Licytacje komornicze: mieszkania Rogalice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

brzeski, gm. Lubsza, Rogalice, Oławska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI

nieruchomości - lokalu mieszkalnego nr *** o pow. użytkowej Pu=41,40 m2 położonego na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego, 2-kondygnacyjnego, dwuklatkowego, położonego w Rogalicach nr ***, o następującym układzie funkcjonalnym: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC. Lokal mieszkalny o przeciętnym standardzie wykonawstwa i stanie technicznym. Układ mieszkania jest trójstronny w osi północno-południowej oraz wschodniej. Lokal wyposażony w instala...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

78 750 zł

1 902 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

brzeski, gm. Lubsza, Rogalice, Oławska

Cena wywoławcza:

78 750 zł

1 902 zł/m²

41 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK