Przetarg na dom: Myślenice, Orzeszkowej

Cena wywoławcza:

208 600 zł

1 086 zł/m²
192 m² 7 pokoi
Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Myślenicach
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
OBWIESZCZENIE
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Myślenicach podaje do publicznej wiadomości, że 19.05.2026 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Myślenicach przy ul. Hipolita Cegielskiego nr 2, w pomieszczeniu nr 007 (parter), odbędzie się druga publiczna licytacja nieruchomości położonej w Myślenicach przy ul. Orzeszkowej **, składającej się z działki ewid. nr **/2 o pow. 0,0752 ha, dla której Sąd Rejonowy w Myślenicach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *******************. Działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.
Budynek mieszkalny składa się z piwnicy, parteru i poddasza...
Kod publikacji Adradar: AWK17 133 807
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.