Przetargi: mieszkania dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Katowicka

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 położonego przy ul. Katowickiej 6 o powierzchni użytkowej 39,86 m2. Zlokalizowany na 1 kondygnacji budynku mieszkalnego. Wejście do lokalu bezpośrednio z klatki schodowej.
Lokal składa się z dwóch pokoi (pow. 19,07 m2 i 13,05 m2), kuchni (pow. 5,56 m2), WC (pow. 0,99 m2) oraz spiżarni (pow. 1,19 m2). Do lokalu przynależą - piwnica oraz komórka w budynku gospodarczym.

Instal...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 000 zł

2 032 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Katowicka

Cena wywoławcza:

81 000 zł

2 032 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Instal...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Stary Zdrój

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

SW1W/GUp-s/124/2024

Syndyk masy upadłości***sprzeda prawo własności do lokalu mieszkalnego nr ***wraz z udziałem wynoszącym 1/4 w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu nr ***AM-2 obręb Stary Zdrój Nr ***, gmina Wałbrzych M. Lokal mieszkalny położony na ***kondygnacji budynku w Wałbrzychu przy ul. Uzdrowiskowej ***. Powierzchnia użytkowa wycenianego lokalu wynosi: 44,00 m2, natomiast powierzchnia użytkowa przynależne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 900 zł

2 680 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Stary Zdrój

Cena wywoławcza:

117 900 zł

2 680 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

SW1W/GUp-s/124/2024

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kliczkowska

...odbędzie się w dniu 12-01-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 10:00
Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 05.01.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 782 zł/m²

72 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kliczkowska

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 782 zł/m²

72 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Wałbrzyska

...odbędzie się w dniu 12-01-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 11:00
Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 05.01.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 941 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Wałbrzyska

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 941 zł/m²

31 m² 1 pokój

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Władysława Sikorskiego

...odbędzie się w dniu 12-01-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 12:00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

2 079 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Władysława Sikorskiego

Cena wywoławcza:

170 000 zł

2 079 zł/m²

82 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Św. Piotra

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 11 położonego
w Legnicy przy ul. Św. Piotra 8

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Św. Piotra 8
KW Nr LE1L/00044861/9
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 846 o pow. 223
m2, obręb Stare Miasto
Lokal mieszkalny
nr 11 na poddaszu

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 582 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Św. Piotra

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 582 zł/m²

34 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 11 położonego
w Legnicy przy ul. Św. Piotra 8

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Św. Piotra 8
KW Nr LE1L/00044861/9
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 846 o pow. 223
m2, obręb Stare Miasto
Lokal mieszkalny
nr 11 na poddaszu

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Daszyńskiego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Daszyńskieg

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Daszyńskiego 15
KW Nr LE1L/00094470/6
Budynek mieszkalnousługowy, czterondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 887 o pow. 269
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 923 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Daszyńskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 923 zł/m²

41 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Daszyńskieg

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Daszyńskiego 15
KW Nr LE1L/00094470/6
Budynek mieszkalnousługowy, czterondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 887 o pow. 269
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jaworzyńska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4 położonego
w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 5

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Jaworzyńska 5
KW Nr LE1L/00064135/7
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 1367 o pow. 662
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4 na poddaszu

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

3 585 zł/m²

75 m² 4 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jaworzyńska

Cena wywoławcza:

270 000 zł

3 585 zł/m²

75 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4 położonego
w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 5

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Jaworzyńska 5
KW Nr LE1L/00064135/7
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 1367 o pow. 662
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4 na poddaszu

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Adama Mickiewicza

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 12.01.2026 r. o godz. 08:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 08.01.2026r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego 22 (tel. 519-530-372)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

2 276 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Adama Mickiewicza

Cena wywoławcza:

99 000 zł

2 276 zł/m²

44 m² 1 pokój

https://lain3-srk.coig.biz/
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Adama Mickiewicza

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 12.01.2026r. o godz. 10:30 na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/

Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 08.01.2026r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego 22 (tel. 519-530-372).

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie www.srk.com.pl (zak...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

1 490 zł/m²

49 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Adama Mickiewicza

Cena wywoławcza:

73 000 zł

1 490 zł/m²

49 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Stanisława Moniuszki

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 12.01.2026r. o godz. 09:30 na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/

Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 08.01.2026r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego 22 (tel. XXXXX372).

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie Adres www ukryty (zakł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2 435 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Stanisława Moniuszki

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2 435 zł/m²

40 m² 1 pokój