Licytacja komornicza domu: miński, gm. Halinów, Hipolitów, Warszawska

Cena wywoławcza:

558 870 zł

4 638 zł/m²
121 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-19

ZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU O NUMERZE EW. ***, O POWIERZHCNI 0,0878 HA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Rafał Szymański

Kancelaria Komornicza nr VIII w Mińsku Mazowieckim

Warszawska ***/***

05-300 Mińsk Mazowiecki

Sygnatura: Km 247/19

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Rafał Szymański Kancelaria Komornicza nr VIII w Mińsku Mazowieckim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964...
Kod publikacji Adradar: AWK17 218 289
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.