Syndyk sprzeda: mieszkania Warszawa, Gocław

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe

Syndyk masy upadłości ***sprzeda lokal mieszkalny nr*** w budynku przy ul. Kakowskiego*** w Warszawie dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie XV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie XV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** za cenę nie niższą niż 514 690,00 zł.

Oferty należy składać do dnia 13 listopada 2024 r. do godz. 15:00 (decyd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

514 690 zł

10 998 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2024-11-13

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe

Cena wywoławcza:

514 690 zł

10 998 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-13

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe

Syndyk masy upadłości *** sprzedaje następujące składniki masy upadłości:

1. Prawo własności do nieruchomości lokalowej mieszkalnej objętej KW nr *** (lokal mieszkalny o pow. 52,72 m2 położony przy ul. Nowaka – Jeziorańskiego 7 w Warszawie) - za cenę minimalną 472.000,00 zł

2. Udział w wysokości 1/120 do prawa własności do nieruchomości lokalowej objętej KW nr *** (lokal niemieszkalny miejsce parkingowe położony przy ul. Nowaka – Jeziorańskiego 7 w Warszawie) - za cenę minimalną 27.000,00 zł

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

472 000 zł

8 177 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe

Cena wywoławcza:

472 000 zł

8 177 zł/m²

58 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości