Przetarg na dom: Czarna Białostocka, Jastrzębia
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
483 520 zł
5 372 zł/m²
90 m²
5 pokoi
Organizator
przetargu:
Syndyk
Syndyk
Termin: 2026-03-20
Syndyk Masy Upadłości *** zaprasza do składania ofert na nabycie w drodze pisemnego konkursu ofert nieruchomości gruntowej położonej w Czarnej Białostockiej przy ul. Jastrzębia **, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr ** o pow. 0,0602 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Białymstoku prowadzona jest księga wieczysta nr B*******************. Nieruchomość zabudowana jest dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 90 m2 oraz budynkiem gospodarczym (pozostałe budynki niemieszkalne) o pow. zabudowy 33 m2 i pow. zabudowy 29 m2.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 483 520,00 zł.
Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 20.03.2026 r., do godziny 11:00 (decyduje data i godzina wpływu) na adres Biura Syndyka Adam Żukowski, ul. Mieszka I 14 lok. 16, 15-054 Białystok, przy czym ofertę należy złożyć w zamkniętej, zabezpieczonej przed niepowołanym otwarciem i oznaczonej kopercie z napisem "Oferta na zakup nieruchomości przy ul. Jastrzębia **".
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na rachunek bankowy masy upadłości.
Oferta powinna być sporządzona zgodnie z wymogami "Regulaminu konkursu ofert". Z "Regulaminem konkursu ofert" oraz wyceną nieruchomości można zapoznać się w Biurze Syndyka, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie.
Kod publikacji Adradar: AWK16 867 655
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla