Przetarg na dom: nowodworski, gm. Leoncin, Mała Wieś przy Drodze
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
187 000 zł
2 833 zł/m²
66 m²
Organizator
przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-27
Ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym
Działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce
nieruchomościami (Dz. U. z 2024r., poz. 1145 ze zm.), rozdziału 1, 2 rozporządzenia Rady
Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów
oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021r. poz. 2213),
Starosta Nowodworski, ogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Skarbu Państwa,
położonej w obrębie 0011 Mała Wieś Przy Drodze, gm. Leoncin, oznaczonej jako działka
nr 46/3 o pow. 0,2103 ha, dla której Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim
IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Nr WA1N/00075430/4.
Działka ma kształt zbliżony do czworokąta. Teren jest poziomy, płaski. Działka jest
ogrodzona, ogrodzenie od ulicy jest kompletne, w pozostałych granicach z przerwami,
nieciągłe. Na działce znajduje się murowany, jednokondygnacyjny budynek mieszkalny
o powierzchni zabudowy 66 m2 o wysokim stopniu zużycia technicznego oraz murowany,
jednokondygnacyjny budynek transportu i łączności o powierzchni zabudowy 174 m2
o bardzo wysokim stopniu zużycia technicznego.
Nieruchomość jest położona w sąsiedztwie chlewni, która wydziela silne zapachy,
odczuwalne w najbliższym otoczeniu
Cena wywoławcza nieruchomości
Cena wywoławcza: 187 000,00 zł (słownie sto osiemdziesiąt siedem tysięcy złotych). Cena
wywoławcza jest ceną brutto.
Wadium: 9 350,00 zł (słownie: dziewięć tysięcy trzysta pięćdziesiąt złotych).
I, II, III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż ww. nieruchomości
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 10.06.2025 r. – zakończony wynikiem negatywnym.
Drugi przetarg odbył się w dniu 31.07.2025 r. – zakończony wynikiem negatywnym.
Trzeci przetarg odbył się w dniu 31.10.2025 r. – zakończony wynikiem negatywnym.
Termin i miejsce przetargu
Przetarg na sprzedaż wyżej wymienionej nieruchomości odbędzie się w dniu 27.03.2026r.
o godz. 1100 w sali konferencyjnej nr 118 Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze
Mazowieckim przy ulicy Ignacego Paderewskiego 1B.
Przetarg rozpocznie się o godzinie 1000 rejestracją osób uprawnionych.
Warunki przystąpienia do przetargu
1. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu,
najpóźniej w terminie do dnia 20.03.2026r. na rachunek Starostwa Powiatowego w Nowym
Dworze Mazowieckim: Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Oddział w Czosnowie
53 8009 1046 0019 8904 2002 0009.
Na dowodzie wniesienia wpłaty należy wpisać „Przetarg ustny nieograniczony – działka
nr 46/3”.
Kod publikacji Adradar: AWK16 873 908
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar