Przetargi i licytacje: mieszkania Słupsk

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Szczecińska

...odbędzie się w dniu 09.12.2025r. o godz. 9.00 w pok. nr 14 w siedzibie Spółdzielni przy ulicy Braci Gierymskich 1 w Słupsku ( II p.)

Cena wywoławcza wynosi: 283.000,00 zł, wadium stanowiące 10% ceny wywoławczej wynosi: 28.300,00 zł. Sprzedaż zwolniona z podatku VAT.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do dnia 05.12.2025r. na konto Spółdzielni nr 59 1020 4649 0000 7102 0003 4736, w tytule należy wpisać „wadium – Szczecińska 69/83”. Za datę wniesienia wadium...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

283 000 zł

4 301 zł/m²

66 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz” w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Szczecińska

Cena wywoławcza:

283 000 zł

4 301 zł/m²

66 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz” w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Prusa

Syndyk masy upadłości wyznaczony w postępowaniu prowadzonym pod sygn. akt: GD1G/GUp-s/1010/2024 sprzeda mieszkanie w Słupsku:

*** Lokal mieszkalny nr ***położony jest przy ulicy Prusa ***w Słupsku,
*** Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej podpiwniczonej poniemieckiej kamienicy z 1911 roku wybudowanej w technologii tradycyjnej (murowanej),
*** Powierzchnia użytkowa lokalu to 131,86 metrów kwadratowych,
*** Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 000 zł

1 941 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Termin: 2025-11-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Prusa

Cena wywoławcza:

256 000 zł

1 941 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Stanisława Małachowskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Małachowskiego ***/***, 76-200 Słupsk, dla której Sąd Rejonowy w Słupsku VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego ***, Słupsk, 76-200 Słupsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze SL1S/***/1.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony w Słupsku przy ulicy Stanisława Małachowskiego w budynku nr *** numer lokalu *** o powierzchni 45,94m. Lokal położony jest na trzecim piętrze ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

324 000 zł

7 053 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Stanisława Małachowskiego

Cena wywoławcza:

324 000 zł

7 053 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Wolności

- nieruchomości położonej przy ul. Wolności ***/***, 76-200 Słupsk, dla której Sąd Rejonowy w Słupsku VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego 43, Słupsk, 76-200 Słupsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze SL1S/***/1.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony w Słupsku przy ul. Wolności ***/***, składający się z 3 pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki w WC, przedpokoju o łąc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

228 750 zł

3 534 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Wolności

Cena wywoławcza:

228 750 zł

3 534 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Królowej Jadwigi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 311 ust.1 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach określonych Regulaminem Konkursu (dalej zwany Regulaminem) ogłasza pisemny nieograniczony konkurs na sprzedaż
a) LOKALU STANOWIĄCĄCEGO ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ – upadły jest właścicielem lokalu mieszkalnego położonego w Słupsku - nieruchomość lokalowa o funkcji mieszkalnej, usytuowana w woj. pomorskim, mieście Słupsk, ul. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

284 000 zł

6 076 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

284 000 zł

6 076 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Banacha

...odbędzie się w dniu 1.10.2025 r. o godz. 15:30 w siedzibie Spółdzielni Nowa przy ul. Banacha 12A /111 w Słupsku wejście od ul. Czarneckiego.
Warunkiem przystąpienia do przetargu pisemnego jest wpłacenie wadium do dnia 25.09.2025 r.na konto: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator PKO nr 65 1020 4649 0000 7302 0003 4918 oraz złożenie pisemnego zgłoszenia udziału w przetargu do dnia 25.09.2025 r. do godz. 15:00 w zamkniętych kopertach opisanych „_Przetarg - lokal Banacha 10a/29_” w biurze administra...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 500 zł

5 550 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator" w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Banacha

Cena wywoławcza:

292 500 zł

5 550 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator" w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Jana Kilińskiego

...odbędzie się 29.09.2025r. o godz. 1000 w sali 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do 23.09.2025 roku

na konto: Miasto Słupsk, mBANK S.A. nr rachunku 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

2 632 zł/m²

95 m²

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Jana Kilińskiego

Cena wywoławcza:

250 000 zł

2 632 zł/m²

95 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Słupsku
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Romera

- lokalu mieszkalnego położonego przy Romera ***/***, Grąsino, 76-200 Słupsk, dla którego Sąd Rejonowy w Słupsku Wydział VII Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego ***, Słupsk, 76-200 Słupsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze SL1S/***/0.

Opis nieruchomości:
pierwsza licytacja elektroniczna za pośrednictwem systemu teleinformatycznego nieruchomości stanowiącej własność dłużnika: - stanowiącego odrębną nieruchomość ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

194 250 zł

3 943 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Romera

Cena wywoławcza:

194 250 zł

3 943 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Stefana Banacha

...odbędzie się w dniu 29.08.2025r. o godz. 1530 w siedzibie Spółdzielni Nowa przy ul. Banacha 12A /111 w Słupsku wejście od ul. Czarneckiego.

Warunkiem przystąpienia do przetargu pisemnego jest wpłacenie wadium do dnia 25.08.2025r. na konto: Spółdzielnia mieszkaniowa Lokator PKO nr 65 1020 4649 0000 73*** 4918 oraz złożenie pisemnego zgłoszenia udziału w przetargu do dnia 25.08.2025 r. do godz. 1500 w zamkniętych kopertach opisanych „Przetarg - lokal Banacha 10a/29” w biurze administratora Sp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 000 zł

6 167 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lokator” w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Stefana Banacha

Cena wywoławcza:

325 000 zł

6 167 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lokator” w Słupsku

Cena wywoławcza:

341 800 zł

2 592 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Prusa

Cena wywoławcza:

341 800 zł

2 592 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Moniuszki

Syndyk masy upadłości wyznaczony w postępowaniu prowadzonym pod sygn. akt: GD1G/GUp-s/765/2024 oraz postępowaniu GD1G/GUp-s/776/2024 sprzeda mieszkanie z 2 piwnicami w Słupsku 100% własności:

*** Lokal mieszkalny nr ***wraz z przynależną piwnicą położony jest przy ulicy Moniuszki ***w Słupsku,
*** Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku wielolokalowego z 1998 roku wykonanego w technologii tradycyjnej (murowanej),
*** Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

323 340 zł

6 159 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Moniuszki

Cena wywoławcza:

323 340 zł

6 159 zł/m²

53 m² 2 pokoje

*** Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalne...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Wojska Polskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: *** ***, położonego przy Wojska Polskiego ***/*** -***/76-200, 76-200 Słupsk, dla którego SĄD REJONOWY SŁUPSK VII WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze SL1S/***/0.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony jest na II piętrze, w jego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z w.c., przedpokój i spiżarka. Do lokalu przynależy piwnica. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

177 750 zł

3 224 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Słupsk, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

177 750 zł

3 224 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Eugeniusza Romera

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą GD1G/GUp-s/1092/2024 sprzeda:

Prawo własności do lokalu mieszkalnego numer ***stanowiącego odrębną nieruchomość, zapisanego w księdze wieczystej numer ***, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Słupsku , VII Wydział ksiąg wieczystych, położonego przy ul. Eugeniusza Romera ***w m. Słupsk, o powierzchni użytkowej 48,50 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, która stanowi grunt ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

226 000 zł

4 660 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Eugeniusza Romera

Cena wywoławcza:

226 000 zł

4 660 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Wojska Polskiego

...odbędzie się 24.07.2025r. o godz. 9:30 w sali 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do 18.07.2025 roku

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

7 027 zł/m²

29 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Słupsku
Przetarg na mieszkanie

Słupsk, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

7 027 zł/m²

29 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu: