Przetarg na dom: kędzierzyńsko-kozielski, gm. Pawłowiczki, Dobieszów

Cena wywoławcza:

78 105 zł

479 zł/m²
163 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pawłowiczki
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

Wójt Gminy Pawłowiczki
ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, działka Nr 122/1 obręb Dobieszów, własność Gminy Pawłowiczki
Przetarg odbędzie się w dniu 27 maja 2026r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Gminy w Pawłowiczkach, Plac Jedności Narodu 1, sala posiedzeń II piętro
Przedmiotem przetargu jest niżej wymieniona nieruchomość

Oznaczenie
nieruchomości

Budynek mieszkalny
położony w Dobieszowie
nr 36 o lącznej
powierzchni 163 m2,
znajdujący się na działce
nr 122/1 o powierzchni
0,2110 ha
w ewidencji gruntów
oznaczona...
Kod publikacji Adradar: AWK17 135 361
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.