Przetarg na dom: olsztyński, gm. Jonkowo, Jonkowo, Północna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

436 500 zł

2 641 zł/m²
165 m² 5 pokoi
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-03-26

Syndyk masy upadłości w postępowaniu konsumenckim sprzeda:

* Prawo własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr **o pow. 0,0818 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej o pow. uż 165,28 m2 z przybudowanym garażem w Jonkowie przy ul. Północnej **, księga wieczysta ******************* za kwotę wywoławczą nie niższą niż ¾ wartości według oszacowania tj. za cenę 436.500 zł

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 26.03.2026r. do godziny 15.00 na adres Kancelarii Notarialnej Notariusz Elżbiety Brewka i Notariusz Łukasz Brewka s.c., ul. Kopernika 1/1, 10-510 Olsztyn – w zapieczętowanych kopertach z adnotacją "Warkały / Jonkowo". Notariusz sporządzi protokół wpływu ofert. Otwarcie ofert nastąpi w Kancelarii Notarialnej Elżbiety Brewka w dniu 27.03.2026r. o godz. 09.50.

Oferta pod rygorem odrzucenia powinna zawierać:

* Imię i nazwisko lub nazwę firmy wraz z adresem.
* Wskazanie nieruchomości i proponowaną cenę (nie niższą niż cena wywoławcza).
* Warunki zakupu z tym, że termin zawarcia umowy sprzedaży nie może być dłuższy niż 3 miesiące liczone od daty przyjęcia oferty.
* Potwierdzenie wpłacenia wadium.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić przelewem na konto syndyka masy upadłości nr rachunku: 56109027180000000148584868.

Syndyk zastrzega prawo:

* zarządzenia aukcji do wyłonienia nabywcy,
* zmiany warunków przetargu lub jego unieważnienia bez podania przyczyn