Licytacje komornicze: mieszkania gm. Cybinka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Cybinka, Bieganów

...druga licytacja nieruchomości:

LOKAL O POWIERZCHNI 17,30M2 POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM

lokal mieszkalny o powierzchni 17,30m1 skladający się z 1 pokoju z aneksem kuchennym

Adres nieruchomości
Bieganów ***/***, 69-108 Cybinka, poczta Cybinka

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Inne tereny zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania***
55 333,33 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

55 333,33 zł

3 198 zł/m²

17 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cybinka, Bieganów

Cena wywoławcza:

55 333,33 zł

3 198 zł/m²

17 m² 1 pokój

...druga licytacja nieruchomości:

LOKAL O POWIERZCHNI 17,30M2 POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM

Adres nieruchomości
Bieganów ***/***, 69-108 Cybinka, poczta Cybinka

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Inne tereny zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
55 333,33 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

słubicki, gm. Cybinka, Bieganów

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Bieganów ***/***, 69-108 Cybinka, dla którego Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piastów 10L, Krosno Odrzańskie, 66-600 Krosno Odrzańskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 83 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 62 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 250 zł

3 598 zł/m²

17 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

słubicki, gm. Cybinka, Bieganów

Cena wywoławcza:

62 250 zł

3 598 zł/m²

17 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

słubicki, gm. Cybinka, Bieganów

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Bieganów ***/***, 69-108 Cybinka, dla którego Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piastów 10L, Krosno Odrzańskie, 66-600 Krosno Odrzańskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 83 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 62 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 250 zł

3 598 zł/m²

17 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

słubicki, gm. Cybinka, Bieganów

Cena wywoławcza:

62 250 zł

3 598 zł/m²

17 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cybinka, Limanowskiego

...druga licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Limanowskiego ***, Cybinka, 69-108 CYBINKA, dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych przy S.R. w Krośnie Odrzańskim (adres: ul. Piastów 10 L, Krosno Odrz, 66-600 Krosno Odrz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny o pow. 84,40 mkw położony w Cybince przy ul. Limanowskiego ***, w skład którego wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka z w.c., przedpokój więcej na www.komornik.e...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 370 zł/m²

84 m² 4 pokoje

Termin: 2024-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cybinka, Limanowskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 370 zł/m²

84 m² 4 pokoje

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cybinka, Limanowskiego

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Limanowskiego 2/***,Cybinka, 69-108 CYBINKA, dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych przy S.R. w Krośnie Odrzańskim (adres: ul. ul.Piastów 10 L, Krosno Odrz, 66-600 Krosno Odrz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny o pow. 84,40 mkw położony w Cybince przy ul. Limanowskiego 2/3 w skład którego wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka z w.c., przedpokój

Suma oszacowania ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

225 000 zł

2 666 zł/m²

84 m² 4 pokoje

Termin: 2024-07-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cybinka, Limanowskiego

Cena wywoławcza:

225 000 zł

2 666 zł/m²

84 m² 4 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości