Licytacje komornicze: mieszkania gm. Karnice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Słoneczna ***/***, Cerkwica, 72-343 Karnice, dla którego Sąd Rejonowy w Gryficach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wysoka Brama 2, Gryfice, 72-300 Gryfice) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1G/***/2.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,65 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu. Stan l...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

158 667 zł

2 801 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Cena wywoławcza:

158 667 zł

2 801 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Dreżewo

- lokalu mieszkalnego położonego przy *** ***, Dreżewo, 72-343 Karnice, dla którego Sąd Rejonowy w Gryficach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wysoka Brama 2, Gryfice, 72-300 Gryfice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 77,90 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu. Instalacje: elektrycz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

170 667 zł

2 191 zł/m²

78 m² 4 pokoje

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Dreżewo

Cena wywoławcza:

170 667 zł

2 191 zł/m²

78 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

- lokalu mieszkalnego położonego przy Słoneczna ***/ ***, 72-342 Cerkwica, dla którego SĄD REJONOWY GRYFICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Wysoka Brama 2, GRYFICE, 72-300 GRYFICE) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1G/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 67,50 m2 składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Stan loka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

195 334 zł

2 894 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Cena wywoławcza:

195 334 zł

2 894 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Dreżewo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy *** ***, Dreżewo, 72-343 Karnice, dla którego SĄD REJONOWY GRYFICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Wysoka Brama 2, GRYFICE, 72-300 GRYFICE) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1G/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 77,90 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu. Instalacje: elekt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

192 000 zł

2 465 zł/m²

78 m² 4 pokoje

Termin: 2025-08-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Dreżewo

Cena wywoławcza:

192 000 zł

2 465 zł/m²

78 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

- lokalu mieszkalnego położonego przy Słoneczna ***/***, Cerkwica, 72-343 Karnice, dla którego SĄD REJONOWY GRYFICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Wysoka Brama 2, GRYFICE, 72-300 GRYFICE) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1G/***/2.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,65 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu. Stan lo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

178 500 zł

3 151 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Cena wywoławcza:

178 500 zł

3 151 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: - lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 67,50 m2 składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Stan l...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

219 750 zł

3 256 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Termin: 2025-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Cena wywoławcza:

219 750 zł

3 256 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

- lokalu mieszkalnego położonego przy Słoneczna ***/***, 72-342 Cerkwica, dla którego SĄD REJONOWY GRYFICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , GRYFICE, 72-300 GRYFICE) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1G/***/8.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z: 1. lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 41,70 m2 składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Instalacje: elektryczna, wodno-ka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 934 zł

1 845 zł/m²

42 m² 3 pokoje

Termin: 2025-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Cena wywoławcza:

76 934 zł

1 845 zł/m²

42 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika, dla którego SĄD REJONOWY GRYFICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z : 1. lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 41,70 m2 składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie (wspólna kotłownia w bloku). Stan lokalu oceniono jako przeciętny. 2. udziału 72/1000 w nierucho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

86 550 zł

2 076 zł/m²

42 m² 3 pokoje

Termin: 2023-12-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Cerkwica, Słoneczna

Cena wywoławcza:

86 550 zł

2 076 zł/m²

42 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-12-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Skrobotowo

...druga licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są*** położonego przy ,Skrobotowo, 72-343 Karnice, dla którego Sąd Rejonowy w Gryficach (adres: ul. , Gryfice, 72-300 Gryfice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest prawo własności do lokalu mieszkalnego położonego w budynku czterorodzinnym – dwukondygnacyjnym, w Skrobotowie 15 o powierzchni użytkowej 55,30 m2 wraz z udziałem w wysokości 250/1000 w nieruchomości wspólnej, którą st...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 334 zł

1 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Skrobotowo

Cena wywoławcza:

66 334 zł

1 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Skrobotowo

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego w Skrobotowie , 72-343 Karnice , dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest prawo własności do lokalu mieszkalnego położonego w budynku czterorodzinnym – dwukondygnacyjnym, w Skrobotowie 15 o powierzchni użytkowej 55,30 m2 wraz z udziałem w wysokości 250/1000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku, które nie służą wyłąc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 625 zł

1 349 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2023-06-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Skrobotowo

Cena wywoławcza:

74 625 zł

1 349 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Skrobotowo

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy Skrobotowo , 72-343 Karnice , dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest prawo własności do lokalu mieszkalnego położonego w budynku czterorodzinnym – dwukondygnacyjnym, w Skrobotowie 15, o powierzchni użytkowej 55,30 m2 wraz z udziałem w wysokości 250/1000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku, które nie służą wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 625 zł

1 349 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2022-12-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gryficki, gm. Karnice, Skrobotowo

Cena wywoławcza:

74 625 zł

1 349 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości