Przetarg na dom: poddębicki, gm. Dalików, Gajówka-Kolonia

Cena wywoławcza:

715 000 zł

7 526 zł/m²
95 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-22

Syndyk masy upadłości *************– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej informuje, iż posiada do sprzedania wchodzącą w skład masy upadłości nieruchomość gruntową, zabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Gajówka-Kolonia, województwo łódzkie, powiat poddębicki, gmina Dalików, dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr ******************* (numer działki*** )oraz działkę gruntu (numer działk***), dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr *******************.

Cena wywoławcza wynosi 715.000,00 zł (słownie siedemset piętnaście tysięcy złotych).

Syndyk informuje, iż istnieje możliwość negocjacji ceny. Syndyk może sprzedać...
Kod publikacji Adradar: AWK17 182 039
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.