_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż_

Lokal mieszkalny o pow. 50,84 m2, położony na III piętrze w Olsztynku przy ul. Kolejowej ***powiat olsztyński, KW ***, wraz z piwnicą o pow. 2,94m2 i udziałem 151/10000 w częściach wspólnych ujętych w KW *** za cenę nie mniejszą niż 260.000 zł.

Szczegółowy opis i oszacowanie nieruchomości dostępny jest w biurze syndyka.

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 11.05.2026r. do godziny 15.00 na adres Kancel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

5 114 zł/m²

51 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Kolejowa

Cena wywoławcza:

260 000 zł

5 114 zł/m²

51 m²

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż_

Składanie ofert:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

prawo własności nieruchomości lokalowej - lokalu mieszkalnego o pow. uż. 89,4 m2, w Olsztynku przy ul. Warszawskiej ***/***– KW nr *** za kwotę wywoławczą wynoszącą 1/2 wartości według oszacowania tj. za cenę 123.500 zł.

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 12.05.2025r. do godziny 15.00 na adres Kancelarii Notarialnej Notari...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 500 zł

1 381 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-05-12

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Cena wywoławcza:

123 500 zł

1 381 zł/m²

89 m²

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

Składanie ofert:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-12

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

prawo własności nieruchomości lokalowej - lokalu mieszkalnego o pow. uż. 89,4 m2, w Olsztynku przy ul. Warszawskiej ***/***– KW nr *** za cenę wywoławczą wynoszącą ¾ wartości według oszacowania tj. za kwotę 185.250 zł.

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 08.04.2025r. do godziny 15.00 na adres Kancelarii Notarialnej Notarius...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 250 zł

2 072 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Cena wywoławcza:

185 250 zł

2 072 zł/m²

89 m²

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

Składanie ofert:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 05.03.2025r. do godziny 15.00 na adres Kancelarii Notarialnej Notarius...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 250 zł

2 072 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Cena wywoławcza:

185 250 zł

2 072 zł/m²

89 m²

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

Składanie ofert:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-05

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 20.01.2025r. do godziny 15.00 na adres Kancelarii Notarialnej Notarius...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 250 zł

2 072 zł/m²

89 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Cena wywoławcza:

185 250 zł

2 072 zł/m²

89 m²

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

Składanie ofert:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

prawo własności nieruchomości lokalowej - lokalu mieszkalnego o pow. uż. 89,4 m2, w Olsztynku przy ul. Warszawskiej *** – KW nr *** za cenę wywoławczą w wysokości 247.000 zł.

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 19.11.2024r. do godziny 15.00 na adres Kancelarii Notarialnej Notariusz Elżbiety Brewka i Notariusz Łukasz Brewka ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

247 000 zł

2 763 zł/m²

89 m²

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Warszawska

Cena wywoławcza:

247 000 zł

2 763 zł/m²

89 m²

Syndyk Masy Upadłości

_ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:_

Składanie ofert:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Gradowski
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Akacjowa

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci:
prawa udziału w wysokości 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Olsztynku, przy ul. Akacjowej 6a, o powierzchni 70,25 m2, wraz z udziałem wynoszącym 1/4 w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW o nr ***.
Dokładny opis nieruchomości zawiera opinia biegłego rzeczoznawcy. Opinia biegłego rzeczoznawcy i regulamin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 419 zł

1 273 zł/m²

70 m² 3 pokoje

Termin: 2024-07-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Olsztynek, Akacjowa

Cena wywoławcza:

89 419 zł

1 273 zł/m²

70 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-15

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości