Przetargi: mieszkania lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Świdnik, Niepodległości

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik, ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 w Świdniku, w sali plenarnej nr 016 (na parterze), dnia 23.07.2025 r. o godz. 13.00.

1) Cena wywoławcza nieruchomości lokalowej wynosi 240.000,00 zł,

2) Wysokość wadium wynosi 10% ceny wywoławczej nieruchomości lokalowej,

3) Wadium w podanej wysokości winno być wniesione w formie pieniężnej przelewem na rachunek bankowy Gminy Miejskiej Świdnik nr 02XXXXX000XXXXX495 w terminie do dnia 18.07.2025 r. Za dzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

6 704 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na mieszkanie

Świdnik, Niepodległości

Cena wywoławcza:

240 000 zł

6 704 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Przyjaźni

...odbędzie się w dniu 23.07.2025 r. o godz. 10:00 w biurze Spółdzielni przy ul. Daszyńskiego 4.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyn na każdym etapie postępowania, aż do zawarcia aktu notarialnego przeniesienia lokalu w odrębną własność, bez prawa dochodzenia jakichkolwiek roszczeń przez uczestników postępowania.

Wadium przepada na rzecz Spółdzielni, jeżeli wybrany oferent, którego oferta wygra, uchyli się od zawarcia umowy. Oferty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 900 zł

8 992 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Przyjaźni

Cena wywoławcza:

223 900 zł

8 992 zł/m²

25 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Polna

BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA

o g ł a s z a _ _

że dnia 23 lipca 2025 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów przy ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” 1 odbędą się czwarte ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości lokalowych i udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiących własność Gminy Miejskiej Hrubieszów, położonych w Hrubieszowie obręb Śródmieście:

– o godz. 1000 - lokal mieszkalny przy ul. Polnej 1/38 o powierzchni użytkowej 22,33 m2 z prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

4 478 zł/m²

22 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Polna

Cena wywoławcza:

100 000 zł

4 478 zł/m²

22 m²

BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA

o g ł a s z a _ _

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Kiwerskiego

...odbędzie się w dniu 23.07.2025 r. o godz. 11:00 w biurze Spółdzielni przy ul. Daszyńskiego 4.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

436 700 zł

9 136 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Kiwerskiego

Cena wywoławcza:

436 700 zł

9 136 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Kilińskiego

BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA

o g ł a s z a _ _

o godz. 1200 - lokal mieszkalny przy ul. Kilińskiego 15/2 o powierzchni użytkowej 36,90 m2 z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 523 zł/m²

37 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Kilińskiego

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 523 zł/m²

37 m²

BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA

o g ł a s z a _ _

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Kraśnik, Dekutowskiego „Zapory”

...odbędzie się przetarg na ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkania kat. M-5 (4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz wc) o powierzchni użytkowej 57,91 m2, położonego na I piętrze (II kondygnacji) przy ul. Dekutowskiego „Zapory” 5/29. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,10 m2.
Cena wywoławcza wynosi 6 000 zł/m2.
Założenia przetargowe dostępne są w siedzibie SM oraz na stronie internetowej www.sm-metalowiec.com.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

347 460 zł

6 000 zł/m²

58 m² 4 pokoje

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” w Kraśniku
Przetarg na mieszkanie

Kraśnik, Dekutowskiego „Zapory”

Cena wywoławcza:

347 460 zł

6 000 zł/m²

58 m² 4 pokoje

Cena wywoławcza wynosi 6 000 zł/m2.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” w Kraśniku
Przetarg na mieszkanie

Świdnik, Kard. Stefana Wyszyńskiego

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik, ul.
Stanisława Wyspiańskiego 27 w Świdniku, w sali plenarnej nr 016 (na parterze), dnia
23.07.2025 r. o godz. 11.00.
1) Cena wywoławcza nieruchomości lokalowej wynosi 342.000,00 zł,
3) Wadium w podanej wysokości winno być wniesione w formie pieniężnej przelewem na
rachunek bankowy Gminy Miejskiej Świdnik nr 02 1020 3176 0000 5202 0013 8495
w terminie do dnia 18.07.20...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

342 000 zł

6 527 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na mieszkanie

Świdnik, Kard. Stefana Wyszyńskiego

Cena wywoławcza:

342 000 zł

6 527 zł/m²

52 m² 2 pokoje

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik, ul.
23.07.2025 r. o godz. 11.00.
w terminie do dnia 18.07.20...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Adama Mickiewicza

...odbędzie się piąty ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej, położonej w Hrubieszowie obręb Śródmieście przy ul. Adama Mickiewicza 22/19, stanowiącej lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 28,26 m2 z przynależną do tego lokalu piwnicą o pow. 3,50 m2 oraz udziałem 3176/128774 części we współwłasności pomieszczeń i innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku nabywców, dla której prowadzona jest księga wieczysta ZA1H/00073924/6, z jednoczesną sprzedażą udział...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

4 600 zł/m²

28 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Adama Mickiewicza

Cena wywoławcza:

130 000 zł

4 600 zł/m²

28 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Niepodległości

...odbędzie się w dniu 23.07.2025 r. o godz. 9:00 w biurze Spółdzielni przy ul. Daszyńskiego 4.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 800 zł

6 776 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Niepodległości

Cena wywoławcza:

256 800 zł

6 776 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Polna

BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA

o g ł a s z a _ _

o godz. 1100 - lokal mieszkalny przy ul. Polnej 9/25 o powierzchni użytkowej 46,54 m2 z przy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

4 083 zł/m²

47 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Hrubieszów, Polna

Cena wywoławcza:

190 000 zł

4 083 zł/m²

47 m²

BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA

o g ł a s z a _ _

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Hrubieszów
Przetarg na mieszkanie

Chełm, Żwirki i Wigury

...odbędzie się w dniu 15.07.2025 r. o godz. 12.00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, Rondo Mogilskie 1, pokój nr 401.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania 1004/KNO/493/2025 w terminie do dnia 11.07.2025 r. oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego.
Wadium wniesione przez uc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 700 zł

2 728 zł/m²

64 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Chełm, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

174 700 zł

2 728 zł/m²

64 m²

Wadium wniesione przez uc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Krasnystaw

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr ***o powierzchni użytkowej 61,3 m² składające się z trzech pokoi, łazienki, wc, przedpokoju i kuchni, znajdującego się na I piętrze (II kondygnacji) w budynku wielolokalowym, 5- klatkowym, V-kondygnacyjnym, znajdujące się w mieście i gminie Krasnystaw, powiecie krasnostawskim, przy ul. PCK ***, w obrębie 0001 Krasnystaw Miasto, woj. lubels...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 340 zł

4 022 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Krasnystaw

Cena wywoławcza:

245 340 zł

4 022 zł/m²

61 m² 3 pokoje

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Relaksowa

Syndyk Masy Upadłości zaprasza do składania ofert na zakup prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego w Lublinie, przy ul. Relaksowej ***lok. ***o pow. 70,49 [m²] wraz z przynależną komórką lokatorską nr *** oraz ze związanym z własnością lokalu udziałem w nieruchomości wspólnej w wysokości 7049/1046927 części, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy Lublin – Zachód w Lublinie, X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Cena wywoławcza stanowi kwotę 758.000,0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

758 000 zł

10 753 zł/m²

71 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Lublin, Relaksowa

Cena wywoławcza:

758 000 zł

10 753 zł/m²

71 m²

Cena wywoławcza stanowi kwotę 758.000,0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Włodawa, Żeromskiego

...odbędzie się w dniu 6.06.2025 r. o godz. 10ºº w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego we Włodawie, al. J. Piłsudskiego 41, pokój nr 26.

Charakter nieruchomości
Lokal mieszkalny

Nr księgi wieczystej
LU1W/00039061/7

Nr działki
2773

Pow. dz. w m2
15064

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 25
w budynku przy ul. Żeromskiego 20 we Włodawie, usytuowany na 4. piętrze, o powierzchni 68,70 m2; składa się z:
4 pokoi, korytarza, kuchni, łazienki i WC.
Do mieszkania przynależy piwnic...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 911 zł/m²

69 m² 4 pokoje

Termin: 2025-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Włodawa
Przetarg na mieszkanie

Włodawa, Żeromskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 911 zł/m²

69 m² 4 pokoje

Charakter nieruchomości
Lokal mieszkalny

Nr księgi wieczystej
LU1W/00039061/7

Nr działki
2773

Pow. dz. w m2
15064

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 25
4 pokoi, korytarza, kuchni, łazienki i WC.
Do mieszkania przynależy piwnic...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Włodawa
Przetarg na mieszkanie

bialski, gm. Terespol, Małaszewicze, Kolejarzy

...odbędzie się w dniu 06.06.2025 r. o godz. 12:00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, Rondo Mogilskie 1, pokój nr 401. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Oddziału wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/351/2025 w terminie do dnia 03.06.2025 r. oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

1 574 zł/m²

62 m²

Termin: 2025-06-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

bialski, gm. Terespol, Małaszewicze, Kolejarzy

Cena wywoławcza:

97 000 zł

1 574 zł/m²

62 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-03

Organizator przetargu:
PKP
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości