Przetarg na dom: Modlnica, gm. Wielka Wieś, krakowski, Ulubiona


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

1 391 000 zł

7 934 zł/m²
175 m² 4 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-07-24

Syndyk masy upadłości **********, sprzeda z wolnej ręki, w drodze pisemnego konkursu ofert:

prawo własności nieruchomości gruntowej, położonej przy ul. Ulubionej **w miejscowości Modlnica, gmina Wielka Wieś, powiat krakowski, stanowiącej działki ewidencyjne nr ** o pow. 354 m2 i nr **o pow. 210 m2, zabudowane budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 175,33 m2 wraz z udziałem 1/30 w drodze dojazdowej, za cenę nie niższą niż 1 391 000 zł (jeden milion trzysta dziewięćdziesiąt jeden tysięcy złotych).

Termin nadsyłania ofert: 24.07.2026 r. do godz. 15:00, na adres: Kancelaria Notarialna Dariusz Klimonda, ul. Wielicka 30, 30-552 Kraków.

Otwarcie ofert: Kancelaria Notarialna Dariusz Klimonda, ul. Wielicka 30, budynek A, parter, 30-552 Kraków (w terminie określonym przez Syndyka).

Wymagana wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej!

Kontakt telefoniczny: __+48 6pokaż telefon. Regulaminy konkursów dostępne na e-maila: przetarskontaktuj się

Syndyk masy upadłości zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży w całości lub w części w każdym czasie bez podania przyczyny. Kontakt: Syndyk Mirosław Filipak tel: __668pokaż telefon przetarskontaktuj się
Numer oferty: 9255/3186/ODS Email oferenta: przetarg@budostal5.pl
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.