Przetargi i licytacje: mieszkania Łódź

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Śródmieście, Ludwika Waryńskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Ludwika Waryńskiego ***, 91-075 Łódź , dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju o pow. użytkowej 45,00 m2 wraz z przynależnym mu udziałem w nieruchomości wspólnej, które stanowi prawo użytkowania wieczystego oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

178 500 zł

3 967 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Śródmieście, Ludwika Waryńskiego

Cena wywoławcza:

178 500 zł

3 967 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, bazarowa

...odbędzie się w dniu 2 września 2021 r. o godz. 10:00w siedzibie Urzędu
Miasta Łodzi, w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, duża sala obrad.
OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
szczegółowe informacje dotyczące przetargu wywieszone jest na tablicy ogłoszeń
w siedzibie Wydziału Zbywania i Nabywania Nieruchomości UMŁ, w Łodzi przy
ul. Piotrkowskiej 104 (IV p.). Ogłoszenie publikowane jest również na stronie
internetowej pod adresami: https://uml.lodz.pl/dla-biznesu/nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 814 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, bazarowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 814 zł/m²

28 m² 1 pokój

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Rewolucji 1905 r.

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 703 zł/m²

41 m²

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Rewolucji 1905 r.

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 703 zł/m²

41 m²

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Północna

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 705 zł/m²

43 m²

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Północna

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 705 zł/m²

43 m²

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Północna

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 705 zł/m²

43 m²

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Północna

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 705 zł/m²

43 m²

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI O PRZETARGU zawierające
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Łagiewnicka

...odbędzie się w dniu 02 września 2021r. o godz10.00 w siedzibie Kancelarii Syndyka.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerem telefonu 603-533-058....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 000 zł

5 499 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2021-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk Tadeusz Kamiński
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Łagiewnicka

Cena wywoławcza:

163 000 zł

5 499 zł/m²

30 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk Tadeusz Kamiński
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Próchnika 30 m 35

Syndyk masy upadłości dłużnika Anny Rymer sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert należący do upadłej udział w wysokości 1/2 w prawie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 35 położonego w Łodzi przy ul. Próchnika 30 o powierzchni 77,98 m2

Księga wieczysta KW nr LD1M/00170647/3 prowadzona dla wymienionego lokalu przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych obciążona jest hipotekami.

Cena wywoławcza sprzedaży udziału w wysokości ½ należąceg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 500 zł

1 725 zł/m²

78 m² 2 pokoje

Termin: 2021-08-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Próchnika 30 m 35

Cena wywoławcza:

134 500 zł

1 725 zł/m²

78 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Widzew, Zbocze

...odbędzie się przez komisję na posiedzeniu jawnym w dniu 16 sierpnia 2021 roku, o godz. 11:30, w biurze syndyka w Łodzi ul. Kasprzaka 3. Szczegółowe warunki konkursu ofert oraz opis nieruchomości określa Regulamin wyłożony do wglądu w biurze syndyka. Nieruchomości można oglądać w terminie do 13.08.2021 r. po wcześniejszym uzgodnieniu z syndykiem tel. 603 920 123, mail: sy***k@g***com....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

3 452 zł/m²

62 m² 3 pokoje

Termin: 2021-08-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Widzew, Zbocze

Cena wywoławcza:

214 000 zł

3 452 zł/m²

62 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Pojezierska

...odbędzie się w trybie art. 206 ust.1 pkt 3 Prawa upadłościowego. Sprzedaż odbędzie się w trybie z wolnej ręki po wybraniu przez syndyka najlepszej oferty w ramach pisemnego konkursu ofert. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel __507pokaż telefon, email biuro@kanskontaktuj się Email oferenta: biuro@kancelariarozjemca.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 000 zł

5 123 zł/m²

57 m² 3 pokoje

Termin: 2021-08-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Pojezierska

Cena wywoławcza:

292 000 zł

5 123 zł/m²

57 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Grabieniec, Harcerzy Zatorówców

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Harcertzy Zatorówców ***, 91-144 Łódź, dla którego Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze brak KW.
Opis nieruchomości:
Ograniczone prawo rzeczowe- spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Łodzi przy ul. Harcerzy Zatorówców ***, o powierzchni 37,68mkw. Lokal składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki z WC ora...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

140 025 zł

3 716 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2021-08-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Grabieniec, Harcerzy Zatorówców

Cena wywoławcza:

140 025 zł

3 716 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Sienkiewicza

...odbędzie się w dniu 27.07.2021 r. o godz. 12:00 w siedzibie
Ogłaszającego, pokój 201.
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
- wpłata wadium w formie pieniężnej na rachunek bankowy PKP S.A. wskazany w Regulaminie
zbycia nieruchomości z podaniem nr postępowania: 1010/KNO/402/2021 w terminie do dnia
23.07.2021 r. Termin wpłaty oznacza termin uznania rachunku bankowego Ogłaszającego kwotą
wadium. Wadium wniesione przez oferenta, który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

4 012 zł/m²

42 m²

Termin: 2021-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Śródmieście, Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

170 000 zł

4 012 zł/m²

42 m²

Ogłaszającego, pokój 201.
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Bałuty, Hipoteczna

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy Hipoteczna 18/22, 91-335 Łódź , dla którego Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny położony na II piętrze o pow.52,60m2 składający się z 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju, kuchni i balkonu

Suma oszacowania wynosi 189 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 425 zł

2 708 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2021-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Bałuty, Hipoteczna

Cena wywoławcza:

142 425 zł

2 708 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Bałuty, Marysińska

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość: dwa pokoje (jeden z balkonem), kuchnia, łazienka z ubikacją, przedpokój. Powierzchnia użytkowa lokalu: zgodnie z inwentaryzacją i kartoteką lokali wynosi 38,30 m(2) należącego do dłużnika: *** położonego: 91-850 Łódź , ul. Marysińska 88A, dla którego Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** Suma oszacowania wynosi 180 000,00 zł, zaś cena wywołan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

135 000 zł

3 525 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2021-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Łódź, Bałuty, Marysińska

Cena wywoławcza:

135 000 zł

3 525 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                        76
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości