Licytacja komornicza domu: turecki, gm. Malanów, Kotwasice

Cena wywoławcza:

323 670 zł

2 855 zł/m²
113 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-30

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Turku Damian Andrzejewski

Kancelaria Komornicza nr I w Turku
Plac Wojska Polskiego ***/***
62-700 Turek

Sygnatura: Km 1438/23

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Turku Damian Andrzejewski Kancelaria Komornicza nr I w Turku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 30.06.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się...
Kod publikacji Adradar: AWK17 288 645
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.