Licytacje komornicze: mieszkania Węgliniec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Węgliniec, Wojtyły

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy ul. Wojtyły ***/***, 59-940 Węgliniec, dla którego Sąd Rejonowy w Zgorzelcu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Poniatowskiego 2, Zgorzelec, 59-900 Zgorzelec) prowadzi księgę wieczystą o numerze JG1Z/***/4.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość jest lokalem mieszkalnym o powierzchni 49,30 m2 składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i przynależności na 3. piętrze bloku czterokondygnacy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

119 250 zł

2 419 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Węgliniec, Wojtyły

Cena wywoławcza:

119 250 zł

2 419 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Węgliniec, Szafirowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Szafirowa ***/***, 20-573 Lublin, dla którego Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konrada Wallenroda 4D, Lublin, 20-607 Lublin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość lokalowa objęta KW LU1I/***/5 składająca się z lokalu mieszkalnego nr *** o powierzchni użytkowej 45,59 m2 z przynależną piwnicą...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

324 600 zł

7 120 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Węgliniec, Szafirowa

Cena wywoławcza:

324 600 zł

7 120 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości