Przetarg na dom: Borek Wielkopolski
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
402 300 zł
2 765 zł/m²
146 m²
3 pokoje
Organizator
przetargu:
Syndyk
Syndyk
Termin: 2026-07-23
Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, piętrowym, podpiwniczonym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 145,50 m2, położonej w Borku Wielkopolskim przy ulicy Zdzieskiej **- działka **/4 o powierzchni 574 m2, powiat gostyński, województwo wielkopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Gostyniu-Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta KW Nr *******************. Nieruchomość wchodzi w skład masy upadłości ********, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn.akt: XI GUp 11/22).
Cena wywoławcza (minimalna) przedmiotu sprzedaży wynosi 402 300,00 zł (słownie: czterysta dwa tysiące trzysta złotych 00/100 gr) . Wszelkie koszty zawarcia umowy sprzedaży, takie jak: opłaty notarialne, w tym od wypisów aktu notarialnego, podatek od czynności cywilnoprawnych i inne, obciążają nabywcę. Oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Oferta XI GUp 11/22" należy składać do dnia 23 lipca 2026 r. (decyduje data doręczenia na podany adres) listownie lub osobiście na adres: Kancelaria Syndyka Tomasz Baum, ul. Wiosenna 11, 62-052 Komorniki.
Oferta powinna odpowiadać wymogom określonym w Regulaminie sprzedaży dostępnym w Kancelarii Syndyka jak również dostępny na załączonych zdjęciach niniejszego ogłoszenia.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium, w terminie wyznaczonym do składania ofert przez oferenta na rachunek masy upadłości wskazany w regulaminie sprzedaży w wysokości 40 230,00 zł (słownie: czterdzieści tysięcy dwieście trzydzieści złotych 00/100 gr) ze wskazaniem w tytule przelewu "Wadium oferta XI GUp 11/22". Wadium ulega przepadkowi na rzecz masy upadłości w przypadku uczestnika, którego oferta została wybrana, a który uchylił się lub odstąpił od zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego w terminie wyznaczonym przez syndyka. Wadium wpłacone przez uczestnika, którego oferta została wybrana i który podpisał umowę sprzedaży, zalicza się na poczet ceny sprzedaży. Rozstrzygnięcie konkursu ofert nastąpi w dniu 24 lipca 2026 r. o godzinie 12:30 w Kancelarii Syndyka (ul. Wiosenna 10/2, 62-052 Komorniki). Zastrzega się dla syndyka prawo unieważnienia konkursu, odstąpienia od konkursu i odstąpienia od sprzedaży na każdym jej etapie bez podania przyczyny oraz bez publicznego zawiadamiania, a także do zmiany ogłoszenia lub zmiany warunków konkursu.
Okazanie Nieruchomości, udostępnienie dokumentacji dotyczącej Nieruchomości oraz dodatkowe informacje są możliwe do wglądu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Syndykiem.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
domu
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.