Przetarg na dom: legionowski, gm. Jabłonna, Jabłonna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

505 000 zł

7 891 zł/m²
64 m²
Organizator przetargu:
Polska Akademia Nauk
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-31

Sprzedaż zabudowanej nieruchomości, położonej w miejscowości Jabłonna przy ul. Różowej 2, gmina Jabłonna, powiat legionowski, województwo mazowieckie.

Zgodnie z wypisem z kartoteki budynków na zabudowanej nieruchomości posadowione są:

• budynek mieszkalny, dwie kondygnacje nadziemne i jedna kondygnacja podziemna o powierzchni zabudowy 64 m2, rok zakończenia budowy 1986;

• pozostały budynek niemieszkalny jedna kondygnacja nadziemna o powierzchni zabudowy 25 m2, rok zakończenia budowy 1986;

• pozostały budynek niemieszkalny jedna kondygnacja nadziemna o powierzchni zabudowy 45 m2, rok zakończenia budowy 1995.

Przedmiotowy budynek mieszkalny jednorodzinny wzniesiony jest w zabudowie bliźniaczej.

Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego 87,04 m2.

Lokalizacja:
- Blisko Warszawy- gmina Jabłonna bezpośrednio graniczy z Warszawą od strony północnej, a konkretnie z dzielnicą Białołęka.

- Bezpośrednie sąsiedztwo skrzyżowania ul. Różowej 2 z ul. Modlińską, która stanowi jedną z głównych arterii komunikacyjnych (droga wojewódzka 630).

- Dużo zieleni – w odległości około 4 km przepływa rzeka Wisła wzdłuż której biegnie wał przeciwpowodziowy oraz znajdują się miejsca widokowe

• Cena wywoławcza:
505.000,00 PLN (słownie: pięćset pięć tysięcy złotych)

• Wysokość wadium:
50.500,00 PLN (słownie: pięćdziesiąt tysięcy pięćset złotych)

• Minimalne postąpienie:
5.050,00 PLN(słownie: pięć tysięcy pięćdziesiąt złotych)

Przy czym wymagane jest co najmniej jedno postąpienie.

Na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o VAT.

Koszty zawarcia umów ponosi nabywca.

Data Przetargu: 31 marca 2026 r. w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, PKiN, Plac Defilad 1, piętro XXVI, pok. 2603, o godz. 10:00.

Szczegółowe warunki sprzedaży na stornie internetowej:

w w w . n i e r u c h o m o s c i . p a n . p l

Telefon kontaktowy:

(+48) 221826436

Kontakt:
Polska Akademia Nauk
tel: 22 182 64 36
Kod publikacji Adradar: AWK16 759 968
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.