Licytacje komornicze: mieszkania gm. Kołobrzeg

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MIESZKANIE

Lokal mieszkalny znajduje się na piętrze, składa się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 54,90 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wod.-kan., gazową, c.o. oraz c.w. z piecyka gazowego dwufunkcyjnego. Udział w nieruchomości wspólnej wynosi 1/8 części tj. udział we współwłasności działki gruntu o numerze ***/***, o pow. 0,2835 ha, oraz współwłasności wspólny...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

185 325 zł

3 376 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

Cena wywoławcza:

185 325 zł

3 376 zł/m²

55 m² 3 pokoje

MIESZKANIE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Drzonowo

...druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: ***, położonego przy ***/***, 78-133 Drzonowo, dla którego Sąd Rejonowy w Kołobrzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 227 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 151 333,33 zł Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 22 700,00 zł., najpóźniej w dniu poprzedzaj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 333,33 zł

3 479 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Drzonowo

Cena wywoławcza:

151 333,33 zł

3 479 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Drzonowo

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: ***, położonego przy ***/***, 78-133 Drzonowo, dla którego Sąd Rejonowy w Kołobrzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KO1L/***/4.

Suma oszacowania wynosi 227 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 170 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 22 700,00 zł, najpóźniej w dniu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

170 250 zł

3 914 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2025-05-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Drzonowo

Cena wywoławcza:

170 250 zł

3 914 zł/m²

44 m² 1 pokój

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-05-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Dźwirzyno, Wyzwolenia

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ul. Wyzwolenia 29, 78-131 Dźwirzyno, dla której Sąd Rejonowy w Kołobrzegu (adres: ul. Katedralna 13, Kołobrzeg, 78-100 Kołobrzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Lokal niemieszkalny usytuowany jest na pierwszej kondygnacji (parter, oznaczony jest jako pokój hotelowy) składa się z: pokoju i łazienki, o łącznej powierzchni użytkowej 38,49 m2, do lokalu przylega taras. Sąd Rejonowy w Kołobrzegu Wydział Ksiąg Wie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

351 000 zł

9 119 zł/m²

39 m² 1 pokój

Termin: 2023-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Dźwirzyno, Wyzwolenia

Cena wywoławcza:

351 000 zł

9 119 zł/m²

39 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Głowaczewo

...druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy 78-133 Głowaczewo, dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny o pow. 58,5m2; położony na pierwszej kondygnacji składa się z dwóch pokoi, kuchni, korytarza. Stan techniczny: średni i zły, do remontu.

Suma oszacowania wynosi 47 252,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 31 501,33 zł Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć ręko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 501,33 zł

538 zł/m²

59 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Głowaczewo

Cena wywoławcza:

31 501,33 zł

538 zł/m²

59 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Kądzielno ***, 78-100 Kołobrzeg, dla której Sąd Rejonowy w Kołobrzegu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. Katedralna 13, Kołobrzeg, 78-100 Kołobrzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 110 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 73 466,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 466,67 zł

1 338 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2022-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

Cena wywoławcza:

73 466,67 zł

1 338 zł/m²

55 m² 3 pokoje

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości