławcza:

337 100 zł

6 984 zł/m²

48 m² 3 pokoje

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Bema, Wiejska

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Położenie i opis: lokal mieszkalny nr 36, stanowiący własność
Gminy Białystok, położony przy ul. Wiejskiej
4B w Białymstoku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju
o pow. użytkowej 38,79 m2
(3 izby), położony na I piętrze budynku, zbywany wraz ze sprzedażą udziału w
nieruchomości wspólnej, którą stano...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

367 100 zł

9 464 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Bema, Wiejska

Cena wywoławcza:

367 100 zł

9 464 zł/m²

39 m² 2 pokoje

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Gminy Białystok, położony przy ul. Wiejskiej
o pow. użytkowej 38,79 m2
nieruchomości wspólnej, którą stano...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Świdnik, Niepodległości

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik, ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 w Świdniku, w sali plenarnej nr 016 (na parterze), dnia 4 marca 2026 r. o godz. 10.00.

1) Cena wywoławcza nieruchomości lokalowej wynosi 220.000,00 zł,

2) Wysokość wadium wynosi 10% ceny wywoławczej nieruchomości lokalowej,

3) Wadium w podanej wysokości winno być wniesione w formie pieniężnej przelewem na rachunek bankowy Gminy Miejskiej Świdnik nr __02 1020 31pokaż telefon w terminie do dnia 27.02.2026 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

6 145 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na mieszkanie

Świdnik, Niepodległości

Cena wywoławcza:

220 000 zł

6 145 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na mieszkanie

Kamienna Góra, Piotra Ściegiennego

...odbędzie się 4 marca 2026 r. o godz. 1000 w Urzędzie Miasta Kamienna Góra – sala
nr 211.
Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny nr 8 o pow. 27,48 m2, położony na I piętrze
w budynku mieszkalnym, w tym: pokój o pow. 17,12 m2, kuchnia o pow. 10,36m2. Do lokalu
mieszkalnego przynależy w.c. o pow. 0,83 m2
i piwnica nr 8 o pow. 2,59 m2

Budynek przy ul. Piotra Ściegiennego położony jest na działce nr 238/20, obręb nr 3 o pow. 463m2

dla której Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze, IV Wyd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

4 076 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kamienna Góra
Przetarg na mieszkanie

Kamienna Góra, Piotra Ściegiennego

Cena wywoławcza:

112 000 zł

4 076 zł/m²

28 m² 1 pokój

nr 211.
mieszkalnego przynależy w.c. o pow. 0,83 m2
i piwnica nr 8 o pow. 2,59 m2

dla której Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze, IV Wyd...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kamienna Góra
Przetarg na mieszkanie

Janikowo, Klonowa

Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo ogłasza I przetargi ustne nieograniczone
na sprzedaż nieruchomości lokalowych w Janikowie,
które odbędą się w dniu 04 marca 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Janikowie
ul. Przemysłowa 6, sala konferencyjna nr 119 – I piętro

Oznaczenie
nieruchomości wg
księgi wieczystej
oraz ewidencji
gruntów
Janikowo
ul. Klonowa 8
dz. nr 147/75
pow. 0.0393 ha

Opis nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 3 w
wejściu „B”, usytuowany
na parterze budynku
miesz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 000 zł

3 706 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Janikowie
Przetarg na mieszkanie

Janikowo, Klonowa

Cena wywoławcza:

136 000 zł

3 706 zł/m²

37 m² 1 pokój

na sprzedaż nieruchomości lokalowych w Janikowie,
ul. Przemysłowa 6, sala konferencyjna nr 119 – I piętro

Oznaczenie
nieruchomości wg
księgi wieczystej
oraz ewidencji
gruntów
Janikowo
ul. Klonowa 8
dz. nr 147/75
pow. 0.0393 ha

Opis nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 3 w
wejściu „B”, usytuowany
na parterze budynku
miesz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Janikowie
Przetarg na mieszkanie

Jedlina-Zdrój, Noworudzka

...odbędzie się

w dniu 4 marca 2026 r. o godzinie 11:00

w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ul. Poznańskiej nr 2

Wysokość wadium, forma, termin i miejsce jego wniesienia:
Wadium należy wnieść w pieniądzu na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój w PKO BP S.A. I Oddział
w Wałbrzychu nr 13 1020 5095 0000 5602 0011 4280 w wysokości 7 000 zł (słownie: siedem tysięcy złotych 00/100), nie później niż 25 lutego 2026 r. z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie): „wadium – ul. Noworudzka 15/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 996 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

Jedlina-Zdrój, Noworudzka

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 996 zł/m²

25 m² 1 pokój

...odbędzie się

w dniu 4 marca 2026 r. o godzinie 11:00

Wysokość wadium, forma, termin i miejsce jego wniesienia:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Kościuszki

...odbędzie się w dniu 4 marca 2026r. o godzinie 1100, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
8.1. Osoba przystępująca do przetargu, winna wpłacić wadium w pieniądzu, w wysokości 10% ceny wywoławczej
tj. 8 000,00 zł, na konto bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A.
z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej w dniu 25 lutego 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

4 061 zł/m²

20 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Kościuszki

Cena wywoławcza:

80 000 zł

4 061 zł/m²

20 m² 1 pokój

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 4 marca 2026 roku, o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 28 500,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 25 lutego 2026 roku.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

285 000 zł

6 260 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

285 000 zł

6 260 zł/m²

46 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 4 marca 2026 roku, o godzinie 11:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 19 300,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 25 lutego 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 000 zł

5 481 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

193 000 zł

5 481 zł/m²

35 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 04 marca 2026 roku, o godzinie 09:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 29 600,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 25 lutego 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

296 000 zł

5 745 zł/m²

52 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

296 000 zł

5 745 zł/m²

52 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 04 marca 2026 roku, o godzinie 09:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 34 500,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 25 lutego 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

345 000 zł

5 752 zł/m²

60 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

345 000 zł

5 752 zł/m²

60 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 4 marca 2026 roku, o godzinie 10:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 22 200,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie, Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 25 lutego 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

5 739 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

222 000 zł

5 739 zł/m²

39 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 4 marca 2026 roku, o godzinie 11:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 17 700,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie, Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 25 lutego 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 000 zł

5 762 zł/m²

31 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

177 000 zł

5 762 zł/m²

31 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Baborów, Wiejska

...odbędzie się w dniu 4 marca 2026 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej na I piętrze budynku Urzędu Miejskiego w Baborowie.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne jeżeli wpłacą wadium na konto Gminy Baborów w Banku Spółdzielczym w Baborowie
Nr 05 8866 0006 2001 0000 2017 0004 w terminie do dnia 26 lutego 2026 roku.( Przy czym za datę wpłaty na konto uważa się datę uznania rachunku Gminy Baborów) Organizator przetargu zawiadomi osobę ustaloną jako nabywca nieruchomości o miej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 550 zł

2 038 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Baborowie
Przetarg na mieszkanie

Baborów, Wiejska

Cena wywoławcza:

74 550 zł

2 038 zł/m²

37 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Baborowie
Przetarg na mieszkanie

Śrem, Szymanowskiego

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie oferuje na sprzedaż jasne, nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest w Śremie przy ul. Szymanowskiego 5/17, jego powierzchnia użytkowa wynosi 40,91 m2. Znajduje się na I piętrze budynku, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz 1 pokoju, łazienki z wc i komunikacji. Do lokalu przynależy pomieszczenie - schowek o powierzchni 2,23 m2, znajdujący się na parterze budynku.

Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, sa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

407 000 zł

9 949 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie
Przetarg na mieszkanie

Śrem, Szymanowskiego

Cena wywoławcza:

407 000 zł

9 949 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, sa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości