Przetargi i licytacje: mieszkania Włocławek

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Promienna

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Promienna 21/33, 87-800 Włocławek, dla którego Sąd Rejonowy we Włocławku Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i korytarza o powierzchni użytkowej 48,00 m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku 4- piętrowym.

Suma oszacowania wynosi 192 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

144 150 zł

3 003 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2022-01-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Promienna

Cena wywoławcza:

144 150 zł

3 003 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Cyganka

syndyk sprzeda:

prawo własności lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego we Włocławku przy ul. Cyganka 22/12 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***

za cenę nie niższą niż 96.000,00 zł

Oferty należy składać do dnia 10 stycznia 2022 roku osobiście lub listem poleconym na adres: Syndyk Anna Grudzień- Kurpiewska, Al. J. Ch. Szucha 8 00-582 Warszawa. Otwarcie i rozpoznani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 000 zł

2 751 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2022-01-10

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Grudzień-Kurpiewska
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Cyganka

Cena wywoławcza:

96 000 zł

2 751 zł/m²

35 m² 1 pokój

syndyk sprzeda:

za cenę nie niższą niż 96.000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-10

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Grudzień-Kurpiewska
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Reja

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są *** położonego przy Reja 11, 87-800 Włocławek, dla którego Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego 20, Włocławek, 87-800 Włocławek) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal skałada się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju o łącznej powierzchni 79,8 m2. Z lokalem związany jest udział 78/1000 w nieruchomości ***. Licytacja odbędzie się w sali nr 148.

Suma...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

240 000 zł

3 008 zł/m²

80 m² 3 pokoje

Termin: 2022-01-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Reja

Cena wywoławcza:

240 000 zł

3 008 zł/m²

80 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Suma...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Królewiecka

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Królewiecka 17, 87-800 Włocławek, dla którego Sąd Rejonowy Włocławek Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 51,15 m kw, wraz ze związanym z tym prawem udziałem w wysokości 5113/208031 w częściach wspólnych budynku i innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali oraz w tej samej wysoko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

86 250 zł

1 686 zł/m²

51 m² 3 pokoje

Termin: 2021-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Królewiecka

Cena wywoławcza:

86 250 zł

1 686 zł/m²

51 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Wieniecka

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zazamcze" we Włocławku sprzeda w drodze przetargu pisemnego 1-pok. mieszkanie o powierzchni 28,40 m2. Cena wywoławcza: 108.740,00 zł.

Przedmiotem przetargu jest ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 112 o pow. 28,40 m2, usytuowanego na III piętrze budynku przy ul. Wienieckiej 32. Lokal składa się z: jednego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica.

Wadium:

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 740 zł

3 829 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2021-11-25

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zazamcze" we Włocławku
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Wieniecka

Cena wywoławcza:

108 740 zł

3 829 zł/m²

28 m² 1 pokój

Wadium:

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-25

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zazamcze" we Włocławku
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Cyganka

syndyk sprzeda:

prawo własności lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego we Włocławku przy ul. Cyganka 22 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***

za cenę nie niższą niż 128.000,00 zł

Oferty
należy składać do dnia 27 października 2021 roku osobiście lub listem poleconym na adres: Syndyk Anna Grudzień- Kurpiewska, ul. Flory 5/4, 00-586 Warszawa. Otwarcie i rozpoznanie o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 001 zł

3 668 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2021-10-27

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Grudzień-Kurpiewska
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Cyganka

Cena wywoławcza:

128 001 zł

3 668 zł/m²

35 m² 1 pokój

syndyk sprzeda:

za cenę nie niższą niż 128.000,00 zł

Oferty
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-27

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Grudzień-Kurpiewska
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Aleja Chopina

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy Aleja Chopina ***, 87-800 Włocławek, dla którego Sąd Rejonowy we Włocławku Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
udział w wysokości 1/2 przypadający *** oraz udział w wysokości 1/2 przypadający *** nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny o pow. użytk. 55,02 m2 z przynależną piwnicą o pow. użytk. 3,75m2 wraz z udziałem w wysokości 5877/821962 w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

153 450 zł

2 789 zł/m²

55 m²

Termin: 2021-08-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Włocławek, Aleja Chopina

Cena wywoławcza:

153 450 zł

2 789 zł/m²

55 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
         
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości